2

@4Fabregas4 Na powtórce widziałem tylko uderzenie dłonią w twarz Marcusa, o jakim uderzeniu mówisz?

2

No tak walenie Rashforda po twarzy to nic w porównaniu z gestami dezaprobaty, typowe, dobrze że się jeszcze po nosie nie podrapał, albo nie machnął rączką.

2

@FcPortoFan1999 Czekamy na gol Kiwiorka

0

@Rupert_Haubica nie no chcieli, ale zabrakło podpisów przecież xd Grubas ma wolną rękę xD

0

@Rupert_Haubica szwagry dźwignie pierdolną i po problemie xd

0

@Kasy dokładnie

0

Plan jest prosty, za rok bierzemy Kane'a, a za trzy lata Kompany'ego. Co może się nie udać?

1

Dobrze, że graliśmy z Bayernem w październiku zeszłego roku, a nie w tym xd

1

@Gacek5 jak nie deportacja do Niemiec

2

Ale ten gol wisiał w powietrzu, Kane aktualnie to potwór

4

Kane człowiek orkiestra, strzela gole, odbiera piłki w obronie i posyła lagi, czekam aż zrobi powrót na role bramkarza.

1

Podejrzewam, że Hansi za geścik od cudownej la ligi to tak z miesiąc przerwy dostanie.

2

HAHAHAHAH Hansi im pokazał pięknie xD

1

Araujooooooooooooooo dziękujemy

5

Araujo na skrzydle to coś co nawet fizjologom się nie śniło xD

5

Gerard Martin ma spojrzenie jakby miał nam ten mecz wygrać w pojedynkę chłop jest na misji xd

0

Ja nawet w szoku nie jestem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Może teraz Rashiemu siądzie z wolnego

3

Fermin jaka energia brawo szkoda, że nie siadło

0

Ferminator na ratunek

4

Nie no ten klasyk to trzeba odwołać xD

0

Oni we czterech powinno stać cały czas pod własnym polem karnym wiecznie nie będziemy mieć farta

0

@BulaKG a nie był to Lewy z Valencią? Już nie pamiętam który zrobił to później tak rzadko strzelamy.

2

To są jakieś jaja, ale fart mamy

3

@Deraxium nie miał szans Wojtula szedł w drugą stronę, Witsel uderzył ideolo

0

O cholera ładnie nam załadował niestety

2

Peeeeeeeeedrito magik goooooooooooooooool

1

Cypis na Monjuic coś pięknego xd

0

Czas się odkuć, życzę wszystkim dobrego meczyku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?