Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Eklerek Maltańczyki już się spompowały to ich teraz dojedziemy - taktyka
0
Ajajaja co to się stanęło Urbanówko?
0
Robercik rozpoczyna strzelanie na Malcie, łatwo
0
Za Probierza to już tak z dwójka w plecy by była pewnie a wy narzekacie xD
5
Czuję się jak na mszy xD
17
Raphinha niszczący Neuer’a to był wyjątkowy wieczór
3
@mordini123
2
Tak ciężko o bilety będzie na pierwsze mecze po otwarciu czy do końca sezonu można się spodziewać takiego scenariusza? Planuję lecieć na mecz na wiosnę.
5
I żyćko od razu stało się piękniejsze, żegnaj Monjuic i nigdy nie wracaj.
0
No wyrobili się w tym roku, mają rozmach skurwysyny xD
1
Italia zaczyna strzelanie jeszcze 8 xD
13
Są plusy i minusy tej sytuacji. Minus to brak komentarza Świętego i Habiniaka, plus to brak komentarza Olabogi i Śmierdzidło.
1
Nie widzę potrzeby jego wypożyczania jest w zasadzie aktualnie jedyną opcją na zmiennika Yamala. Nawet bym powiedział, że zasługuje na nieco więcej czasu gry by bardziej można byłoby go oceniać i lepiej gospodarować zdrowiem Lamine’a.
6
Szkoda, że takiego podejścia nie miał do Yamala czy Gaviego
0
Nie no Julek najpierw musi udowodnić, że jest w stanie strzelać jak maszyna w potężnym Bayernie i dopiero potem do nas po 30 - tce taka kolej rzeczy xD (głosowałem na Julka)
7
Właśnie wróciłem z meczu, myślę że odczucia pozytywne, mieliśmy swoje szanse, jednak trzeba przyznać fajnie to idzie skrzydłami, ale brakuje egzekucji i wykończenia także ma Urbanówka nad czym pracować. Obrona też w miarę dała radę, tak naprawdę gdyby nie ten farfocel Depaya to mówilibyśmy o sensacji. Kibole oczywiście musieli odjebać z tymi racami słabe zachowanie. Oby dobre baraże się trafiły.
5
Akurat odpaliłem i cyk 2 gole Polska Gurom
0
O nie uważa tak samo jak my, na stos go!!!!
1
Arsenal - Serbia 2:0
4
Harry Kane i Marcus Rashford ale by to u nas śmigało
1
Yamal strzelił takich z 5-10 w zeszłym sezonie są to oczywiście okazałe gole po których człowiek podnosi się z kanapy z okrzykiem, ale myślę że spokojnie były ładniejsze gole.
0
Trzeba rozgraniczyć Eryczka na środku i na prawej obronie, na środku też potrafi popełniać błędy, zrobić głupi faul, źle wyprowadzić piłkę, podać do przeciwnika. Na prawej sprawuje się o wiele pewniej i powinien posadzić na ten moment Kounde. Natomiast stwierdzenie Ćwiąkały nijak się ma do rzeczywistości, może zaślepia go fakt, że cała drużyna ma zjazd formy, ale raczej w top 3 aktualnie bym Erica nie dał. Pedri, Fermin, Rashford, Joan Garcia spokojnie są przed nim.
4
Nie da się utrzymywać formy przez ciągłe przerwy spowodowane kontuzjami, Olmo talent ma, ale zdrówko już nie dopisuje niestety. Idealnym scenariuszem byłoby mieć Fermina jako titulara i wprowadzanie Dro z ławki by mógł się ogrywać powoli. Jednak nikt teraz o zdrowych zmysłach nie weźmie za podobne pieniądze za jakie go kupiliśmy. Ewidentnie przepłaciliśmy za niego bo jego sytuacja zdrowotna była doskonale znana przed transferem każdemu.
1
@Starrk obejrzałem te 2 odcinki i powiem, że jest dobrze natomiast nie zachwycam się na poziomie BB i BCS z tym, że jeszcze tego nie robię w daje temu szansę bo jak na dzisiejsze standardy seriali i tak wypada nieźle i tak jak mówisz Vince zasługuje na pełne zaufanie bo nawet w jego poprzednich dziełach peak akcji przypada na późniejsze sezony. Moim zdaniem ciężko będzie dorównać poprzednikom ze względu, że to tematyka Sci-fi, ale zobaczmy jak się potoczy.
7
Na Athletic dajmy jeszcze mu spokój, Bilbao gra syf w tym sezonie na Chelsea jest zaś potrzebny bo środek pola mają akurat zacny.
5
@July_6_BcN Jak Pedrito ładuje w końcówce na Stamford w okienko zwycięskiego gola i ściąga koszulkę
3
Ja mam pretensje do dziennikarzy za gówno newsy, które wypisują i nie mają pokrycia w rzeczywistości, się znaleźli obrońcy prawdy i moralności xD
1
I dobrze, niech się kuruję Yamalek ważne mecze teraz się zbliżają na horyzoncie Bilbao, Chelsea, Atletico, Betis, Villareal i tu jest potrzebny, a nie na mecze Hiszpanii gdzie już grupa w zasadzie wygrana, a i bez Yamala tą Turcję i Gruzję pojadą.
4
A co jakby zrobić challenge: Nie obcinam włosów dopóki Barcelona nie zachowa 5 czystych kont z rzędu? Myślę, że można by zarosnąć niczym słynny fan United xD
1
W sumie dobra opcja z tą pubalgią, że niby coś tam ma, ale teoretycznie jest zdolny do gry i u nas może sobie hasać, a jak przychodzi repka to mu sie pogarsza i nie jedzie xD Ciekawe jak łysy sobie będzie radził bez naszych harpaganów.