0

Prawie hattrick ajaja

1

Sędzia jeszcze gorszy od tego miernego getafe

1

@Roobo Przecież tutaj Lewy i Ferran są wyzywani i wychwalani w zależności od sytuacji, zamiast szanować i wspierać swoich zawodników cały czas

2

I już tylko jeden gol do żółwika i to bez karnych

0

Za takie dyskusje jak Bordalas teraz i machanie rękami to by Flick już 2 czerwone miał i zawieszenie na miesiąc

3

Dobrze, że już dało się szybko strzelić temu betonowi teraz gra spokojniejsza będzie

0

Ferran wyjaśnia la bambe, strzał poezja Rekin gryzie po raz pierwszy

1

Już się zaczyna, dobrze kartkować ich

4

Jest Święcicki i od razu się morda cieszy

1

@Luciano99 grunt, żeby sędzia rzeźnikom czerwonej nie żałował

1

@FCB24 ten rok jest nasz!!!

1

Ten deszcz to jeden wielki spisek Bordalasa, sędzia nie będzie widział jak nas koszą rzeźnicy

1

Jak odwołają meczyk to weekend zepsuty

1

@Eklerek United u siebie to raczej łatwo dla nich xd

2

Martinelli z finezją i polotem cały plan Pepa poszedł w błoto xDDDDD

0

@Ku84fcb Chelsea - Tottenham 2:2 z spiną Tuchela z Conte na koniec

1

@Ku84fcb Liverpool - United 7:0

0

O’Reilly kara za popychanie Nico Gonzaleza

1

Fati złota piłka xd

3

City się schowało we własne pole karne niczym Atletico świętego Cholo

0

@Faro Spokojnie, super że strzelił, ale poczekajmy do końca sezonu. Flick nie jest w ciemie bity.

6

Fani Villareal: Atletico ze wszystkimi rozkłada nogi, tylko z nami mecz życia musieli zagrać xD

2

Maaaaajorka ekstasy and motion o o o

5

Janek Virgilli bawi się z obroną Atletico siata założona Molinie, przyjemnie się ogląda naszego wychowanka.

5

Janek Virgili z asystą brawo dzieciaku !!!!

1

Ale to Atletico jest piękne
- wydaj najwięcej hajsu na transfery w lidze
- uwal pierwsze trzy kolejki
- zdominuj świetny Villareal
- prawie remis na Anfield
- męcz się ze spadkowa Mallorcą
Simeone trzymaj się tam chłopie xd

0

Potężny Norweg rozpoczyna strzelanie 0:1 City

3

Czas na pojedynek potężnych skandynawskich dziewiątek

3

Gratulacje Igunia, wielką dramaturgia, wielki powrót, mamy to!!!!

3

No tak to brzmi bardzo wiarygodnie, tyle lat, a on nic nie wiedział xD Kaska jakaś wpływała, ale w sumie to były jakieś grosze. Stary działał przez moje konto, a jo nic nie wiedzioł … takie zeznania to sobie można wsadzić wiadomo gdzie, zwykły bełkot. A jeszcze Ojca wystawia, gdzie pewnie razem z nim działał czyli gość bez honoru w dodatku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?