0

@BARCA1899Messi Eric z Araujo by mogli za liniowego iść bez kitu nic by im nie umknęło xD

1

Po co ten Araujo się jeszcze wykłóca xD?

0

Brawo chłopaki to jest ten mental takich was chcemy oglądać

3

Szkoda, że tak z tydzień wcześniej nie zerwali xD

0

Brawo Yamalek wreszcie

1

Święty jeszcze po grobach chodzi? Liczyłem dziś na jego komentarz

0

Cherki i Haaland świetne duo

4

Potężny Norweg napoczyna wisienki smacznego panie Haaland

0

Yamal dzisiaj na pieńka to można ładować z daleka byle w bramkę leciało

3

Leszek, aż z wrażenia złotą piłkę Kyliana wspomniał xD

1

Już dajcie spokój z tym karnym Valencia i tak za cienka jest i dostanie lanie

1

Te różne w tym meczu to jest hit xd

22

Przewalone być fryzjerem w Manchesterze xd

0

Karma wraca do United za ten rożny xD

0

Nie powinno być rożnego, ale cóż xd

4

Kane top, ale znowu byśmy skończyli w takiej sytuacji, że Bayern wycisnął z tego gracza wszystko co najlepsze praktycznie Prime kariery, a do nas już przychodzi na zakończenie praktycznie. I mimo, że uwielbiam i doceniam Lewego w Barcy to nie da się dyskutować, że Lewy w Bayernie to level lub dwa wyżej i czuje, że z Kane byłoby to samo, do tego koszta dość wysokie. Dlatego ostatecznie powiem, że fajnie byłoby go mieć bo jest to najwyższa półka, ale nie wiadomo na jak długo i czy warto wydawać takie krocie na jakieś 2-3 lata gry zawodnika? Mam wątpliwości. Z drugiej strony napewno pierwszy rok czy dwa byłyby bombowe w ataku i napewno dałby nam wiele tak jak pan Robert. Także nie da się jednoznacznie na to odpowiedzieć, nie mniej jednak nie oszukujmy się szanse na ten transfer są bardzo małe.

8

Dawaj do nas Slot na tydzień to zobaczysz co to wąska kadra jest.

0

Nic dziwnego, że na siebie postawił, jaki bramkarz może się pochwalić w CV obronionym karnym Messiego i Mbappe? XD, fajnie się czyta wywiady z Wojtkiem, cieszmy się nim póki mamy go w naszym klubie.

1

@Ryse
1. Getafe - Girona 1/-2,5/1:0
2. Villareal - Rayo 1/+2,5/3:1
3. Atletico - Sevilla 1/+2,5/2:1
4. Sociedad - Bilbao X/-2,5/1:1
5. Real - Valencia 1/+2,5/3:0
6. Levante - Celta 2/-2,5/0:1
7. Alaves - Espanyol X/-2,5/1:1
8. Elche - Barcelona 2/+2,5/1:2
9. Betis - Mallorca 1/-2,5/2:0
10. Oviedo - Osasuna 2/+2,5/1:2

5

Jako, że nasza kadra się świetnie trzyma fizycznie to grzechem byłoby nie skorzystać xd

0

Zapewne do prognoz będzie trzeba coś dodać jak zwykle, więc pewnie wyjazd na Stamford Bridge bez naszego magika. Nie brzmi to dobrze. Pedri został niestety zajechany i teraz trzeba będzie ponieść tego konsekwencje.

3

Nie powiedziałbym, że to pasja, bardziej mentalność 5 latka panie Męczennik.

2

Jak Rashford jeździ trenować do United, które samo w sobie jest zacofane w tym aspekcie to jak to o nas świadczy?

2

Paradoksalnie nawet dobrze i odpocznie i na repke do łysego nie pojedzie na Elche i Brugie powinniśmy dać radę.

8

Polacy Rodacy świecą przykładem w Barcelonie

5

Wolałbym, żeby po ostatnich wydarzeniach kompletnie odciął się od mediów i skupił na treningu. Może nie można tego wymagać od takiego dzieciaka i gwiazdy, ale myślę że wypadałoby pokazać jakąś chęć zmiany i powrotu do formy.

3

Jak się spojrzy na te statystki to można wręcz odnieść odwrotne wrażenie, że nasz środek pola gniótł białych. U nas jednak nie było dynamiki w grze środka pola, ani pomysłu i dlatego tak to wyglądało, a nawet jak udało się przetransportować piłkę pod pole bramkowe rywala to dochodziło do kompletnej impotencji linii ofensywnej. Zabrakło, Raphinhy, Lewego i Ronalda na środku obrony od początku. Nie mniej jednak nie da się wygrywać każdego klasyku w nieskończoność to jest nie realne, nie ma co się łamać walka nadal trwa i sytuacja jest otwarta, oby kluczowi gracze wrócili do gry, kadra się poszerzyła i Hansi to wszystko poukładał. Nie zawsze sezon układa się dobrze od początku, ale nadal jesteśmy w grze.

2

Espanyol chyba sam nie wierzy w te pochlebstwa i ich szczerość xD

3

Akurat o Flicka się nie obawiam, chłop w ciężkich chwilach umie zachować spokój i podjąć walkę. Pismaki piszą byle mieć na chleb, a nie po to żeby to miało ręce i nogi.

1

Dobrze, że chociaż za darmo go wzięliśmy jakoś tak bardzo nie boli jak Dembele xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?