0

Eryczek z główki po różnym klasyczek, Balde po kontrze i Kounde bomba z 20 metrów gładkie 3:0 Yamal nawet nie musi nic robić.

0

No to jeszcze multiliga przed klasyczkiem

2

Od ostatniej porażki z rządowymi minęło 553 dni, warto by było tę passe utrzymać.

7

Człowiek rano wstaje i nie tyle, że czas zmieniony to jeszcze United w tabeli przed Liverpoolem.

9

Yamal jak się już tak nagadał to teraz wypada hattrick załadować rządowym no nie ma wyjścia chłopak.

2

United jeszcze może tego nie dowieźć xd

1

Ależ się zanosi walka o tytuł Arsenal, United i Sunderland zacieram rączki normalnie

9

Christensen za Flicka to jest człowiek duch można jego mecze na palcach jednej ręki naliczyć. Wszystko zależy od naszej obrony tak naprawdę jak nie popełnią błędów to mamy szansę.

1

United to jest ten sezon

1

Cunha, ależ to jest świetny grajek

0

@Quero20718 klasyk rządzi się swoimi prawami, nie raz przystępowaliśmy do tego meczu bez formy, a w klasyku wygrywaliśmy, także na spokojnie pożyjemy zobaczymy.

0

No jestem w szoku xd

3

Oby się wylosował Ronald jak za prime Xaviniety i schował męczennika do kieszonki i dołożył trafienie głową.

0

Bardziej temu do Lakersów niż do Barcy, ale wygląda nieźle. Wyjazdówki w ostatnich latach oddają.

0

@Quero20718 O wróżbita Maciej zawitał.

4

Niby fajnie, że młody pocisnął białym, ale z drugiej strony przez 2 dni teraz będzie trzeba czytać te wysrywy z ich strony.

8

Yamal zwyczajnie poddymił bo wiedział, że im psycha siądzie. A taka reakcja rządowych mówi sama za siebie i widocznie mają coś na sumieniu.

15

Wypuszczenie go na klasyk byłoby i tak nie rozsądne na tych rzeźników bezkarnych. Niech się wyleczy porządnie, a gwiazdą wieczoru niech zostanie Rashford.

0

2 bomba Augustyniaka Polka Guuuuuurom

7

Ciekawe czy Peszko wie kiedy Camp Nou otworzą?

1

Ale bomba Augustyniaka

14

Rashy tu masz przyszłość w United zmarnujesz sobie karierę.

1

@Ryse
1. Sociedad - Sevilla 2/+2,5/1:2
2. Girona - Oviedo 1/-2,5/2:0
3. Espanyol - Elche 1/-2,5/1:0
4. Bilbao - Getafe 1/-2,5/2:0
5. Valencia - Villareal 2/+2,5/1:2
6. Mallorca - Levante X/-2,5/1:1
7. Real - Barcelona 2/+2,5/2:3
8. Osasuna - Celta 1/-2,5/1:0
9. Vallecano - Alaves X/-2,5/1:1
10. Betis - Atletico 1/+2,5/2:1

4

Niestety miał okazję Juventus, ale wszystko pięknie zaprzepaścił, brawa dla Di Gregorio perfekcyjny mecz, przy golu nie miał szans, a kilka razy swój zespół utrzymał przy życiu.

1

Nie oszukujmy się będzie farfocel po wylewie obrony Juve, albo karny w 84 minucie i tyle.

0

Dobrze, z kontry ich

15

Serce podpowiada Juve, natomiast głowa Juve.

8

Mam nadzieję, że mimo braku formy, mimo przeciwności wyjaśnimy ten parszywy klub na boisku.

0

Ja tam z tym co mówi ten oszołom się nie utożsamiam, a jego śmieszne pochlebstwa w tej śmierdzącej sprawie mam głęboko wiadomo gdzie i takie powinno być stanowisko naszego klubu i Villareal.

4

I prawidłowo, dobrze tak Tebasowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?