Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marcus Rashford brawo mecz się dopiero teraz zaczyna!!!
2
Klasyk tez o 16 xD pięknie
0
Ciężary oj ciężary, ale 2:0 niebezpieczny wynik xD
4
Szczęsnego robota teraz jest nieoceniona, Sevilla ląduje teraz maxa, żeby zrobić wyższy wynik, jak nie strzela więcej to się w drugiej spompują i będzie można ich dojechać
0
Szczęsny brawo jeszcze żyjemy
0
Ja tak myślę, że jeszcze z jednego nam powinni strzelić, to może się chłopaki obudzą i poremontują bo na razie chęci do gry nie widać
0
Wojtula wierzę w ciebie
18
Ale by człowiek już zobaczył Balde w wyjściowym i Fermina. No nic trzeba dziś wygrać i wrócić na tron
0
@krajana PS5 jeszcze pewnie będzie najnowsza przez 1-2 lata, a potem jak wejdzie ps6 to jeszcze kolejne 1-2 będą wychodzić gry na obie konsole, także spokojnie można kupować. Tak naprawdę nie jest znana data wyjścia ps6 no ale obstawiam, że 2027 może być tym rokiem.
0
@marcin62 Ja bym jedynie z fify wywalił xd
1
No przynajmniej wynik mi siadł tyle z tego dobrego
2
No ładnie huknął Gruzin
0
Zaraz im się to zemści, tak nie można z realem
2
Esztevą wygrywa mecz
0
Bomba Mojżesza i 1:0 the blues
0
@Bernard777 Chelsea to nawet z United nie dało rady to będzie ciężko
0
@Encore powrót splash brothers? XD
0
Nie gra ten Sunderland absolutnie nic, ale za grę aktorską 10/10 xD
2
@ViscaelBarca2007 wiara w Sunderland dzisiaj jest potężna xd
3
Pedri nie boli cię coś w krzyżu przypadkiem? L4 rozdają xD
1
Łysy doprowadził do tego, że się ludzie cieszą z kontuzji xD Oby Laminek świeżo po przerwie na Girone śmigał jak gazela.
2
@Lionel_Messi10 Dla de la fuente to idealna sytuacja by grał 90 minut.
2
Jak można mieć empatię do decyzji zagrażających zdrowiu zawodnika? Takie coś trzeba piętnować. Flick jest nadmiar wyrozumiały, ale tutaj święty by nie wytrzymał. Łysy z każdym kolejnym wywiadem się coraz bardziej pogrąża.
0
@Ryse
1. Osasuna - Getafe 1/-2,5/1:0
2. Oviedo - Levante 2/+2,5/1:2
3. Girona - Valencia X/-2,5/1:1
4. Bilbao - Mallorca 1/+2,5/2:1
5. Real - Villareal 1/+2,5/3:1
6. Alaves - Elche X/-2.5/1:1
7. Sevilla - Barcelona 2/+2,5/1:3
8. Espanyol - Betis 2/+2,5/1:2
9. Sociedad - Rayo 2/-2,5/0:1
10. Celta - Atletico 2/+2,5/1:2
0
@partymaker Wolę Julka za taką kasę to trzeba na dłuższą przyszłość sobie zabezpieczyć, gość albo wszedł już albo za rok będzie wchodził w swój prime. Do tego jest ograny w tej lidze i w lądowaniu białym na dziurę. Kane za rok będzie w podobnym wieku co Lewy jak do nas przychodził, więc znowu no pogra 2-3 lata a potem będzie trzeba szukać kogoś innego i jak jeszcze te 45 baniek za Lewego było sensowne tak Bayern za Kane będzie chciał koło 100 pewnie albo wcale nie da na sprzedaż. Chociaż żadnym bym nie pogardził bo obaj są top to minimalne wskazanie na Juliusza z dopiskiem jakby jednego z nich Deco z Laporta sprowadzili to będzie cud.
2
Ja tam się cieszyłem, że nasi sobie odpoczywają. Może całkowicie nas to nie ocaliło, bo jeszcze jest wirus reprezentacyjny, ale nie chciałbym wiedzieć jakby nasza kadra wyglądała jakbyśmy tam pojechali.
0
Najgorszy na pewno nie, szczególnie ze względu na pierwszą połowę. Ale meczu się jedną połową nie wygra. Dziwne bo częściej się zdarza, że na pierwszą nie wychodzimy i w drugiej ratujemy wynik, a tutaj w przerwie totalny zjazd do bazy.
0
Co by nie mówić zasłużyliśmy na to
1
Panie Turek kończ pan ten mecz bo nam wdupią jeszcze
1
Eryczek dobry mecz, gryzł dzisiaj trawe