0

@bartulek98 gdzie znalazłeś jakieś plotki o sprzedaży Christensena? Ja akurat żadnych takich nie wiedziałem.

0

Jutro pewnie Tebas wszystko zdementuje jak ma to w zwyczaju...

0

@Hosh to serio jest jego konto czy ktoś się podszywa?

0

@PatrykBarca Ja właśnie tego nie rozumiem, zdobył 3 razy LM i mało jest doceniany.

1

Znowu Romero szaleje na streamie

0

@Emhyr fajnie, niech strzela

0

Jakim cudem oni strzału nie oddali z tej sytuacji xD

0

@KrwawiaceoczyVEB
Ángel Alarcón was out of the Spain match (U19) due to injury ⚠️

It is reported that he scored a beautiful goal in the match
-FCB World na TT

0

Ehhh nawet Alarcon ma kontuzję...

1

@Maurolkit a okey, myślałem, że chodzi o okres jak jeszcze był piłkarzem Barcy.

0

Manuel Romero (former scout or Real Madrid): “Leo Messi could have joined Real Madrid. His father was upset with FC Barcelona & felt like they would not give Leo a chance, so he asked me to offer him to Real Madrid.”
Serio takie coś powiedział czy znowu profil Managing Barça coś źle przetłumaczyło.

0

@BorzyKrzys Napisał na TT-Wilk w owczej skórze idzie po dwucyfrowy wynik. Przerażające, biorąc pod uwagę, że światopoglądowo to jest NSDAP.
Wypowiedź dotyczy Mentzena

1

Chyba nie odrobią już

0

@karci0 1-sza bramka z karnego, a druga z rożnego.

0

a mogli strzelić kontaktową.

0

@Faro bardziej mi chodziło o moment 3vs3

0

@karci0 ci zaczęli się kłócić z sędzią chyba, haka tańczona. Nie powiem ciekawy finał.

0

a teraz o co chodzi tutaj?

1

@Faro Cudów? Większość Polaków znała tylko Soucka (jeżeli go znała) ze składu Czech, ci grają z drużyną w której gra wielu dobrych piłkarzy z Premier League albo z Serie A. W pewnym momencie 3:0 jest dla tej słabszej kadrowo reprezentacji. Ludzie oczekiwali zdecydowanie więcej od Polski.

0

@Mns21 ale on nie pojechał chyba

0

Chyba Hat trick Ronaldo, skoro go lekko piłka dotknęła. Coś w tym stylu jak bramka Aubameyanga z Valencia przy strzale Pedriego.

2

@Comfortable_ nic nie wiadomo na razie, wiemy tyle ile jest napisane w artykule na tej stronie.

0

@MesQueUnClub96 nie śmiej się, bo on nas lał akurat.

2

@goldmetaxa a długopis z laserem?

0

@msmsms Kessiego, bo nie oglądałem tamtego klasyku.

0

@Kidd odkupujesz telefon teraz.

0

@cold_play
B co by to zmieniło? W dogrywce pewnie byśmy przegrali.
C czyli byśmy podpisali CVC, mogło to by nieść długotrwałe straty

0

Odbiegając od tematu, polecam obejrzeć ten filmik. Bardzo ciekawa analiza Batmana z zeszłego roku.


0

@Kondziubarca to fejk czy serio tak powiedział xD

1

@Zawsze_Wierny
1 Araujo
2 Pedri
3 Lewy
4 Christensen
5 Balde
6 Ter Stegen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?