3

@Krystian1588 właśnie!

1

@Roobo -10 i pewnie serwery pewnej strony nie wytrzymałyby. Również byłbym szczęśliwy.

0

@stickie to ci przypomnę :)
1 w tamtym sezonie 1:1
2 w pucharze króla 3:2 po dogrywce
3 w ostatnim sezonie Valverde też porażka w pucharze króla, tym razem 1:0
4 W finale superpucharu króla chyba za Koemana porażka 3:2
5 w 14/15 wiem, że dawno ale przegraliśmy z nimi 4:0
Takich meczów jest dużo, tyle pamiętam. Na San Manes zawsze jest ciężko.

1

@Kinginiesta to drugie chyba

0

@stickie z nimi to nam się gra bardzo trudno, jeszcze mecz jest na San Manes

1

@stickie to dobrze

0

@Mixtape to jest tak
Real>Liverpool
Barca>Real
Man Utd>Barca
Liverpool>Man Utd

0

@MateuszGotowka99 jeden mecz

0

@Pawel13sz no 5 goli w 33 minuty

0

Na chwilę odszedłem a tu z 2:0 siedem się zrobiło xD

0

@Emhyr to nie jest kontrowersja tylko karny i tyle.

0

@Bulbulator bardziej tutaj chodzi o to, że kibice Realu uważają się za najbardziej poszkodowanych i "liga ustawiona pod Barce". Wiadome jest, że zaraz będzie na odwrót i tak w kółko.

0

@maciekofcb dzisiaj akurat mieliśmy dużego farta z tym karnym, całe zamieszanie spowodowaliśmy sobie na własne życzenie. Jak dobrze, że zaraz wracają kontuzjowani.

0

@require Jednak dzisiaj gra najlepiej z całej drużyny, więc bez sensu dodajesz do Ferrana i Fatiego Raphinhe.

8

@require Raphinha gola strzelił

1

@Isso89 Barcelona 2:0 Valencia Ferran Fati

8

@Ricardinio14 Może nie chciał umieszczać w składzie 4 piłkarzy, którzy jak dostaną kartkę, nie zagrają z Bilbao.

0

@AmigoBlancos czemu nie lubisz Bayernu?

10

@Danyys nie

1

Rafał Muniak na TT-De Jong powalił go chwytem zapaśniczym, a to Vini dostał kartkę, bo śmiał położyć mu łapę na karku. Rywal bez kary i faul Viniego. Kto by się nie wkurzył? I tak zareagował łagodnie.
Dobra czyli baituje jednak chyba

7

@skakun95 Na Camp Nou w Pucharze Króla w 1 meczu było 1:1
Na Santiago w drugim meczu było 0:3
i w ligowym klasyku było 0:1

11

@symtoni_sym jedyne jakie podobieństwo tutaj widzę to, że w tych sytuacjach nie było gola.

1

@Demollation Tak się przewiduje:
Lewy i Pedri na Bilbao
Dembele na Real

2

Oni są zadowoleni xD

2

Biedny piesek
Mam nadzieję, że tych sadystów spotka najwyższa kara jaka może.

1

@mientusek1407 ale gol chyba byłby, więc nie ma to znaczenia.

0

@Rewolucja123 w drugiej połowie chyba grał lepiej, więcej odwagi miał-jak sądzisz?

0

@Krzysztof1987 do Paulinho dużo mu brakuje, dzisiaj mu się udało zagrać w tym stylu, ale całościowo nie wygląda jakoś dobrze w tym sezonie. Miejmy nadzieję, że ostatnio dosyć dobra forma odmieni postawę Kessiego i będziemy mieć z niego dużą pociechę.

8

@michal26 też tak uważam, Torres był kluczowy w tym meczu.

1

@czlek jeszcze z Man Utd przegraliśmy jedną bramką w dwumeczu tylko-3:4, narracja była jakby kolejne 3:0 lub 4:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?