Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BARCA1899Messi Eric z Araujo by mogli za liniowego iść bez kitu nic by im nie umknęło xD
1
Po co ten Araujo się jeszcze wykłóca xD?
0
Brawo chłopaki to jest ten mental takich was chcemy oglądać
3
Szkoda, że tak z tydzień wcześniej nie zerwali xD
0
Brawo Yamalek wreszcie
1
Święty jeszcze po grobach chodzi? Liczyłem dziś na jego komentarz
0
Cherki i Haaland świetne duo
4
Potężny Norweg napoczyna wisienki smacznego panie Haaland
0
Yamal dzisiaj na pieńka to można ładować z daleka byle w bramkę leciało
3
Leszek, aż z wrażenia złotą piłkę Kyliana wspomniał xD
1
Już dajcie spokój z tym karnym Valencia i tak za cienka jest i dostanie lanie
1
Te różne w tym meczu to jest hit xd
22
Przewalone być fryzjerem w Manchesterze xd
0
Karma wraca do United za ten rożny xD
0
Nie powinno być rożnego, ale cóż xd
4
Kane top, ale znowu byśmy skończyli w takiej sytuacji, że Bayern wycisnął z tego gracza wszystko co najlepsze praktycznie Prime kariery, a do nas już przychodzi na zakończenie praktycznie. I mimo, że uwielbiam i doceniam Lewego w Barcy to nie da się dyskutować, że Lewy w Bayernie to level lub dwa wyżej i czuje, że z Kane byłoby to samo, do tego koszta dość wysokie. Dlatego ostatecznie powiem, że fajnie byłoby go mieć bo jest to najwyższa półka, ale nie wiadomo na jak długo i czy warto wydawać takie krocie na jakieś 2-3 lata gry zawodnika? Mam wątpliwości. Z drugiej strony napewno pierwszy rok czy dwa byłyby bombowe w ataku i napewno dałby nam wiele tak jak pan Robert. Także nie da się jednoznacznie na to odpowiedzieć, nie mniej jednak nie oszukujmy się szanse na ten transfer są bardzo małe.
8
Dawaj do nas Slot na tydzień to zobaczysz co to wąska kadra jest.
0
Nic dziwnego, że na siebie postawił, jaki bramkarz może się pochwalić w CV obronionym karnym Messiego i Mbappe? XD, fajnie się czyta wywiady z Wojtkiem, cieszmy się nim póki mamy go w naszym klubie.
1
@Ryse
1. Getafe - Girona 1/-2,5/1:0
2. Villareal - Rayo 1/+2,5/3:1
3. Atletico - Sevilla 1/+2,5/2:1
4. Sociedad - Bilbao X/-2,5/1:1
5. Real - Valencia 1/+2,5/3:0
6. Levante - Celta 2/-2,5/0:1
7. Alaves - Espanyol X/-2,5/1:1
8. Elche - Barcelona 2/+2,5/1:2
9. Betis - Mallorca 1/-2,5/2:0
10. Oviedo - Osasuna 2/+2,5/1:2
5
Jako, że nasza kadra się świetnie trzyma fizycznie to grzechem byłoby nie skorzystać xd
0
Zapewne do prognoz będzie trzeba coś dodać jak zwykle, więc pewnie wyjazd na Stamford Bridge bez naszego magika. Nie brzmi to dobrze. Pedri został niestety zajechany i teraz trzeba będzie ponieść tego konsekwencje.
3
Nie powiedziałbym, że to pasja, bardziej mentalność 5 latka panie Męczennik.
2
Jak Rashford jeździ trenować do United, które samo w sobie jest zacofane w tym aspekcie to jak to o nas świadczy?
2
Paradoksalnie nawet dobrze i odpocznie i na repke do łysego nie pojedzie na Elche i Brugie powinniśmy dać radę.
8
Polacy Rodacy świecą przykładem w Barcelonie
5
Wolałbym, żeby po ostatnich wydarzeniach kompletnie odciął się od mediów i skupił na treningu. Może nie można tego wymagać od takiego dzieciaka i gwiazdy, ale myślę że wypadałoby pokazać jakąś chęć zmiany i powrotu do formy.
3
Jak się spojrzy na te statystki to można wręcz odnieść odwrotne wrażenie, że nasz środek pola gniótł białych. U nas jednak nie było dynamiki w grze środka pola, ani pomysłu i dlatego tak to wyglądało, a nawet jak udało się przetransportować piłkę pod pole bramkowe rywala to dochodziło do kompletnej impotencji linii ofensywnej. Zabrakło, Raphinhy, Lewego i Ronalda na środku obrony od początku. Nie mniej jednak nie da się wygrywać każdego klasyku w nieskończoność to jest nie realne, nie ma co się łamać walka nadal trwa i sytuacja jest otwarta, oby kluczowi gracze wrócili do gry, kadra się poszerzyła i Hansi to wszystko poukładał. Nie zawsze sezon układa się dobrze od początku, ale nadal jesteśmy w grze.
2
Espanyol chyba sam nie wierzy w te pochlebstwa i ich szczerość xD
3
Akurat o Flicka się nie obawiam, chłop w ciężkich chwilach umie zachować spokój i podjąć walkę. Pismaki piszą byle mieć na chleb, a nie po to żeby to miało ręce i nogi.
1
Dobrze, że chociaż za darmo go wzięliśmy jakoś tak bardzo nie boli jak Dembele xD