0

Dla niektórych tutaj, żeby przegrać mistrzostwo Barcelona by musiała przegrać w przynajmniej 4 meczach i jeden zremisować. Oczywiście przy założeniu, że Real by wygrał wszystko.

1

@P33ck teraz tylko Gumball wartościowy tam jest.

16

@draxidox coraz bliżej są

0

Czyli trener klubu w którym "nie rozmawia się o sędziach" krytykuje VAR za to że poprawia błędy arbitrów?

0

@Pewex ja z DC obejrzałem tylko Batman vs Superman i ten film, więc mało mam do czynienia z filmami DC. Jednak planuje później obejrzeć wszystkie, teraz oglądam animowane filmy.

0

@kondziu88 gdzie to jest dokładnie?
edit-dobra wiem już xD

0

@The_Man oby druga część była lepsza.

1

@MESSIah16 prowokacja tego typu to są tylko bezwartościowe słowa. Twój przykład jest czymś kompletnie innym, bo to jest groźba-co jest karalne.

2

@ZwyklyKibicBarcy04 (Jeżeli Baena to powiedział )Tylko po co sobie komplikować życie o jakieś słowa. Wiadomo, że mogło to urazić Fede, ale nie powinien tak reagować. Oczywiście z mojej perspektywy wygodnie tak mówić.

0

Nie powinna być czerwona kartka dla Vazqueza i karny dla Villarrealu zamiast bramki?

0

If Ter Stegen keeps a clean sheet against Girona, he will be guaranteed to win the Zamora Award ten rounds before the end of the league.
Takie coś Sport napisał, jest w stanie ktoś zweryfikować czy to prawda?

1

@kondziu88 niesamowite to jest ile jadu może być w człowieku nawet jak wygrali to i tak muszą powyzywać i tak dopiec. Wygrywają często ligi mistrzów mają bardzo dobrą sytuację finansową i zamiast się cieszyć to bardziej śledzą chyba sytuacje Barcelony, ciekawe co ich bardziej cieszy, że Real wygrał czy Barca przegrała.

5

@kondziu88 aż tak tam jest źle? Myślałem, że chociaż w rozmowie ze sobą normalnie gadają...

0

@escarabajo w dużej części byli to też kibice Realu. Mam wrażenie, że Real i Barca ma strasznie rozpuszczonych kibiców, jak przegrywają to tego zwolnić, ten słaby i tak dalej.

0

Teraz zobaczyłem tą wypowiedź-Anna Lewandowska jest żoną Benzemy...
Żenada po prostu.

0

@kuz najlepiej szukać pozytywów typu 3 wygrane klasyki z rzędu, liga z 12 punktowym prowadzeniem, kontuzje czy wynik nie daje w całości przebiegu meczu

0

@Cukson nigdzie, ale nie dziw się, że 11 kolejek przed z 12 punktami przewagi ludzie spodziewają się mistrzostwa.

0

@Faro szczególnie Ferran przy czwartej bramce nie jest winny.

0

@Cukson no tak, ale gdzie jest powiedziane, że Real wszystkie mecze wygra?

0

@Cukson 3 mecze?

0

@Cukson 12 punktów przewagi jednak...

0

Oni towarzyski wliczyli do wygranych xD?

20

TVP CO TY ROBISZ??

0

@BorzyKrzys do Sentino jeszcze dodaj dwubiegunowość.

2

@graco14 za to Robercik wrócił.

0

@Worny a mi z tym-Avisen Atodos sus Amigos Cules....ESTAN PASANDO COSAS. Może być źle napisane, ale nie umiem hiszpańskiego.

0

@Emhyr ciekawe co sobie myślą kiedy Romero zaczyna szczekać na streamie.

0

@urbie999 Lewemu to jeszcze muszą tłumaczyć, bo pewnie jeszcze wszystkiego nie rozumie.

3

@draxidox "ekspert"

0

@require 6 punktów przewagi i tak wygrają tą ligę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?