Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
La Liga's final ‘YES’ to FC Barcelona's viability plan is coming!
@sagonzalezbueno
Dobre źródło?
2
@David_Beckham ale czy skłamał
0
@AmigoBlancos tak, taki pomysł ma Xavi
0
@MOLESTA Takim rozumowaniem można wytłumaczyć każdą porażkę. Fakty są takie: w tym sezonie z Realem w lidze mają remis i porażkę, a w pucharze króla odpadli w dogrywce, natomiast z Barceloną przegrali dwa mecze nie strzelając żadnej bramki.
1
@MOLESTA tak jak zamietli Real i Barce. Dobrze grają, ale takie Man City czy inny topowy zespół by ich pokonał.
3
@tomek8756 gorzej, takie coś unieważni wszystkim maturę.
0
@FanBarcy22 Nacho chyba za faul, a druga żółta kartka Carvajala też była za faul.
2
@Firestone terminarz Realu też nie jest łatwy, wydaje mi się, ze Atletico w tej formie bierze te 2 miejsce.
1
@Oskarenks tak
1
@macio_944 jeszcze Napoli z mistrzem i Pep tak samo
0
O kurde Militao ostatnio pod formą
0
@kondziu88 główny minus to Griezmann
1
@Sau_Ron carrot
1
@Pawel13sz samobój się liczy?
0
@MesQueUnClub96 bardziej mi chodzi o samą walkę o utrzymanie, jakby zajmowali lokatę 15-18 to i tak byłoby wielką kompromitacją.
0
Ja wiem, że to abstrakcyjne co napiszę, ale Chelsea może jeszcze włączyć się w walkę o utrzymanie. Mają teraz trudny terminasz (Bournemouth, Nothingham, Man City, Man Utd i Newcastle) i tylko 9 punktów przewagi nad strefą spadkową.
0
@VegetaPolska no jak drugie miejsce zajmą to będą przed Realem. W Sezonie 17/18 Real też był trzeci, a Atletico drugie
2
@VegetaPolska sam prestiż bycia drugim ma znaczenie. Chyba nie chciałbyś, aby Atletico było przed Realem?
1
@barcanawieki co tam robił IShowSpeed, że dostał bana?
0
@messi564 nie da się
1
W nominacjach do TOTSa La Lagi nie ma Araujo i Chrisa. W przypadku Araujo jest jakaś inna karta, ale i tak powinien dostać normalnego TOTSa.
1
@Sau_Ron whale
0
@sk13 z PSG każda bramka się liczyła, więc inna sytaucja
0
@sk13 Jak się przegrywa wysokim wynikiem i zwala się na sędziów to wychodzi śmiesznie. Najlepszą okazję i tak mieli grając w 10, oni grali beznadziejnie przez cały mecz, a nie tylko w 10.
1
4:0 przegrywają i zwalają na sędziego...
0
@barcelonaLM to wiem z powodu zawieszenia nie zagra. W meczu doznał też kontuzji, tylko nie wiem czy poważnej.
0
Wie ktoś na ile wypada Vinicius?
1
Najgorsze po tym meczu jest brak manity, tyle okazji zmarnowane. Oby więcej takich odczuć było jeszcze.
1
@KrychaFCB 3:0 lewy hat trick
0
Super sędziowanie w meczu bvb...