0

@kejdzi Jakby bezpośrednio po oddaniu strzału trafiła w rękę nie miałbym wątpliwości

0

@PoGGi nie jestem w stanie się do tego odnieść bo nigdy nie czytam przepisów stricte jako dokumentu, jedyne co mogę powiedzieć to, że wiedzę na temat przepisów przez lata czerpię w sposób najbardziej naturalny czyli poprzez oglądanie meczów i wielokrotnie była sytuacja, że piłka po odbiciu od innej części ciała nie oznaczała ręki było to wskazywane przez sędziego, a także tłumaczone przez komentatora, także wiele osób o tym mówi, więc ewidentnie wbiło się to w świadomość kibiców. Czyli w końcu wczoraj po raz pierwszy przepis ten został zinterpretowany prawidłowo, a wcześniej dochodziło do błędów?

0

@Trojanek23 no tak, ale nie jesteś w stanie tych osób przekonać do tego, oni widzą świat po swojemu, więc polecam nie marnować na to czasu i energii bo inaczej jest to walka z wiatrakami.

0

@kejdzi Nie napisałem, że nie leciała w światło bramki tylko, że ręka bezpośrednio nie leżała w torze lotu piłki w momencie oddania strzału.

0

@Trojanek23 Może tak być, ale z drugiej strony nie ma obecnie takich ikon jak MJ, więc w czymś muszą wybierać i tak się to potem kończy. Ja nie mam zamiaru ich za to krytykować niech sobie żyją jak im się podoba dopóki nie robią komuś tym krzywdy.

0

Dla mnie to nie jest karny, ale nie mam zamiaru się o to kłócić, natomiast sam fakt, że taka dyskusja istnieje świadczy o błędnie sformułowanych przepisach, które można interpretować wedle własnego uznania i rację może mieć każda ze stron. Mamy z jednej strony przepis, że jak piłka najpierw odbije się od części ciała, a potem od ręki to ręki nie ma, a z drugiej, że jak ręka oderwana wyraźnie od korpusu to ręka. Moim zdaniem pierwszy przepis powinien mieć tutaj pierwszeństwo o tor lotu piłki nie był wymierzony w rękę czyli ręka bezpośrednio nie blokowała drogi do bramki, ale niech każdy uważa jak chce bo to i tak nie ma znaczenia ze względu na lukę w przepisach.

1

@Trojanek23 Proste, obecne pokolenie nie będzie wiecznie żyć przeszłością i potrzebuje swoich idoli i gwiazd. Tak samo za 15-20 lat będą wybijać kogoś innego pod względem popularności i tyle. Ja tam Swift nie słucham, ale no tak to działa mniej więcej xD Moim zdaniem bliżej do MJ obecnie jest the Weeknd ale to dalej nie ten sam poziom.

1

Chłop zamiast docenić, że wygrał życie bo jego syn jest turbo talentem to jest na tyle głupi, że stara się zrobić wszystko by to zepsuć, a jeszcze najlepsze, że nieświadomie prawdopodobnie.

27

Przemoc to okazywanie słabości, gościowi padła psycha i uciekł się do najprymitywniejszych instynktów. Zakaz stadionowy odszkodowanie dla poszkodowanego i tyle w temacie.

1

Trafna uwaga Hansiego, każdy by chciał żebyśmy jechali każdego 5:0 a tak nie wygląda rzeczywistość, rywale też po coś wychodzą na boisko, a jak prowadzisz wysoko to siłą rzeczy wkrada się rozluźnienie w grze. Nie ma co narzekać bo znowu po otrzymaniu gonga się otrząsnęliśmy i tak naprawdę do tej 80 minuty pełna kontrola w meczu na wyjeździe. Jedyne co możemy poprawić to nie otrzymywać tych gongów co mecz jako pierwsi.

5

Leo rozpoczyna akcję i mamy gola dla Miami

1

Leo kontra Tomek młynarz idealnie na wieczorek

6

Dobrze, że Ferran nastrzelał dzisiaj tonę goli bo by mogło być cieplutko teraz xD

0

Z głową w podłogę to ciężko strzelić panie Rashford

0

@Pawlak1992 no nie xd co ma uznanie gola do podyktowania karnego?

4

No fajnie fajnie mamy karnego i goła, ale jutro jak będzie trzeba słuchać pierdolamento z rmtv xd nie wiem czy warto było

0

Po kontakcie z ciałem przed ręką to nie jest ręka, ale nie będę narzekał xD

3

Szkoda tylko, że jak Ferranowi przestanie dobrze iść to będzie tu wyzywany od najgorszych.

2

Fajnie złapaliśmy formę pod koniec rundy jesiennej, powracali kluczowi zawodnicy. Ferran jakby utrzymał tą formę byłoby genialnie widać, że atak zaczyna śmigać jak w zeszłym sezonie, tylko ta obrona tutaj musi Flick jeszcze popracować i będzie dobrze

0

Hahah pograne Rekin zjadł Betis w pierwszej połowie

0

Roooooney ale łatwo marnował się tam na tej ławce chłopak

0

Rooney może nie tak ładnie jak z City, ale jakby siadło to Puskas normalnie xD

0

Jakby odjąć gole mapeta z karnych to Ferran prawie byłby pewnie liderem xD

0

Rooney poezja jaka akcja, Rekin partidazooo !!!!

0

Rekinek w formie jest brawo remontada

0

Cholera tylko nie Fidget spinner

1

@Luciano99 Jeszcze Lewy, musi być zawsze narzekanie na Polaka rodaka

1

Ciekawe zestawienie przygotował Hansi. W końcu szansa dla Rooneya, powodzenia chłopaku. Yamal na 10? Oby to siadło. Trzeba wygrać i trzymać lidera.

0

Villa robi przysługę City

0

Co za końcówka Villa zagrania pełną pulę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?