2

Peeeeeeeeedrito magik goooooooooooooooool

1

Cypis na Monjuic coś pięknego xd

0

Czas się odkuć, życzę wszystkim dobrego meczyku.

0

Spoko składzik, ale ławka to jeszcze chyba w gimnazjum siedzi xD

0

Tak to jest w futbolu jak ma nie wpaść to nie wpadnie

0

Ange do poniedziałku

1

Marc Guiu na ratunek w drugiej połowie

13

Noi madryciokom zostaje chodzenie z buta, albo komunikacja miejska xD

0

@marcin62 teraz każdy mecz w tej kolejce będzie się zaczynał jak na bernabeu xd

5

Ale co się news kliknął i wygenerował komentarzy to ich, łatwo się dzisiaj zarabia na ludziach w internecie i oni to wiedzą, a taki Yamal to dla nich skarb jeszcze mają jakieś 20 lat wypisywania o nim czegokolwiek byle było kontrowersyjne i podsycało ludzkie umysły.

0

@Baratheon Oczywiście, po tym sezonie będzie miał 4 lata u nas, a Ronaldinho był tylko 5 lat i jest jedną z największych legend.

1

@MirusAmisz moja opinia jest taka, że dziwna sprawa bo jestem przeciwko temu meczowi, a i tak mnie skrytykował xD ale no życie.

1

I bardzo dobrze, że to fejk bo problemy w szatni to ostatnie czego nam potrzeba w tym momencie.

5

Powinni zrobić 60 sekund - minuta ciszy dla Tebasa

17

Legenda polskiej piłki i legenda Fc Barcelony - tak będę wspominał Pana Roberta. Zrobił dla nas wiele ponad 100 goli, maszyna. Jak na swój wiek i tak nieźle się trzymał w tych sezonach u nas. Jak cały klub się modlił by do nas przyszedł to to zrobił. Dał nam nie tylko statystyki, ale również dał sporo naszej utalentowanej dzieciarni pomagając im w rozwoju. Za to wszystko należy się szacunek i zrozumienie, że w takim wieku ciało może już niedomagać.

19

No powiem niby wchodząc na te stronę nie powinno nic dziwić, a jednak lekki zawał po przeczytaniu tytułu. Oby tylko regeneracja po repce bo na absencję Pedriego w klasyku chyba nie jesteśmy gotowi psychicznie.

0

Młody utalentowany Turek na naszym celowniku? Pewnie skończy w realu albo premier League. Ale może to i dobrze bo potrzebujemy napadziora w pierwszej kolejności.

1

Na klasyk zawsze można wystawić Raphinhe, Rashforda i Yamala i teoretycznie się wszystko trzyma, problem jest taki, że będzie trzeba ich zajeżdżać, żeby coś ugrać. Innym jak wypadnie zawodnik to mają na tyle szeroka kadrę, że jakoś to załatają u nas za wąską kadra jest.

0

@Ryse
1. Oviedo - Espanyol 2/-2,5/0:2
2. Sevilla - Mallorca 1/+2,5/2:1
3. Barcelona - Girona 1/+2,5/3:0
4. Villareal - Betis 1/+2,5/2:1
5. Atletico - Osasuna 1/+2,5/3:1
6. Elche - Bilbao X/-2,5/1:1
7. Celta - Sociedad 1/-2,5/1:0
8. Levante - Rayo 1/+2,5/2:1
9. Getafe - Real 2/+2,5/1:3
10. Alaves - Valencia X/-2,5/1:1

6

Jeżeli to prawda, to Hansi powinien ich kopnąć w dupę i powiedzieć Sayonara, frajerska akcja ze strony szwagrów. Natomiast to jest tylko artykuł katalońskiego pismaka, także mogło być zupełnie inaczej, a i pewnie jeszcze będzie z 10 aktualizacji i zmian w tej kwestii także zachowałbym narazie stoicki spokój i poczekał na rozwój wydarzeń.

1

Brawo Robercik

1

Szymański niczym Deyna

0

Ależ zakręcił Szymański pięknie

0

Plus jest taki, że żadnego z tych Litwinów nawet nie kojarzę xD

0

Dla takich kibiców warto grać i wygrywać, nie zawalcie tego panowie.

3

Podolski jak się ucieszył na gola nawet w polskiej koszulce xD

0

Niemcy odpalają protokół „blietzkrieg” na końcówkę

3

@misterio jakbyśmy dzisiaj przegrali to by było ciężko nawet o same baraże xd

0

Trzeba jeszcze jednego strzelić bo Niemce zapewne w 90 jeszcze strzelą

3

Podolski podawał bo swoim nie będzie strzelał xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?