8

Dopóki Real nie strzeli drugiego to wierzę w Betis

1

Negriera nie podciął wystarczająco nie ma penalty

6

Tu akurat płakać nie będą, ale Betis wiecie co macie robić

1

Fajnie przepchnięty mecz tak się kroczy po mistrzostwo, boski Joan wybitny występ

0

I jest i on pan Robert dzień dobry

0

A na notatniku już odliczali do końca a tu dupa xDDDD pięknie

1

Hahaha Olmo tak jest byle się nie połamał zaraz

0

Byle kontuzji nie miał Pedrito tylko

1

Nie no Joan dziękujemy

0

@derus ważne, że mi się podobało tak naprawdę reszta się nie liczy :)

2

Roony za Rasha dzisiaj dobra zmiana

0

@derus tak magia dla mnie, czego nie rozumiesz?

0

Jak to dobrze, że Joan jest u nas

1

Magia Yamala szkoda, że nie siadło

0

Maldini jakie poświęcenie xD

3

Ferran spokojnie kłaniać się im nie trzeba xd

4

O panie ryż z krupnikiem ten mecz normalnie

8

Zadymka będzie, ale by tutaj Gavi siadł no nic trzeba wygrać Joan na zero Yamal i Raphinha z golami i jedziemy dalej

0

@europejczyk absolute Cinema

3

Joan dzisiaj czyste konto i ucisza papugi tak to widzę

2

Ryż jaka precyzja brawo

1

@majkiii na canalu jest więc pewnie ulubione duo la rambli

1

Gabriela jeszcze trzyma po sylwestrze chyba

0

XDDDD co ten Arsenal?

3

U nas la bamba a u nich la curva taka różnica.

0

No cóż nic więcej im nie pozostało, widać cały czas ich to boli, mimo że pół roku minęło, życie.

1

O Yamal przetrzeźwiał xD jak chłopaka lubię za grę tak tego instagrama mógłby odstawić

20

A kto powiedział, że zagra w pucharze króla? XD

3

Może to zemsta karłów i tym razem mu coś dosypały do drina?

0

Bradley niczym Gavi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?