3

No Julek wczoraj poszalał, obejrzałem skrót trzecia brameczka cudo. Nawet Rekina dogonił w klasyfikacji strzelców. Ale by śmigał u nas.

0

@nikemercurial no tak by było ideolo

3

@nikemercurial A ja nie nawidzę ja mecz jest w niedzielę o 21 bo potem w poniedziałek do roboty jestem niewyspany, jak już to w sobotę o 21 to spoko. Ale w niedzielę meczyk o 16 mi jak najbardziej pasuje.

0

Szkoda chłopaka, akurat zaczynał nabierać wiatru w żagle i kolejna długa przerwa. Trzymaj się Pablo, charakter masz wrócisz silniejszy.

0

@Kgorecki2500 spokojnie dałem 3:1 więc wszystko zgodnie z planem xD

0

@FcPortoFan1999 mało atletyczni coś w tym sezonie są Baskowie

5

Girona prowadzi na wyjeździe w Bilbao, niespodzianka

1

Jamie Carragher uhonorowany na San Mames za całą karierę w jednym klubie, szacunek.

0

@Kengo Przyszły rok pewnie

4

Oviedo i Sociedad nie wymagają ich obecności, ale na PSG fajnie jakby już Yamal i Balde byli dostępni.

14

Na Sociedad nie pykło, ale kolejny mecz u siebie będzie dopiero 18 października z Girona, więc można się spodziewać kolejnych radosnych ogłoszeń otwarcia, ale to już na pewno.

0

Gauntlet z ptaszorami w Silksongu to jest jakaś paranoja, zniszczył mnie psychicznie, ale po kilkudziesięciu próbach się udało. Piękna gra lecimy dalej.

0

@Kuchar kurde, a chciałem w marcu jechać, ciekawe czy się wyrobią xd

0

@Stinger_ xDDD idź pan w ch.. albo do Choroszczy jak grochem o ścianę. Pierdziele, nie dogadamy się.

2

@macio_944 stracą w klasyku

0

@Stinger_ życie, tłumaczyć się nie będę, ani przepraszać xD każdy ocenia i trzeba z tym żyć. Ty też mnie oceniłeś na podstawie jednego wpisu, a nawet mnie nie znasz, także nic z tym nie zrobisz. Nic nie poradzę ty podajesz statystyki i ok, ale oglądałem w tym sezonie każdy niemal mecz Arsenalu i nie podobała mi się jego gra poza tą jedną akcją gdzie ładnie wszedł ze skrzydła i strzelił gola. Czy sytuacja się poprawi? Prawdopodobnie tak. Czy mój wpis zasługuje na takie poruszenie? No nie sądzę xD

0

@Stinger_ Nie wiem kompletnie o co ci chodzi tak szczerze. Ani nie napisałem, że na tą nagrodę nie zasłużył, ani że w lidze portugalskiej strzelił mało goli. Nie powiedziałem też, że jego sezon będzie słaby. Wypowiedziałem się tylko na podstawie kilku kolejek.

27

Ale chrzani stary xd tak został pokrzywdzony, że zajął 2 miejsce w wieku 18 lat i jeszcze dostał trofeum Kopy na tej samej gali. Pokrzywdzeni to są Lewy, Pedri i Raphinha

1

@vangoor i że żółwik nie ma to już podwójna beka na repce będzie

3

Te miejsca od 3-30 to im chyba chat gpt losował, ale ten w starszych wersjach co jest glupi strasznie i dlatego takie z dupy pozycje Pedriego, Raphy i Lewego

1

No to pierwsze trofeum już może sobie Real zapisać w tym sezonie, że Yamal nie wygrał xD

0

@Stinger_ No ale jaki z niego najlepszy strzelec? Z mojej wypowiedzi wynika, że w słabszej lidze brylował, a w top lidze już tak dobry nie jest i to jest fakt. Po drugie dodałem „xD” więc jest to luźna rozkminka o zabarwieniu humorystycznym, a ty się spinasz jakbym nie wiadomo co powiedział na poważnie i zjechał go jak psa. Podtrzymuje swoje zdanie, a problem masz ty, że mam inne spojrzenie na sprawę od ciebie i tyle.

0

@Stinger_ co to znaczy czepianie się na siłę? Nie przekonuje mnie i wyrażam swoją opinię do której mam prawo xd nie rozumiem

3

Przecież mogliby poprostu ogłosić ballon d or, zakończyć galę i też by było dobrze xD

1

@spiderman1899 który to już raz? Bo ciężko zliczyć

1

@Stinger_ jak się go ogląda to tego nie widać, statystyki to nie wszystko

1

@Kessie dobrze gadasz

1

Gyokeres taki kozak, ale w premier League już siedzi cicho xD

2

Gullit: ważniejsze było dla ciebie strzelanie czy asystowanie?
Figo: Zdradzanie

2

@HypeR no to za zeszły sezon jest xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?