Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ajajaj Julek, jakby to siadło ...
0
Cholo wywiesza białą flage xD
0
Carvajal nie mógł się powstrzymać
1
klasyczne Atletico spompowali się i już po nich xD
0
@Barcaa12 cały rok zbierają mane na real
3
Rojiblancos mogli już spokojnie z 3:0 prowadzić i cisną dalej, dobrze dzisiaj wyszli na madryli
1
@Kessie a jak nie to la rambla się zrzuca na piwko
0
Hiszpański francuz rozpoczyna strzelanie brawo
1
Sortloth jaki placek xD
0
@Croocers ja tak miałem na aplikacji w TV i nie mogłem nic z tym zrobić przez kilka dni
0
jak myślicie w której minucie Lenglet stempluje żółwika?
0
pytanie czy Juliuszowi uda się władować więcej niż Real dostanie karnych?
2
@norbi77 Laboga by się dorwał do tego meczu jak młody do cyca nawet jakby leciał w telewizji Trwam xd
0
@RosjaninBut Żyjemy w symulacji
0
Bayindir w innym klubie by to wyciągnął xD Piękny klub
6
Hahaha United to Championship Here we go xDDDD
5
@Cyzix lepiej być materacem niż prześcieradłem
0
@fcbarca1991 o co ci chodzi, tylko tutaj rozdają nagrody xd
0
A karny za co był? bo akurat w kiblu byłem
2
Ładnie Bruno tak trzymaj xd
1
@Eklerek Dajmy go gdzie indziej i będzie strzelał co mecz xD
1
Co ty chcesz od tego kunia Twarożku?
1
Ale jaja Sesko strzelił gola xD
0
Czyli mecz z Chelsea to była anomalia i wracamy do normalności xd
0
I 2:0 szybko Brentford ustawia sobie mecz
2
@Eklerek to nie mrugaj, bo Brentford powadzi oblężenie bramki United xD
1
No ładnie się wyciągnął teraz Turek ratuje United przed poważnymi problemami
2
Brentford z golem, piękne uderzenie Thiago pod poprzeczkę
0
No zobaczymy, czy Amorim podtrzyma zwycięską passę xD
0
Dopóki nie zmienią sposobu wybierania, to tak właśnie będzie. Raphinha chcąc nie chcąc był najlepszym zawodnikiem w lidze mistrzów indywidualnie i i doszedł do półfinału, jakby odpadł w 1/8 to można by go właśnie tak dyskredytować. Tymczasem wywalono go niżej od Salaha, który właśnie tak szybko odpadł. A tak od samego faktu, że Raphinha nie wygrał ligi mistrzów to jest rzucany do jednego worka z zawodnikami, którzy się nie liczyli nawet o główną nagrodę i potem tak jest. Moim zdaniem trofea drużynowe nie powinny odgrywać tak wielkiej roli w wyborze. Oczywiście powinny mieć jakieś tam znaczenie, ale nie kluczowe. Dopóki ktoś nie ułoży tam jakiegoś logicznego systemu, to będziemy się bawić w takie głupie układanki pozbawione sensu.