Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Chłop jest obiektywny nie ma co i po twarzy widać, że nie przemawia przez niego ani grama czystej zawiści xD
4
Trzeba przyznać zasłużył Sunderland powalczyli do końca
1
@FcPortoFan1999 dla Arsenalu
1
Sun-der-land !!!!! Ale weszli tego się nie spodziewałem
0
@Criss18Barca
Piłka nożna - Messi
Siatka - nie znam się
Skoki - Adaś
Żużel - Zmarzlik
F1 - Schumacher
Lekkoatletyka - nie znam się
Basket - MJ
Tenis - Roger
Sporty walki - nie znam się
5
Ale jaja w końcówce xD
1
Szaleństwo na Tottenham hotspur stadium cały mecz gówno grania dla takiej końcówki warto było xd
1
Tel jak profesor pola karnego przyjęcie, obrót i bomba w okienko
0
@marcin62 to prawda
3
Mbeumo to jeden z lepszych transferów United ostatnich lat
2
Dobrze, że Lammens w bramce nie stał xD
3
@Eklerek Totki z United zapowiada się wyśmienicie
5
Z Christensenem to ostrożnie bo jeszcze dziś wieczorem, albo jutro rano powrót kontuzji przed powrotem na boisko.
2
@Huck To było do przewidzenia, powiem więcej ta nowa data raczej też nie jest ostateczna. Ja już nawet nie czekam xD
1
Z nas też się śmiali, że na orliku gramy mecz ligowy, no tak to jest jak się nie spełnia standardów, tacy są ludzie. Ja bym osobiście nie wyśmiewał kogoś za to, ale nie można też wymagać tego od każdego. Szkoda tylko, że to co najważniejsze czyli wynik meczu nie został dowieziony i właśnie dlatego nie warto moim zdaniem wyśmiewać kogoś kto gorzej sobie radzi bo może się to nieprzyjemnie zemścić. A wina leży przecież po stronie zarządzających klubem to nie wina kibiców, piłkarzy i sztabu, a to im się najbardziej dostaje jeżeli ktoś wyśmiewa ich klub bo to właśnie dla tej grupy ludzi ten klub jest najważniejszy.
15
Pierdolenie Xavi wyjebał się sam, podejrzewam, że tutaj Robercik nie musiał nawet kiwnąć palcem.
1
@Ryse
1. Elche - Sociedad X/+2,5/2:2
2. Girona - Alaves 2/+2,5/1:2
3. Sevilla - Osasuna 1/-2,5/1:0
4. Atletico - Levante 1/-2,5/2:0
5. Espanyol - Villareal X/-2,5/1:1
6. Bilbao - Oviedo 1/-2,5/1:0
7. Rayo - Real 2/+2,5/1:2
8. Valencia - Betis 2/-2,5/0:1
9. Mallorca - Getafe X/-2,5/1:1
10. Celta - Barcelona 2/+2,5/1:2
1
@Krzyniu Zupełnie inny typ zawodnika, więc nie widzę sensu porównywać. Fermin bardziej ofensywny, lepiej ułożona noga do strzału, Gavi bardziej do pressowania i brudnej roboty. Różnica jest taka, że Fermin gra regularnie, a Gavi nie ma zdrowia.
5
No Hansi właśnie ogłosił całemu światu, że drzwi do naszej obrony pozostają szeroko otwarte dla każdego i nic nie będzie z tym robione xd. W zasadzie każdy średniak już ma ułożoną taktykę pod nas, a wystarczy mieć z przodu 2 gości, którzy potrafią biegać. Na moje dopóki nasi nie będą mieli siły presować po stracie piłki i nie pojawi się w naszej lini defensywy 1-2 gości co ogarniają temat to trzeba zmienić taktykę gry w obronie. Poważnie zastanawiam się nad obstawieniem wyniku z Celtą bo nie jest to już takie oczywiste xD
8
Jakby nie patrzeć 1:0 bardziej się opłaca niż 3:3 albo 1:4. Co nam z tego DNA? A właśnie dlatego nie ma intensywności bo już nikt nie ma siły tam przez granie 90 minut na najwyższych obrotach wcześniej.
0
Ale poczarował Yamalek widać wraca powoli do formy
0
Jaki karny łysy? XD
0
Ciekawe czy jakby Lewy teraz zajebał 5 goli w 9 minut to czy by nasza obrona to utrzymała? XD
0
Chłop nie zdarzył puszczać powtórki a tu już gol xD
0
Brawo Yamalek bierzemy to teraz
0
Słupek był, poprzeczka była za trzecim wpadnie
0
Nasza cała linia defensywy głęboko na połowie przeciwnika to jest creme de la creme xd
1
Akcja jak z Fify kontra po koślawym różnym xD
0
Rekin szybciutko wyrównuje
0
Na Bruggie idealnie byłoby wystawić Rooneya, oby się w miarę dobry Rekin dziś wylosował i Kounde się obudził z zimowego snu, trzeba wygrać.