Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale akcja Męczennika i żółwika ajajaj no nie siadło szkoda xd
0
@Encore Amorim: Potrzymaj mi piwo
0
@ArcziArtt A jakiego masz? Mi na 12 mocno zlagowało, ale podobno na nowszych lepiej
1
@Eto'o9 R10 Nie, my poprostu lubimy ich oglądać xD
2
@Gibbon_FCB Dobrze, że mu złotej piłki nie dali xD
0
Militą mecz życia nie dość, że brama z kosmosu to jeszcze ratuje dupę Kuruła
1
@Kessie a myślałem, że Barcelona - Getafe na orliku xD
0
@masik86 Ale Dembele to Francuz, więc bardziej w stronę Raphinhi ten spojler
4
Aż żal przyznać, ale ładnie zajebał
1
@Gibbon_FCB Ja liczę na taktyczny remis
0
@partymaker Oni są za nami w tabeli także może jakaś niespodzianka dzisiaj xd
2
@Kwiatek1899 Laboga to ma na stałe etat na mecze rządowych
1
@Luciano99 Pewnie ta
0
Nie wiem czemu ale mam takie dziwne wrażenie, że madryle co kolejkę grają u siebie xD
0
The toffies łapią kontakt i to mi się podoba, kto wie może teraz Jacek namiesza i Liverpool znowu pełne gacie w końcówce xD
4
Brazylia? Barcelona? To chyba spojler, że wygra Raphinha
1
Pełka przestań gadać na 5 sekund, żeby się z obrazem dźwięk wyrównał xD
1
@F3DO Tak była akcja w środku boiska a ten już „Gakpooooo”
0
@Kengo Właśnie oglądam mecz na Anfield
0
@Eklerek Raczej zbytnio szans nie mieli mimo wszystko xD
1
@blakkudium Wypadałoby, żeby Yamal z jego rąk odebrał :D
0
Liverpool dzisiaj na pewniaczku, czy znowu przepchany mecz? XD
1
Gravenberch ale brama w sam raz na początek weekendu
1
Na razie nie ma o czym mówić, mamy Hansiego i z szacunku do niego nie powinno się w głośno o tym mówić. Natomiast jeżeli obudzimy za jakiś czas w rzeczywistości bez Hansiego to Lucho będzie tutaj jak najbardziej mile widziany.
6
Dziennikarz: Jaki plan na najbliższe dwa dni? Chcesz dać odpocząć zawodnikom przed meczem z Arsenałem?
Pep: Nie, pojedziemy w góry się wspinać xDDDDDDD
1
Trzymajta się tam w tej Sevilli
3
Flick to chyba w przerwie powiedział Rashfordowi, że to nie liga Europy tylko Champions League. Hansi to geniusz, nie mogę się doczekać jak teraz Marcus będzie śmigał gość jak się odpali to ma papiery na topke światową.
5
Brawo Rashford, brawo Araujo Viva la Rambla !!!!
1
A tam płaczecie dwie już zleciały
0
Trzeba docenić linie defensywy widać poprawę w stosunku do pierwszych meczów sezonu.