0

Rapha wraca do swojego prime

4

@Rupert_Haubica Wczoraj na la bambie były takie komentarze o Sociedad xD

0

Ferminatoooooooor

0

Co Rashy zapodał asystę ulalala

0

Przynajmniej na nowyzamek Ferran ława

0

Olmo po co się rozgrzewa, przy takiej grze Ferminka???

42

Tymczasem Onana w swoim pierwszym meczu w nowym klubie nagroda Man of the match xD

0

Fermin pokazał jak się strzela brawo, dobrze że go nie sprzedaliśmy

0

Ferranek to trzeba przydupić z pełnej epy, ale dobrze są sytuacje w końcu wpadnie

0

@karci0 Dobrze, że nie karłów

3

Minuta ciszy dla Camp Nou

1

@blakkudium Mój lokalny zespół grający w 3 lidze ma pojemność zbliżoną do Estadi Johan Cruyff xDDDD

22

Roony to jest twoja chwila, powodzenia chłopaku.

3

Benjamin „nam strzelać nie kazano” Sesko

2

Ale ta obrona United śmiga xDDDD

3

Po meczu potężny Haaland

4

Gigi już się spłaca

2

Ajajaja sorry chłopaki zeszła

0

Haaland niszczy United

0

@JohnKennedy Bo oni tam strasznie przepłacają xD

0

@mekston Obu nie lubię, ale z dwojga złego lepiej City.

4

@Ramon_Villaverde Dokładnie Ferguson też potrzebował 5 lat, żeby coś wygrać, ale dzisiaj to nie ma cierpliwości wszystko musi być na już.

2

@ViscaelBarca2007 Czerwone diabły, więc ich życie to piekło xD

0

@RafaPL U nas wcale nie lepiej xd

3

Doku jak w masełko, Foden piękna główka

5

I cały autobus Burnley psu w dupe xDDD

0

Ależ ta kolejka zaskakująca w la liga. Athletic przewalił u siebie z Alaves, Villareal przewalił z Atletico w kryzysie, teraz Levante ciśnie Betis, aż strach się bać z tą Valencią grać normalnie.

1

Tytuł zdecydowanie oddaje xD

1

Mam nadzieję, że te oszołomy zawrą w swoim materiale, ręki Czuczumeniego, Viniego, faule Vasqueza czy Rudigera. Takie coś powinno być w porozumieniu z resztą klubów bo sędziowie równo kręcą wały na wszystkich, a biali myślą, że są wyjątkowi.

1

@adamek20151 Za kraj można walczyć, lecz nie za polityków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?