0

@FrankliN7 powiedział w całym sezonie, rozgrywa dobry sezon. Jednak Kręcidło napisał, że jest zdecydowanie najlepszym piłkarzem w całym sezonie.

0

@kamiVeB Ter Stegen

0

Ciekawe co dziennikarz Kręcidło powie po tym meczu o Griezmannie "najlepszym piłkarzu La Ligi"

0

@Rewolucja123 Maguire prosił o tą piłkę, więc bez winy też nie jest.

0

@Rewolucja123 Ale Maguire prosił bramkarza o piłkę, więc dlaczego winny jest tylko De Gea?

0

Tebas: The Super League will destroy many jobs, the source of livelihood for more than 52,000 families who live from football
Zaczyna się xD

1

@DonCarletto Biedny Harry, z pamięcią też jest źle.

3

@VeB 1899 jeszcze lepiej, on jest kapitanem xD

0

@AmigoBlancos Griezmann królem strzelców był.

0

@PatrychoO Oby inaczej się skończyło, ale tak samo mam.

1

Niech Pep zrobi manite.

0

niech puszczą teraz tą muzyczkę-tututututu

0

Czemu Osimhen nie strzelał karnego?

4

@Mario96w napoli

0

@tadzik447 już poprawione

0

Czyli ludzie teraz się kłócą na TT o wydarzenia sprzed 60 lat...

4

Już wiadomo komu zwolennicy TVP kibicują, tak sobie myślę czytając komentarze pod artykułem białej strony odnośnie tej odpowiedzi Realu.

4

@macio_944 wcześniej te chipsy były w wielu sklepach, teraz mniej.

2

@MrPGG Granada to była

0

@tbas na razie, nie ma powodów do paniki jak chodzi o sytuację w tabeli, ale wszystko może się zmienić.

0

@tbas Czyli będziemy musieli wygrać 5 meczy przy 2 porażkach i remisie- o tutaj
Tak się dzieję kiedy Real wygra wszystkie mecze.

5

@tbas gdzie jest powiedziane, że Real czy Atletico wszystko wygra?

0

@sintesox no w teorii jeszcze się da xD

0

@Sau_Ron brought

0

@Culers tak samo rozkminiałem, ciekawe jak jest potem.

0

„Byłby to transfer bardzo ciekawy. Jestem pozytywnie podekscytowany tym, co Gündoğan mógłby wnieść do składu Xaviego, ale szczerze powiedziawszy, nie do końca rozumiem, co kieruje Gündoğanem”.-Kręcidło

0

jessst gol

0

@kondziu88 BREAKING: Leo Messi to FC Barcelona is 95% DONE. @JoanFontes-Managing Barca
Chyba o to chodzi

0

@Kondziubarca dobrze, że mają chusteczki w postaci petrodolarów, podczas płaczu sobie wytrą oczy chociaż.

2

@Sau_Ron church

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?