0

@Encore tak szczerze to nawet chyba nasz Viktorek lepszą karierę w laliga zrobił od niego xd

0

@reloaded grałem tylko w siódemkę, ale wydaje mi się, że każda jest osobną fabułą

0

Laporta wyjdzie i zacytuje śp. Prezydenta Kononowicza „nie będzie niczego”

8

I nie ma w tym nic dziwnego Vini sobie zwyczajnie na takie coś zapracował przez kilka lat. Yamal jest luzakiem i nie ma dram w tle gdzie płacze w mediach jak to mu źle, więc jego arogancja będzie zawsze akceptowalna.

1

Przecież chłop się nie nadaje aktualnie do kontynuowania kariery sportowej wiecznie kontuzjowany od dwóch lat

1

Joan MVP kropka

4

Garcia niczym Kuruła normalnie

1

Brawo Yamalek Ceramica uciszona i teraz na spokojnie

3

Ferran dzisiaj słabo, więc to oznacza, że Lewy strzeli

0

Ja tam bym w drugiej cofnął obronę, Villareal byłby w szoku i by się kopali po czole, a z dzisiejszą dyspozycją w obronie nawet w ośmiu byliby w stanie stworzyć sytuację na setkę

0

@wawrzyn1 a jo faktyczne xd

0

@Traba727 myślę, że ich to nie dziwi poprostu oceniają kiboli zachowanie negatywnie tak samo jak kibole oceniają decyzje sędziego nie ma co tego jakoś głębiej rozkminiać zwykła akcja i reakcja xd

3

Ale odklejka na notatniku xDDD

0

Veiga niech wraca do Arabów pajac

0

A se pomyślałem no tego to już Balde nie spierdoli xDDDD

0

RmTV już szykuje materiał na Pepe

0

Lubię jak Yamal używa L2, ale czasami za bardzo tym spamuje i za szybko podejmuje decyzję by podać

0

@Marcys11 czyściutki, ale będą szczekać

1

Hahaha ale fart, że spalony xD

0

Dobra panowie już starczy tych prezentów dla Villarealu

0

Pan kapitan 1:0

0

Brawo Raphinha piękne wejście i wymuszenie błędu przeciwnika tego było nam trzeba od razu jakąś żywiołowość

2

Ale fajnie, że na eleven a nie zapchlonym canalu

0

Biali się w końcu pokapowali, że to ich najbardziej przehajpowany grajek, trochę im to zajęło, ale w sumie nie dziwię się.

3

Nie no białym prezentów pod choinkę robić nie wypada, tylko zwycięstwo.

0

@europejczyk co? XDDDD

2

Narzekacie, że karny dla białych, ale to placek z Sevilli odwalił xD

0

Patrząc na to jak funkcjonuje linia obrony realu to mecz zapowiada się ciekawie xD

5

Potężny Norweg rozpoczyna strzelanie na Etihad - maszyna

3

@Bartas7VeB ale mu się nie dziwię też widziałem tam gola xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?