Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Trzeba na spokojnie do tego podejść, PSG też ma sporo kontuzji i nie przyjadą z całą mocą, Sociedad aktualnie to łatwy przeciwnik, a Sevilla też nie jest wielkim wyzwaniem. Najważniejsze to, żeby były powroty na klasyk. Niepokoi oczywiście, że jesteśmy poszatkowani już na początku sezonu jakbyśmy grali na KMŚ, ale musimy to przetrwać i tyle bo nie mamy wyboru.
0
@VAMOS1899LaMasia To tak szczerze, też są poważnie osłabieni, nie ma jakiejś tragedii w ogólnym rozrachunku.
5
Dobrze, że jest Wojtula, ale po cichu liczę, że ten złamas Romero znowu się pomylił.
0
@Ryse
1. Girona - Espanyol 2/+2,5/1:2
2. Getafe - Levante X/-2,5/1:1
3. Atletico - Real 2/+2,5/2:3
4. Mallorca - Alaves 1/-2,5/2:0
5. Villareal - Bilbao 1/+2,5/3:1
6. Rayo - Sevilla 2/+2,5/1:2
7. Elche - Celta 1/-2,5/2:0
8. Barcelona - Sociedad 1/+2,5/3:0
9. Betis - Osasuna 1/+2,5/2:1
10. Valencia - Oviedo 1/-2:5/1:0
0
Dobrze, że wraca potrzebny wiatr na prawej flance
0
Dzięki Busi na wszystko, Twoja legenda nigdy nie zgaśnie
0
Araujo z główki tego mi brakowało od dawna, Brawo Ronald !!!
5
Franio jakie ciasteczko klasa
3
Pan piłkarz Robert Lewandowski tak to się robi proszę państwa
0
@Goralkov Dokładnie, ale to nie nowość, że na murarzy nam nie idzie
0
Noi cała nadzieja na notatniku prysła xD
1
Eryczek ratuje nam mecz brawo
1
Za dużo nagród na gali i ego podskoczyło w całym zespole pewnie xd
1
@ViscaelBarca2007 po meczu już praktycznie i po sezonie xd
0
Hasan nam wjeżdża jak dzik w paśnik xD
1
@spiderman1899 Noi wszystko jasne, czemu się tak sprawy potoczyły xd
1
A co to za humory na la bambie jakbyśmy przegrywali z benjaminkiem?
9
Ależ masterclass z wolnego xD
0
Zdarza się najlepszym, Joan i tak jest grubo na plusie w tym sezonie, a z tej akcji to niezła beka
0
@Cules69 W zeszłym sezonie to Yamal co drugą akcje tak ładował xd
2
Rasford błyszczy, w końcu wpadnie nie ma wątpliwości
1
Gość co interwencje życia zaliczył xd
0
Leszek już nas mianował liderem tabeli xD
0
@clyde Muszę dorwać, bo na razie tylko domówke mam
0
Troche przypał, że takie Oviedo na obecne rozgrywki dysponuje lepszym stadionem od nas xD
4
Laboga idź komentować rządowych i dajcie nam Świętego
13
Nie obchodzi go tak? Ciekawe co by zrobił bez naszych zawodników? Nagle by się okazało, że reprezentacja nie taka dobra bez geniuszu Pedriego i Yamala, Olmo i reszty. Zaraz pewnie mu się Joan Garcia spodoba. Powinien okazać trochę szacunku Hansiemu, za to że przyczynia się do rozwoju młodych zawodników, na których opiera się zespół narodowy, który łysy ma przywilej prowadzić i ma kim odnosić sukcesy. No ale pajac nie myśli to i pieprzy głupoty publicznie.
0
@kanver_ Głównie Eric i Casado, ale wiadomo całego składu nie wymieni na raz. Trzeba też mieć kim szybko zrobić wynik i wtedy mieć możliwość szybszych zmian.
2
Dobrze Hansi trochę porotował, raczej na spokojnie ich robimy i oszczędzamy siły na szejków.
0
Na udział w klasyku to akurat żaden nie zasługuje, nie ma tam kandydatów prezentujących odpowiednią jakość, ani takich co to by umieli trzymać ciśnienie i nie ulec bieli madryckiej przy podejmowaniu decyzji. Tak naprawdę bez różnicy jaki sędzia w tej lidze będzie dany mecz prowadził.