Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Czyhrynski Ja obstawiam remis, Arsenal jest mocnym faworytem jednak Chelsea u siebie też silna jest.
0
Mateta stwierdził, że jeszcze nie święta i prezentów nie przyjmuje
1
@Laminedependencia twierdza
6
@Czyhrynski Ja myślę, że to kwestia upodobań cech piłkarskich i kibicowskich, ale cała ta dyskusja nie ma sensu bo żadna strona drugiej nie przekona. Dla mnie Leo, ale nie mam zamiaru nikogo przekonywać, ani też nie potrzebuje akceptacji innych w tej kwestii.
0
Ale padolino dzisiaj na potęgę xD
0
Joan co nam mecz ratuje genialny jest
1
No w końcu się coś ruszy w tym środku pola witamy Pedrito !!!!
0
I Raphinha to jest gość pan kapitan prawdziwy od razu sprawia, że reszta obok niego wygląda o wiele lepiej nawet Olmo
0
Martin pokazał klasę i charakter teraz
1
Yamalek pod ladę i jedziemy dalej brawo
0
Aha xDDDDDDDDDD szybko poszło
0
Ludzie jak Krecidło ze względu na swój głos powinni mieć zakaz wstępu na komentatorkę
0
Mes Que un Club takie rzeczy tylko u nas
1
Żul musiał w końcu usiąść, Bernal przydałoby się dzisiaj partidazo powodzenia, Raphinha od pierwszej i morda się cieszy.
1
Noi fajnie Araujo odpocznie psychicznie i my też
24
Noi prawidłowo, może mamy swoje problemy, ale napewno ani Perez, ani Real nie są od tego by się nam wpieprzać w życie i wytykać palcami. Perez się poczuł za bardzo toi Laporta musiał mu odpowiedzieć i tyle w temacie.
0
@Ryse
1. Getafe - Elche 2/-2,5/0:1
2. Mallorca - Osasuna X/+2,5/2:2
3. Barcelona - Alaves 1/+2,5/3:1
4. Levante - Bilbao X/-2,5/1:1
5. Atletico - Oviedo 1/-2,5/2:0
6. Sociedad - Villareal 2/+2,5/1:2
7. Sevilla - Betis 1/+2,5/2:1
8. Celta - Espanyol 2/-2,5/0:1
9. Girona - Real 2/+2,5/1:2
10. Vallecano - Valencia 1/-2,5/1:0
11. Barcelona - Atletico 1/+2,5/2:1
12. Bilbao - Real 2/-2,5/0:2
3
Bilans się musi zgadzać jedni wracają to kolejni się łamią no taka rzeczywistość nasza
1
Pięknie Arsenal rozpykał Bayern, niczym my rok temu ahhh piękne wspomnienia.
1
Ale wtopa Neuera, Ferran by tego nie trafił xD
0
@mate92 Tebas to honoru nie ma xd
1
Karl na 1:1 mamy meczycho na Emirates
1
Potężny Arsenal xD
0
Bayern trzyma piłkę, ale to Arsenal stwarza wrażenie zespołu, który ten mecz kontroluje i jest bliżej gola.
0
Liverpool widze solidarnie z nami xD
1
@Sinirsey a jooooo faktycznie
0
Nie oglądam Bayernu w tym sezonie, Neuer od dawna tego wąsą ma xD?
0
@gumaz teraz to sylwetki zimowe myślę xd
6
Co ma Hansi powiedzieć, grasz wyjazd w LM na ciężkim terenie, a Twoje asy nie strzelają setki na pustą bramkę, wbijają samobója i łapią czerwo przed 30 minutą xD ten mecz nie był już do odratowania, ani do przejęcia kontroli w takim momencie przeciwnik cię po prostu niszczy. Inna sprawa, to nie da się rywalizować przy takiej wąskiej kadrze i braku transferów. Hansi gra tym co ma, a jak widać w między la liga, a premier league jest spora przepaść. Z Chelsea się można było śmiać, że kupują na potęgę i słabo im szło w poprzednich sezonach, ale jak widać zespół im dojrzał i zbierają już owoce, zacznie im się coś psuć to sobie załatwią kolejnych, a u nas nie ma takich możliwości i aktualnie z elitą europejską nie jesteśmy w stanie rywalizować.
4
spokojnie odbijemy się na potężnym Alaves i będzie humorek gitóweczka xD