Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@4Fabregas4 Na powtórce widziałem tylko uderzenie dłonią w twarz Marcusa, o jakim uderzeniu mówisz?
2
No tak walenie Rashforda po twarzy to nic w porównaniu z gestami dezaprobaty, typowe, dobrze że się jeszcze po nosie nie podrapał, albo nie machnął rączką.
2
@FcPortoFan1999 Czekamy na gol Kiwiorka
0
@Rupert_Haubica nie no chcieli, ale zabrakło podpisów przecież xd Grubas ma wolną rękę xD
0
@Rupert_Haubica szwagry dźwignie pierdolną i po problemie xd
0
@Kasy dokładnie
0
Plan jest prosty, za rok bierzemy Kane'a, a za trzy lata Kompany'ego. Co może się nie udać?
1
Dobrze, że graliśmy z Bayernem w październiku zeszłego roku, a nie w tym xd
1
@Gacek5 jak nie deportacja do Niemiec
2
Ale ten gol wisiał w powietrzu, Kane aktualnie to potwór
4
Kane człowiek orkiestra, strzela gole, odbiera piłki w obronie i posyła lagi, czekam aż zrobi powrót na role bramkarza.
1
Podejrzewam, że Hansi za geścik od cudownej la ligi to tak z miesiąc przerwy dostanie.
2
HAHAHAHAH Hansi im pokazał pięknie xD
1
Araujooooooooooooooo dziękujemy
5
Araujo na skrzydle to coś co nawet fizjologom się nie śniło xD
5
Gerard Martin ma spojrzenie jakby miał nam ten mecz wygrać w pojedynkę chłop jest na misji xd
0
Ja nawet w szoku nie jestem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Może teraz Rashiemu siądzie z wolnego
3
Fermin jaka energia brawo szkoda, że nie siadło
0
Ferminator na ratunek
4
Nie no ten klasyk to trzeba odwołać xD
0
Oni we czterech powinno stać cały czas pod własnym polem karnym wiecznie nie będziemy mieć farta
0
@BulaKG a nie był to Lewy z Valencią? Już nie pamiętam który zrobił to później tak rzadko strzelamy.
2
To są jakieś jaja, ale fart mamy
3
@Deraxium nie miał szans Wojtula szedł w drugą stronę, Witsel uderzył ideolo
0
O cholera ładnie nam załadował niestety
2
Peeeeeeeeedrito magik goooooooooooooooool
1
Cypis na Monjuic coś pięknego xd
0
Czas się odkuć, życzę wszystkim dobrego meczyku.