Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartulek98 gdzie znalazłeś jakieś plotki o sprzedaży Christensena? Ja akurat żadnych takich nie wiedziałem.
0
Jutro pewnie Tebas wszystko zdementuje jak ma to w zwyczaju...
0
@Hosh to serio jest jego konto czy ktoś się podszywa?
0
@PatrykBarca Ja właśnie tego nie rozumiem, zdobył 3 razy LM i mało jest doceniany.
1
Znowu Romero szaleje na streamie
0
@Emhyr fajnie, niech strzela
0
Jakim cudem oni strzału nie oddali z tej sytuacji xD
0
@KrwawiaceoczyVEB
Ángel Alarcón was out of the Spain match (U19) due to injury ⚠️
It is reported that he scored a beautiful goal in the match
-FCB World na TT
0
Ehhh nawet Alarcon ma kontuzję...
1
@Maurolkit a okey, myślałem, że chodzi o okres jak jeszcze był piłkarzem Barcy.
0
Manuel Romero (former scout or Real Madrid): “Leo Messi could have joined Real Madrid. His father was upset with FC Barcelona & felt like they would not give Leo a chance, so he asked me to offer him to Real Madrid.”
Serio takie coś powiedział czy znowu profil Managing Barça coś źle przetłumaczyło.
0
@BorzyKrzys Napisał na TT-Wilk w owczej skórze idzie po dwucyfrowy wynik. Przerażające, biorąc pod uwagę, że światopoglądowo to jest NSDAP.
Wypowiedź dotyczy Mentzena
1
Chyba nie odrobią już
0
@karci0 1-sza bramka z karnego, a druga z rożnego.
0
a mogli strzelić kontaktową.
0
@Faro bardziej mi chodziło o moment 3vs3
0
@karci0 ci zaczęli się kłócić z sędzią chyba, haka tańczona. Nie powiem ciekawy finał.
0
a teraz o co chodzi tutaj?
1
@Faro Cudów? Większość Polaków znała tylko Soucka (jeżeli go znała) ze składu Czech, ci grają z drużyną w której gra wielu dobrych piłkarzy z Premier League albo z Serie A. W pewnym momencie 3:0 jest dla tej słabszej kadrowo reprezentacji. Ludzie oczekiwali zdecydowanie więcej od Polski.
0
@Mns21 ale on nie pojechał chyba
0
Chyba Hat trick Ronaldo, skoro go lekko piłka dotknęła. Coś w tym stylu jak bramka Aubameyanga z Valencia przy strzale Pedriego.
2
@Comfortable_ nic nie wiadomo na razie, wiemy tyle ile jest napisane w artykule na tej stronie.
0
@MesQueUnClub96 nie śmiej się, bo on nas lał akurat.
2
@goldmetaxa a długopis z laserem?
0
@msmsms Kessiego, bo nie oglądałem tamtego klasyku.
0
@Kidd odkupujesz telefon teraz.
0
@cold_play
B co by to zmieniło? W dogrywce pewnie byśmy przegrali.
C czyli byśmy podpisali CVC, mogło to by nieść długotrwałe straty
0
Odbiegając od tematu, polecam obejrzeć ten filmik. Bardzo ciekawa analiza Batmana z zeszłego roku.
0
@Kondziubarca to fejk czy serio tak powiedział xD
1
@Zawsze_Wierny
1 Araujo
2 Pedri
3 Lewy
4 Christensen
5 Balde
6 Ter Stegen