Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FrankliN7 powiedział w całym sezonie, rozgrywa dobry sezon. Jednak Kręcidło napisał, że jest zdecydowanie najlepszym piłkarzem w całym sezonie.
0
@kamiVeB Ter Stegen
0
Ciekawe co dziennikarz Kręcidło powie po tym meczu o Griezmannie "najlepszym piłkarzu La Ligi"
0
@Rewolucja123 Maguire prosił o tą piłkę, więc bez winy też nie jest.
0
@Rewolucja123 Ale Maguire prosił bramkarza o piłkę, więc dlaczego winny jest tylko De Gea?
0
Tebas: The Super League will destroy many jobs, the source of livelihood for more than 52,000 families who live from football
Zaczyna się xD
1
@DonCarletto Biedny Harry, z pamięcią też jest źle.
3
@VeB 1899 jeszcze lepiej, on jest kapitanem xD
0
@AmigoBlancos Griezmann królem strzelców był.
0
@PatrychoO Oby inaczej się skończyło, ale tak samo mam.
1
Niech Pep zrobi manite.
0
niech puszczą teraz tą muzyczkę-tututututu
0
Czemu Osimhen nie strzelał karnego?
4
@Mario96w napoli
0
@tadzik447 już poprawione
0
Czyli ludzie teraz się kłócą na TT o wydarzenia sprzed 60 lat...
4
Już wiadomo komu zwolennicy TVP kibicują, tak sobie myślę czytając komentarze pod artykułem białej strony odnośnie tej odpowiedzi Realu.
4
@macio_944 wcześniej te chipsy były w wielu sklepach, teraz mniej.
2
@MrPGG Granada to była
0
@tbas na razie, nie ma powodów do paniki jak chodzi o sytuację w tabeli, ale wszystko może się zmienić.
0
@tbas Czyli będziemy musieli wygrać 5 meczy przy 2 porażkach i remisie- o tutaj
Tak się dzieję kiedy Real wygra wszystkie mecze.
5
@tbas gdzie jest powiedziane, że Real czy Atletico wszystko wygra?
0
@sintesox no w teorii jeszcze się da xD
0
@Sau_Ron brought
0
@Culers tak samo rozkminiałem, ciekawe jak jest potem.
0
„Byłby to transfer bardzo ciekawy. Jestem pozytywnie podekscytowany tym, co Gündoğan mógłby wnieść do składu Xaviego, ale szczerze powiedziawszy, nie do końca rozumiem, co kieruje Gündoğanem”.-Kręcidło
0
jessst gol
0
@kondziu88 BREAKING: Leo Messi to FC Barcelona is 95% DONE. @JoanFontes-Managing Barca
Chyba o to chodzi
0
@Kondziubarca dobrze, że mają chusteczki w postaci petrodolarów, podczas płaczu sobie wytrą oczy chociaż.
2
@Sau_Ron church