1

La Liga's final ‘YES’ to FC Barcelona's viability plan is coming!
@sagonzalezbueno
Dobre źródło?

2

@David_Beckham ale czy skłamał

0

@AmigoBlancos tak, taki pomysł ma Xavi

0

@MOLESTA Takim rozumowaniem można wytłumaczyć każdą porażkę. Fakty są takie: w tym sezonie z Realem w lidze mają remis i porażkę, a w pucharze króla odpadli w dogrywce, natomiast z Barceloną przegrali dwa mecze nie strzelając żadnej bramki.

1

@MOLESTA tak jak zamietli Real i Barce. Dobrze grają, ale takie Man City czy inny topowy zespół by ich pokonał.

3

@tomek8756 gorzej, takie coś unieważni wszystkim maturę.

0

@FanBarcy22 Nacho chyba za faul, a druga żółta kartka Carvajala też była za faul.

2

@Firestone terminarz Realu też nie jest łatwy, wydaje mi się, ze Atletico w tej formie bierze te 2 miejsce.

1

1

@macio_944 jeszcze Napoli z mistrzem i Pep tak samo

0

O kurde Militao ostatnio pod formą

0

@kondziu88 główny minus to Griezmann

1

@Sau_Ron carrot

1

@Pawel13sz samobój się liczy?

0

@MesQueUnClub96 bardziej mi chodzi o samą walkę o utrzymanie, jakby zajmowali lokatę 15-18 to i tak byłoby wielką kompromitacją.

0

Ja wiem, że to abstrakcyjne co napiszę, ale Chelsea może jeszcze włączyć się w walkę o utrzymanie. Mają teraz trudny terminasz (Bournemouth, Nothingham, Man City, Man Utd i Newcastle) i tylko 9 punktów przewagi nad strefą spadkową.

0

@VegetaPolska no jak drugie miejsce zajmą to będą przed Realem. W Sezonie 17/18 Real też był trzeci, a Atletico drugie

2

@VegetaPolska sam prestiż bycia drugim ma znaczenie. Chyba nie chciałbyś, aby Atletico było przed Realem?

1

@barcanawieki co tam robił IShowSpeed, że dostał bana?

0

@messi564 nie da się

1

W nominacjach do TOTSa La Lagi nie ma Araujo i Chrisa. W przypadku Araujo jest jakaś inna karta, ale i tak powinien dostać normalnego TOTSa.

1

@Sau_Ron whale

0

@sk13 z PSG każda bramka się liczyła, więc inna sytaucja

0

@sk13 Jak się przegrywa wysokim wynikiem i zwala się na sędziów to wychodzi śmiesznie. Najlepszą okazję i tak mieli grając w 10, oni grali beznadziejnie przez cały mecz, a nie tylko w 10.

1

4:0 przegrywają i zwalają na sędziego...

0

@barcelonaLM to wiem z powodu zawieszenia nie zagra. W meczu doznał też kontuzji, tylko nie wiem czy poważnej.

0

Wie ktoś na ile wypada Vinicius?

1

Najgorsze po tym meczu jest brak manity, tyle okazji zmarnowane. Oby więcej takich odczuć było jeszcze.

1

@KrychaFCB 3:0 lewy hat trick

0

Super sędziowanie w meczu bvb...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?