2

Ajajaj Julek, jakby to siadło ...

0

Cholo wywiesza białą flage xD

0

Carvajal nie mógł się powstrzymać

1

klasyczne Atletico spompowali się i już po nich xD

0

@Barcaa12 cały rok zbierają mane na real

3

Rojiblancos mogli już spokojnie z 3:0 prowadzić i cisną dalej, dobrze dzisiaj wyszli na madryli

1

@Kessie a jak nie to la rambla się zrzuca na piwko

0

Hiszpański francuz rozpoczyna strzelanie brawo

1

Sortloth jaki placek xD

0

@Croocers ja tak miałem na aplikacji w TV i nie mogłem nic z tym zrobić przez kilka dni

0

jak myślicie w której minucie Lenglet stempluje żółwika?

0

pytanie czy Juliuszowi uda się władować więcej niż Real dostanie karnych?

2

@norbi77 Laboga by się dorwał do tego meczu jak młody do cyca nawet jakby leciał w telewizji Trwam xd

0

@RosjaninBut Żyjemy w symulacji

0

Bayindir w innym klubie by to wyciągnął xD Piękny klub

6

Hahaha United to Championship Here we go xDDDD

5

@Cyzix lepiej być materacem niż prześcieradłem

0

@fcbarca1991 o co ci chodzi, tylko tutaj rozdają nagrody xd

0

A karny za co był? bo akurat w kiblu byłem

2

Ładnie Bruno tak trzymaj xd

1

@Eklerek Dajmy go gdzie indziej i będzie strzelał co mecz xD

1

Co ty chcesz od tego kunia Twarożku?

1

Ale jaja Sesko strzelił gola xD

0

Czyli mecz z Chelsea to była anomalia i wracamy do normalności xd

0

I 2:0 szybko Brentford ustawia sobie mecz

2

@Eklerek to nie mrugaj, bo Brentford powadzi oblężenie bramki United xD

1

No ładnie się wyciągnął teraz Turek ratuje United przed poważnymi problemami

2

Brentford z golem, piękne uderzenie Thiago pod poprzeczkę

0

No zobaczymy, czy Amorim podtrzyma zwycięską passę xD

0

Dopóki nie zmienią sposobu wybierania, to tak właśnie będzie. Raphinha chcąc nie chcąc był najlepszym zawodnikiem w lidze mistrzów indywidualnie i i doszedł do półfinału, jakby odpadł w 1/8 to można by go właśnie tak dyskredytować. Tymczasem wywalono go niżej od Salaha, który właśnie tak szybko odpadł. A tak od samego faktu, że Raphinha nie wygrał ligi mistrzów to jest rzucany do jednego worka z zawodnikami, którzy się nie liczyli nawet o główną nagrodę i potem tak jest. Moim zdaniem trofea drużynowe nie powinny odgrywać tak wielkiej roli w wyborze. Oczywiście powinny mieć jakieś tam znaczenie, ale nie kluczowe. Dopóki ktoś nie ułoży tam jakiegoś logicznego systemu, to będziemy się bawić w takie głupie układanki pozbawione sensu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?