Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla niektórych tutaj, żeby przegrać mistrzostwo Barcelona by musiała przegrać w przynajmniej 4 meczach i jeden zremisować. Oczywiście przy założeniu, że Real by wygrał wszystko.
1
@P33ck teraz tylko Gumball wartościowy tam jest.
16
@draxidox coraz bliżej są
0
Czyli trener klubu w którym "nie rozmawia się o sędziach" krytykuje VAR za to że poprawia błędy arbitrów?
0
@Pewex ja z DC obejrzałem tylko Batman vs Superman i ten film, więc mało mam do czynienia z filmami DC. Jednak planuje później obejrzeć wszystkie, teraz oglądam animowane filmy.
0
@kondziu88 gdzie to jest dokładnie?
edit-dobra wiem już xD
0
@The_Man oby druga część była lepsza.
1
@MESSIah16 prowokacja tego typu to są tylko bezwartościowe słowa. Twój przykład jest czymś kompletnie innym, bo to jest groźba-co jest karalne.
2
@ZwyklyKibicBarcy04 (Jeżeli Baena to powiedział )Tylko po co sobie komplikować życie o jakieś słowa. Wiadomo, że mogło to urazić Fede, ale nie powinien tak reagować. Oczywiście z mojej perspektywy wygodnie tak mówić.
0
Nie powinna być czerwona kartka dla Vazqueza i karny dla Villarrealu zamiast bramki?
0
If Ter Stegen keeps a clean sheet against Girona, he will be guaranteed to win the Zamora Award ten rounds before the end of the league.
Takie coś Sport napisał, jest w stanie ktoś zweryfikować czy to prawda?
1
@kondziu88 niesamowite to jest ile jadu może być w człowieku nawet jak wygrali to i tak muszą powyzywać i tak dopiec. Wygrywają często ligi mistrzów mają bardzo dobrą sytuację finansową i zamiast się cieszyć to bardziej śledzą chyba sytuacje Barcelony, ciekawe co ich bardziej cieszy, że Real wygrał czy Barca przegrała.
5
@kondziu88 aż tak tam jest źle? Myślałem, że chociaż w rozmowie ze sobą normalnie gadają...
0
@escarabajo w dużej części byli to też kibice Realu. Mam wrażenie, że Real i Barca ma strasznie rozpuszczonych kibiców, jak przegrywają to tego zwolnić, ten słaby i tak dalej.
0
Teraz zobaczyłem tą wypowiedź-Anna Lewandowska jest żoną Benzemy...
Żenada po prostu.
0
@kuz najlepiej szukać pozytywów typu 3 wygrane klasyki z rzędu, liga z 12 punktowym prowadzeniem, kontuzje czy wynik nie daje w całości przebiegu meczu
0
@Cukson nigdzie, ale nie dziw się, że 11 kolejek przed z 12 punktami przewagi ludzie spodziewają się mistrzostwa.
0
@Faro szczególnie Ferran przy czwartej bramce nie jest winny.
0
@Cukson no tak, ale gdzie jest powiedziane, że Real wszystkie mecze wygra?
0
@Cukson 3 mecze?
0
@Cukson 12 punktów przewagi jednak...
0
Oni towarzyski wliczyli do wygranych xD?
20
TVP CO TY ROBISZ??
0
@BorzyKrzys do Sentino jeszcze dodaj dwubiegunowość.
2
@graco14 za to Robercik wrócił.
0
@Worny a mi z tym-Avisen Atodos sus Amigos Cules....ESTAN PASANDO COSAS. Może być źle napisane, ale nie umiem hiszpańskiego.
0
@Emhyr ciekawe co sobie myślą kiedy Romero zaczyna szczekać na streamie.
0
@urbie999 Lewemu to jeszcze muszą tłumaczyć, bo pewnie jeszcze wszystkiego nie rozumie.
3
@draxidox "ekspert"
0
@require 6 punktów przewagi i tak wygrają tą ligę