- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1073 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1073 Culés
9
Z Cafe Benabeu:
"Messiego nie klepią sterydy, płacze bo nie nikt nie chce mu podawać w reprezentacji i chce z niej odejść: Biedny messi, klepmy go po główce i dajmy ZP na pocieszenie.
Messi wygrywa kupione Mistrzostwa Świata, w każdym meczu dostając karnego i mając pomoc sędziego w każdym meczu: MESSI BUG, KRÓL FUTBOLU, LEPSZY NIŻ MARADONA, KONIEC DYSKUSJI O GOAT XDDD"
Coś pięknego xd
14
@Przemek2323 Całkiem ładnie potrafi pisać jak na upośledzonego.
4
@Przemek2323 też to widziałem xD
5
@Przemek2323
Też z RM.pl:
"zwycięzców się nie sądzi, wygrali i koniec, gratki od kibiców Realu"
"bardzo dobrze. Messi zasłużył na Puchar Świata. Piękne podsumowanie Jego kariery. Wieloletnia debata na temat "Kto jest lepszy,CR7 czy Messi" został zamknięty. Czas na nowe nazwiska i nową historię. Pozdrawiam"
"Historia się domkneła, klamra się zamknęła Mistrzostwem Świata.Piękna kariera najlepszego w historii w tej dziedzinie sportu.Futbol oddał mu to czego najbardziej pragnął."
"No i tak jak myślałem, cały świat sportu docenia Messiego i jego wyczyn. Tylko tutaj żar z tyłka. Trudno też nie chciałem żeby Argentyna wygrała no ale cóż zasłużyli na to. Grali do samego końca i się nie poddawali. Jeśli ktoś mówi że nie zasłużyli to czy my zasłużyliśmy w zeszłym sezonie na LM?"