5

Chcecie mi powiedzieć, że 2016 był 10 lat temu? (Łyk wódeczki)

4

Nowy rok, stara la rambla, najlepszego wszystkim

0

Może z playbacku ciśnie pan Modern Talking ale i tak bangla no co zrobić xd

2

Ależ ten rok spierdzielił w sekundę, w zasadzie zaraz mundial i kolejne święta i tak to leci …

0

Pedriego to przede wszystkim się przyjemnie ogląda, to jak prowadzi cały zespół, jak poleci jakieś piękne ciasteczko to wiesz już kto. Jest poprostu mózgiem machiny Flicka i jedynym niezbędnym i niezastąpionym elementem tej układanki. Statystki to tylko dodatek, ale fajnie też docenić ten element.

5

Real bez żółwika to będzie chłopiec do bicia, no chyba że szczupak Kuruła ich wyratuje

2

Zdecydowanie tak, i to całe promowanie Arabii jako kraju piłkarskiego transfery piłkarzy, którzy są w połowie kariery i organizacja tam mundialu to również g***o

6

Noi cała taktyka Flicka psu w dupę xD to jest mega słaby pomysł bo albo będą hokejowe wyniki rodem z EA fc albo wszyscy się będą betonować na potęgę i tak się skończy. Ale łysy to zrobi bo wie, że pokolenie tik toka nie usiedzi meczu z wynikiem 1:0.

2

Wypożyczenie to będzie strzał w kolano czyli w sumie nie zdziwię się jak do tego dojdzie xD

0

Generalnie to nie, chyba że jako zmiennik Rekina za najniższą krajową to jeszcze można podyskutować xD Tylko to też bez sensu bo to Ferran jest tym drugim i robienie z jego jedynki raczej nie jest dobrym rozwiązaniem raz forma jest raz jej nie ma. Takie życie z zakręconym kurkiem niestety.

0

@derus Za Xaviego był w topce ŚO w Europie. Nie bez powodu marzył się potężnemu Bayernowi. Tak zleciał z formą na łeb na szyję, ale tego co było 2-3 lata temu mu odebrać nie można.

2

Zabrać opaskę i spróbować go zbudować od nowa. Nikt go teraz nie weźmie, chyba że za śmieszne pieniądze. Udowadniał kiedyś, że potrafi być klasowym obrońcą, może wystarczy go wpasować w system. Jednego jestem pewien na kapitana się nie nadaje.

4

Arsenal lub Villa to będzie godny mistrz na dziesięciolecie Leicester

4

Pięknie się Sanchez na głupi łeb wypierdzielił xd

1

Sceny, sceny na stanford bridge!!!

1

@Barceloniarz987 wziął go z United, więc wierzy w wystrzał formy xD

2

Ollie Watkins wejście smoka 1:1

5

Ja to pierdziele nie wiem już kiedy ręka xd 20 lat oglądania tego sportu i się nie znam xD

3

Gol Pedro, ale cóż za forma Reec’a James’a w ostatnim czasie. W końcu regularna gra i pokazuje swoje możliwości.

0

Nie ma tu wielkiej filozofii. Lewy ma swoje na karku i swoje już nastrzelał, a Ferran raz jest, a raz go nie ma nigdy nie grzeszył stabilnością formy. Tyle

6

@MeMyselfAndI ty chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo clue mojej wypowiedzi nie ma z tym nic wspólnego. Odnoszę się do miernego argumentu, że najlepszy okres Barcy jest dzięki Negrierze, a nie dzięki genialnej generacji piłkarzy, która wygrała dodatkowo mistrzostwo świata i dwa razy euro. A wiedzę z tik toka można sobie wsadzić wiadomo gdzie dla mnie to jest zerowe źródło informacji z którego korzystają ludzie nie umiejący sami myśleć.

2

@creativeopinion Ale głupoty piszesz człowieku, a może byś poszedł do rozum do głowy i zrozumiał, że w tym okresie byli w Barcelonie najbardziej utalentowani piłkarze i trener i żaden sędzia im nie był potrzebny do tego by rozstawiać wszystkich łącznie z Madrytem po kątach? XD

12

Niech najpierw coś udowodnią, tyle czasu minęło, a tu nic. Są jak Ruscy, którzy grożą całej europie, a nawet przez skrawek Ukrainy nie potrafią przejść. Odszkodowanie to powinna dostać Barcelona za pomówienia, a nie te mierdy co się wpieprzają gdzie nie trzeba.

0

Noi w wigilię zwierzęta przemówiły ludzkim głosem xd

0

Jak prezydent może na debacie to i Wojtula na ławeczce jak najbardziej. Szczęsny Fumador to legenda.

4

Pysznych pierożków dla Ramblowiczów. Wesołych i spokojnych świąt !!!

17

Jakby to powiedział Crisztianu „La liga Player of the month award lost it’s creditibility”

0

Gość na własne życzenie się zabetonował w Bilbao na dekadę, jego sprawa za kilka lat zostanie mu jedynie pitos bo sukcesów mu tam nie wróżę, no chyba że taki miał cel życiowy no to spoko.

0

Bardzo dobrze, trzeba trollować madryciarzy od tego są xD

1

Neres gol imienia Yamala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?