1

Powiem wam, że uwielbiam posiedzieć dłużej i się do roboty nie wyspać tylko po to by zobaczyć jak ukochany realik wygrywa w końcówce po karnym z czapy, to kwintesencja mojego życia jako kibica tego pięknego sportu.

2

Nie ma co mieć pretensji do sędziego, zobaczył białą koszulkę i gwizdnął no co w tym dziwnego? XD

0

XDDDDD Wielki Real Madryt potrzebuje dwóch karnych na Marsylię humor gituweczka

0

Najpierw mu się od nogi odbiła, ale pewnie gwizdnie karnego tysiąc razy to widzieliśmy xd

2

RmTV już kręci materiał

7

Carvajal musi dostać czerwo

4

Żewłakow już weź się nie pogrążaj xD

0

Ależ to mógł być piękny gol Auby, wielka szkoda, że nie wpadło

3

Kondogbia jaki pajac prawie szpagat zrobił

0

Ten Rulli to chyba coś łyknął przed meczem xD

1

XDDDDDDD brawo Marsylia

1

@blakkudium Fani United mogą spać spokojnie, ich zespół dzisiaj nie przegra xD

4

Koszmary realu powracają, wielki Auba powraca na bernabeu

5

Ostatnio zrobił im z dupy jesień średniowiecza xD

1

Martinelli wejście smoka xd

2

Bilbao wydało z 10 razy mniej na transfery, a gra jak równy z równym, szanuje.

1

Katalońskie wojny V - Szwagry Kontratakują

4

To, że nam robią takie ugody, że pierwszy mecz na Monjuic, a potem możemy na CN kolejne to jest niesamowite. Powinniśmy mimo wszystko ponieść konsekwencje własnej niekompetencji związanej z otwarciem stadionu i grać fazę ligową na Monjuic.

4

Real Madryt to parszywy klub, mówię to jako użytkownik la bamby.

2

Uwierzę jak zobaczę

0

@Piotr,1985 Żeby Lewy wdupił hattricka

0

Lewy od jutra uczy Ferrana podcinek innej opcji nie widzę, a spalonego nie było

1

@Gibbon_FCB Niech zgadnę. 6 samobójów Lewego?

0

Jest i on witamy Bernal !!! Dobrze Cię widzieć chłopcze

2

Żółwik w strachu xDDD

1

Pan Robert jednym kontaktem wyjaśnia Rekina brawo !!!! Manita

0

Rapha wraca do swojego prime

4

@Rupert_Haubica Wczoraj na la bambie były takie komentarze o Sociedad xD

0

Ferminatoooooooor

0

Co Rashy zapodał asystę ulalala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?