8

Dawaj do nas Slot na tydzień to zobaczysz co to wąska kadra jest.

0

Nic dziwnego, że na siebie postawił, jaki bramkarz może się pochwalić w CV obronionym karnym Messiego i Mbappe? XD, fajnie się czyta wywiady z Wojtkiem, cieszmy się nim póki mamy go w naszym klubie.

1

@Ryse
1. Getafe - Girona 1/-2,5/1:0
2. Villareal - Rayo 1/+2,5/3:1
3. Atletico - Sevilla 1/+2,5/2:1
4. Sociedad - Bilbao X/-2,5/1:1
5. Real - Valencia 1/+2,5/3:0
6. Levante - Celta 2/-2,5/0:1
7. Alaves - Espanyol X/-2,5/1:1
8. Elche - Barcelona 2/+2,5/1:2
9. Betis - Mallorca 1/-2,5/2:0
10. Oviedo - Osasuna 2/+2,5/1:2

5

Jako, że nasza kadra się świetnie trzyma fizycznie to grzechem byłoby nie skorzystać xd

0

Zapewne do prognoz będzie trzeba coś dodać jak zwykle, więc pewnie wyjazd na Stamford Bridge bez naszego magika. Nie brzmi to dobrze. Pedri został niestety zajechany i teraz trzeba będzie ponieść tego konsekwencje.

3

Nie powiedziałbym, że to pasja, bardziej mentalność 5 latka panie Męczennik.

2

Jak Rashford jeździ trenować do United, które samo w sobie jest zacofane w tym aspekcie to jak to o nas świadczy?

2

Paradoksalnie nawet dobrze i odpocznie i na repke do łysego nie pojedzie na Elche i Brugie powinniśmy dać radę.

8

Polacy Rodacy świecą przykładem w Barcelonie

5

Wolałbym, żeby po ostatnich wydarzeniach kompletnie odciął się od mediów i skupił na treningu. Może nie można tego wymagać od takiego dzieciaka i gwiazdy, ale myślę że wypadałoby pokazać jakąś chęć zmiany i powrotu do formy.

3

Jak się spojrzy na te statystki to można wręcz odnieść odwrotne wrażenie, że nasz środek pola gniótł białych. U nas jednak nie było dynamiki w grze środka pola, ani pomysłu i dlatego tak to wyglądało, a nawet jak udało się przetransportować piłkę pod pole bramkowe rywala to dochodziło do kompletnej impotencji linii ofensywnej. Zabrakło, Raphinhy, Lewego i Ronalda na środku obrony od początku. Nie mniej jednak nie da się wygrywać każdego klasyku w nieskończoność to jest nie realne, nie ma co się łamać walka nadal trwa i sytuacja jest otwarta, oby kluczowi gracze wrócili do gry, kadra się poszerzyła i Hansi to wszystko poukładał. Nie zawsze sezon układa się dobrze od początku, ale nadal jesteśmy w grze.

2

Espanyol chyba sam nie wierzy w te pochlebstwa i ich szczerość xD

3

Akurat o Flicka się nie obawiam, chłop w ciężkich chwilach umie zachować spokój i podjąć walkę. Pismaki piszą byle mieć na chleb, a nie po to żeby to miało ręce i nogi.

1

Dobrze, że chociaż za darmo go wzięliśmy jakoś tak bardzo nie boli jak Dembele xD

2

Śmiem twierdzić, że był to najsłabszy mecz Yamala w jego karierze, nawet nie próbował nic zrobić, więc głowa nie dojechała. Nie mam do niego żalu, bo to gówniarz wrzucony w ten świat sławy zbyt szybko. Żal będę miał jak nie wyciągnie wniosków i za kilka lat nic się w jego podejściu nie zmieni. Ktoś powinien mu przetłumaczyć, że powoli schodzi na złą ścieżkę, a on powinien to spróbować zrozumieć. Do samego meczu też nie ma co obwiniać młodego bo cały zespół oprócz Wojtka dał ciała.

3

Nie no stary myśli, że go wspiera, a robi mu jeszcze większy przypał xd

0

Wszystko wina Nikoli xd

3

Łunin to się tam poczuł jakby pierwsze skrzypce odgrywał w tym widowisku xD

1

Jest Gerrard Martin wszystkie działa zostały wystawione

12

Ale luzik mają chłopaki w robieniu akcji jakby tak conajmniej 3:0 prowadzili xD

1

No Araujo daje radę dzisiaj

0

Kurwa, Ale ten Vini mi mecz zrobił xd

0

Yamalek nie po oknach proszę cię xd

0

Hujson dostał kartkę z jakimś 20 minutowym opóźnieniem xDDDD

1

Dawajta strzelcie coś dla Wojtusia kurna mać

0

Wojtas Goat !!!!

1

Największy absurd tego meczu to, że Real prowadzi tylko dlatego, że się sędzia jebnął xD Powinno być z 5:1, a my jeszcze w grze jesteśmy fantastyczny mecz.

1

Przynajmniej gola mamy na tak gównianą grę to i tak sukces xd

0

Rooney i Araujo wchodzą na drugą koniecznie

1

Łokieć był na Cubarsim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?