3

No fajnie i może jeszcze frytki do tego? Za tydzień będzie Julek cel numer jeden bo walnie jakiegoś hattricka plackom z Bilbao i tak to się kręci.

0

@partymaker Dobrze, że rzuciłem oglądanie seriali jakieś 5 lat temu bo chyba bym się mocno wkurzył takim newsem xD

17

Haha, ale że od 1 punktu straty i drugiego miejsca już tak psycha siada xD ależ oni są tam wszyscy mięciutcy.

4

Zwykłe dziennikarskie pierdzielenie. Wątpię, żeby Raphinha chciał uciekać teraz do Arabów, może za 5 lat, ale nie teraz jak jest w swoim prime. Kto jak kto, ale on akurat Barce w sercu nosi.

0

@Ryse
1. Oviedo - Mallorca 2/+2,5/1:2
2. Villareal - Getafe 1/-2,5/2:0
3. Alaves - Sociedad 2/+2,5/1:2
4. Betis - Barcelona 2/+2,5/1:2
5. Bilbao - Atletico 2/-2,5/0:2
6. Elche - Girona X/-2,5/1:1
7. Valencia - Sevilla 1/-2,5/1:0
8. Espanyol - Rayo 1/+2,5/2:1
9. Real - Celta 1/+2,5/3:1
10. Osasuna - Levante 1/-2,5/1:0

0

Araujo może się odbudować i nie robić błędów kosztujących nas mecz, ale takim szefito jak Inigo to nie będzie. Szkoda, że Inigo teraz z nami nie ma.

0

Bilbao z taką grą to dostanie w trąbę tyle co od nas albo lepiej

0

Żółw leci jak na hacksach jak z dziećmi niesamowity jest

0

@Faro uśmiechnął się do Nikosia jakby chciał go u siebie zamiast Winicjusza

0

@AmigoBlancos nie ty jeden

0

Ależ wiara dzisiaj w Ernesto jest potężna

0

Te ostatnie 3 wtopy realu nie oglądałem bo za późno, ale dzisiaj patrzę meczyk o 19 i się zastanawiam czy odpalać xD

1

@lajcior u mnie wyszło 40 koła, a słucham sporo także podziwiam

8

Ja proponuję zamknąć temat Julka - nierealna operacja. Szkoda, że Alemany pracuje dla Atletico może ich nieźle rozwinąć mają ogarnięte finanse i gościa z łbem na karku, a u nas przeciwnie.

0

Mamy to, ważne zwycięstwo

2

Dobrze, że przerw żadnych nie było bo by chyba z 15 doliczył xD

1

Ale zawał xD położył wszystkich

0

Olmo forma Miutant

1

Yamalek ładnie teraz poleciał o dograł

0

Co wy chcecie Lewy nie popiera madryckiego wygrywania meczów poprzez karne, ma być gol z gry xD

0

Re - mon - ta - da Raphinha wraca!!!!

2

W czasie rzeczywistym wyglądało jakby z 2 metry spalonego było skoro tak uciekł, a tu na styku było co nie dobrze świadczy o naszej linii obronnej w tej sytuacji. Trzeba odrabiać.

5

Ale klimacik na Camp Nou

5

Gerrard dzisiaj mecz życia, Raphinha dublet, Cholo wraca z niczym, inaczej tego nie widzę.

0

Nadawałby się do nas jeszcze nie wrócił, a znowu szpital xd

1

Mam sentyment do Araujo za to jak grał te 3 lata temu, dlatego nie cisnę po nim, ale no niestety jak masz ciężki moment w zespole dostajesz gonga na stamford bridge i to ty jesteś głównym winowajcom i w dodatku to ty się okazujesz gościem, któremu psycha siadła najbardziej, a reszta wspólnie dźwiga ten ciężar dalej bo musi, a ty chowasz się do jaskini i zostawiasz zespół to tu powinno być automatyczne zrzekniecie się opaski, no tak to wygląda panie Ronald. Jeszcze w jego odrodzenie jako obrońcy jestem w stanie jakoś uwierzyć jeszcze sporo grania przed nim, ale niech więcej nie wychodzi w opasce po czymś takim.

0

Sama statystyka, że dostają najwięcej karnych to jeszcze nie jest żaden argument, jeżeli zespół swoją grą wymusza na przeciwniku popełnienie błędu to nie jego wina i karny się należy i nie lubię takiej narracji. To tak jak niektórzy płakali, że Argentyna wygrała mundial dzięki karnym no ale te karne nie były z czapy. Inna kwestia to wątpliwość wielu sytuacji w ich przypadku i przepychanie meczy na samych jedenastkach bo z gry nie idzie. Statystka z korzyściami/startami przez interwencję VAR bardzo ciekawa w zasadzie oddaje to co obserwujemy w laliga i fakt, że Real ma jeszcze czelność narzekać na sędziów jest wymowny.

0

Ernesto nie żeby coś, ale jak Girona wyrwała remisik z oszołomami to na San Mames zwycięstwo powinno wlecieć

2

My tu narzekamy na naszych jak to źle nie jest mimo braku wzmocnień jakiś większych, a tym czasem realik za grubą kasę się wypieprza co krok xd A już we wrześniu tutaj ludzie przepowiadali, że liga przegrana xD

1

Merino jak klasyczna 9 gol 1:1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?