Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktoś na ile wypada Vinicius?
1
Najgorsze po tym meczu jest brak manity, tyle okazji zmarnowane. Oby więcej takich odczuć było jeszcze.
1
@KrychaFCB 3:0 lewy hat trick
0
Super sędziowanie w meczu bvb...
2
Powstał film o "aferze" Anni Lewandowskiej xD
1
@Miszak zwolni się miejsce w budżecie po tym sezonie. Tyle dziennikarzy o tym piszę, raczej Messi tu wróci.
0
@Kondziubarca chociaż podkreślał, że "na stan dzisiejszy" jest skomplikowany.
Tebas: You're asking me the question on April 28th. Until today's date, Messi's arrival to Barcelona is complicated. The club has to lower its salary scale and leave some players from the team so that Messi can be registered. I confirm, that up to today's date. Messi's arrival to Barcelona is complicated.
1
Javier Tebas "Leo Messi's return to Barcelona is complicated."
0
@lucas/catalan genialny pomysł Muska, każdy może sobie mieć weryfikację wystarczy tylko kupić...
0
@Xxxbarca4ever Niby tak, ale chciałem wiedzieć jak on na to odpowie. Widzę, że jego odpowiedź to blok-brak argumentów.
0
Twoim zdaniem naprawdę Vinicius nie powinien wylecieć?
Od momentu kiedy Vinicius ma żółtą kartkę:
-stempel na piłkarzu girony
-nadepnięcie na rywala od tyłu
-popycha zawodnika, kiedy gra przerwana
+symulki i gestykulacja w stronę sędziego
Za taki komentarz Muniak mnie zablokował xD
0
@kondziu88 akcja wczorajsza przy naszym golu taka była do momentu strzału Kessiego.
0
@Derean City może potrójną koronę zdobyć, to będzie wielki wyczyn Pepa jak mu się uda.
1
@HubertMlody z tego co widzę to niedziela
4
@HubertMlody jeżeli Barcelona wygra wszystkie mecze to tak, a może nawet być wcześniej. Musimy na stadionie Espanyolu do tego doprowadzić-zepchnąć ich do drugiej ligi i przypieczętować tytuł.
1
@AmigoBlancos na notatniku już wyzywają ciebie xD
"pucybut"
2
@Emhyr w tym samobóje Kounde i Araujo, gol z gry piłkarza Almeri oraz gol z karnego piłkarza Espanyolu.
0
@regatta52 Espanyol
43
Od momentu kiedy Vinicius ma żółtą kartkę:
-stempel na piłkarzu girony
-nadepnięcie na rywala od tyłu
-popycha zawodnika, kiedy gra przerwana
+symulki i gestykulacja w stronę sędziego
Oczywiście brak drugiej żółtej kartki-CYRK
1
Ten rożny został podyktowany jeszcze po takim błędzie Militao xD
1
Takie coś marnuje z nami, a z Realem hat trick xD
0
@Muevertigo tutaj masz film na ten temat, jeśli chcesz.
1
@ViscaElBarca98 Nie martw się! Tylko dla ludzi pozbawionych empatii to jest śmieszne.
0
@Lionel_Messi10 faktycznie, zapomniałem. Kto to w takim razie?
0
@Emhyr ten pierwszy to agent Leo?
0
Coś się dzieję na streamie Romero
1
@Dominx o to lepsze, bo wszystkie gole zostały pokazane do czasu stworzenia tego filmu.
0
@AmigoBlancos nie pamiętam nazwisk, ale fajnie się słucha tych od Serie A. Często komentują Napoli mecze.
0
@Worny tak samo zareagowałem po końcowym gwizdku jak i Araujo :)
0
@Emhyr racja, najlepszy strzał Balde w tym sezonie to ten słupek z Getafe, w sensie najbliżej był gola.