Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Yamalek dzisiaj prima sort jak na razie poda, minie. To się podoba
3
Szkoda, że faul ładna brama by była no nic jedziemy dalej
0
Feeeeeeerminator brawo
0
Chyba bym wolał Rashforda zamiast Fermina na skrzydle, ale zobaczymy jak to wyjdzie. Trzeba wygrać, żeby nie dać mierdom nadzieji.
2
@Eklerek Arteta stara się jak może, żeby liga była ciekawsza, to reszta daje ciała xD
3
Ciężki mecz się szykuje bez Raphy, ale dobrze, że na siłę nie ryzykujemy jego zdrowiem i dłuższą absencją. Także dobra decyzja.
1
Sels parada życia normalnie
18
Piękne słowa Hansiego, mamy wielkie szczęście, że został naszym trenerem i oby jak najdłużej nim pozostał.
0
Twarożek wariat metr przed karnym widział xd
0
Emocje tutaj jakby to był conajmniej Yamal, a przecież chłopak ledwo co murawę powąchał i za wiele nawet nie pokazał. Chce to idzie i tyle taki jest ten sport nie on pierwszy i nie ostatni.
1
United co zaskoczyło w drugiej mogło być luźne 5:0 spokojnie w tym meczu
0
Carrick rewanż na Guardioli za 2009 i 2011 xd
3
Uśmiechnięty SAF bezcenne dawno nie było xD
2
United zasłużenie City tragedia
1
To musiało wpaść xd
3
Casemiro jaki placek hahaha
1
@Eklerek Sesko by murawy nie powąchał xD
2
United fajne tworzy sytuację, ale żeby to wykończyć to już inna para kaloszy xD
1
Eyong przyjęcie gorsze od dziadka Lewego xD
1
@Marcelinho132 w Manchesterze przerwa, cho można popatrzeć 15 minut na madryli xd
0
Bruno witał się z gąską już
1
Lammens wyciągnął się jak struna
0
@Eklerek Typowy Taylor
2
Dolotowi się co upiekło, może się poczuć jak madryciok normalnie
1
Czas na Derby zobaczymy co tam Carrick ugotuje
0
Dopóki nie jesteśmy w 1:1 to tak przynajmniej 3 razy wartość rynkowa musi być xD
0
Ten mecz jest 15 marca
0
@PeteR10 ja kupiłem po 200 euro i to raczej były jedne z tańszych opcji
1
@FcPortoFan1999 dokładnie, dopóki Levante nie strzeli gola to nie warto włączać.
0
O widzę, że real dzisiaj traci oglądalność przez derby Manchesteru, no cóż …