Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No City konkretne wzmocnienia w tym okienku Semenyo i Guehi, nic tylko pozazdrościć takich możliwości.
5
Ale beka z ter statuły poleciała xDDDDD
2
Nie ma to jak śmiać się z realu, a potem oglądać taki cyrk we własnym klubie. Ter Stegen śmieje się z nas po kryjomu i nie może uwierzyć, że los się do niego uśmiechnął. Girona też musi mieć niezłą bekę, że dostaje dobrego bramkarza za pół bańki pensji xD
3
Nie dostał za dużo minut, więc podjął taką decyzję. Pytanie gdzie by mial dostać lepsze minuty raczej jakiś mniejszy klub. U nas przy Ferminie i Olmo ciężko mu by było się przebić. Nie ma co za bardzo roztrząsać tego tylko życzyć powodzenia w dalszym rozwoju kariery, a la masia ma to do siebie, że prędzej czy później wypuści kolejny talent.
0
@Ryse
1. Espanyol - Girona 1/-2,5/2:0
2. Real - Levante 1/+2,5/2:1
3. Mallorca - Bilbao X/-2,5/1:1
4. Osasuna - Oviedo 1/-2,5/1:0
5. Betis - Villareal 2/+2,5/2:3
6. Getafe - Valencia 1/-2,5/1:0
7. Atletico - Alaves 1/+2,5/3:1
8. Celta - Vallecano 2/+2,5/1:2
9. Sociedad - Barcelona 2/+2,5/1:3
10. Elche - Sevilla 1/+2,5/2:1
12
A już chciałem dzwonić do złodzieja, znaczy szefa, że rano nie wstanę, ale jednak Joan przekreślił szansę na to xd
0
Pięknie zemściło się
8
Dzięki panie offsajd jesteś w porządku
1
Noi dzięki Rekinek nie dałbym rady na dogrywkę jesteś gość
0
Chyba trzeba dać Raphinhe i Pedriego by uniknąć kompromitacji
3
No szkoda ładna piła Yamala
3
Może atak dzisiaj nie dowozi, ale przynajmniej w obronie szybko gasimy próby kontrataku i nie czuć jakiegoś niepokoju, że nam zaraz władują taki mały plus ale zawsze.
2
Plus jest taki, że się nie połamał przy próbie strzału jest dobrze
2
@karol130197 żebyśmy nie musieli słuchać Olabogi i Śmierdzidło
5
Szacuneczek dla Racingu
0
Myślałem, że da Roony’ego mecz pod niego, łatwy przeciwnik mógłby nałapać trochę minut no ale nic trzeba pokazać co niektórym jak się gra z drugoligowcem i tyle.
0
@Derpowsky zwycięskiego stroju się nie zmienia … czy jakoś tak
4
W sensie rozwiązują klub czy jak? Sensowniejszych alternatyw nie widzę.
2
Jak taki z niego wróżbita Maciej to czemu nie przewidział, że real w trąbę od drugoligowca dostanie? XD by sobie chłopaki przygotowali chociaż pieluchy, a tak? Ale dzięki za te słowa Toni nie ma lepszej motywacji niż powątpiewanie rywali.
5
I ten uczuć kiedy Real może sobie kupić, każdego, my praktycznie nikogo i to u nas są wyniki, a u nich czarna dupa. Oby trwało jak najdłużej.
48
Ale co dokręcił tego rogala Negreira na 3:2 to trzeba przyznać skubany
0
Hahah szkoda, że nie oglądałem jak oni tego dokonali? XD
3
Niech się wezmą lepiej za to by dyscyplinować sędziów za błędy by ich nie popełniali, a nie jeden z sensownych przepisów chcą zmieniać. Teraz już sędziowie potrafią dać ciała przy spalonych gdzie jest to bardziej określone, a gdzie tu jeszcze dokładać analizę nad częściami ciała i czy wystarczająco wystaje napastnik przecież te łby tego jeszcze bardziej nie ogarną i powstanie chaos.
1
Nic tylko się cieszyć tak naprawdę, że mają taki burdel i raczej łatwo z niego nie wyjdą z tymi pajacami w szatni. Trzeba docenić, że trafił nam się taki Hansi, który wszystko trzyma w ryzach i atmosfera przy tym jest zachowana i przy ograniczeniach kadrowych wyciska maksa.
1
Hansi kończy ludziom kariery w realu, kto następny? XD
10
Niech pierwszy rzuci kamieniem kto sobie tak conajmniej raz nie pomyślał oglądając ten mecz xD
2
Jakby wygrali to by gadał, że wielki sukces i w końcu przełamaną passa bez trofeum i takie to jest gadanie głupot właśnie. Swoją drogą to było trofeum na które mieli największe szanse, raczej z taką grą im nie wróżę sukcesów w tym sezonie w innych rozgrywkach.
2
Hansi to jest gość oby został u nas jak najdłużej.
2
@LeszekFCB zdecydowanie, ja lecę na Seville w Marcu na rewanżyk
0
Piękny mecz, piękne emocje i mamy to kolejny puchar zgarnięty mierdom i rządzimy na krajowym podwórku, Hansi to jest spec od finałów