To bez sensu, powinno być na odwrót Gavi powinien być zgłoszony do głównej listy zawodników zgłoszonych do Ligi Mistrzów a Alex Balde i Pablo Torre powinni być na liście rezerwowej. Gavi jest zawodnikiem podstawowej „ jedenastki “
@VamosFCB11 To zależy, Chelsea gra podobny ofensywny futbol do nas. Już dawno przestaliśmy grać Tiki- Taką. Kante wniósłby trochę siły w naszej pomocy. Jest niski jak na defensywnego pomocnika, tzw. pivota, 1,68 wzrostu. Mamy Kessie'go, ale to bardziej OP - ofensywny pomocnik niż defensywny. Z Kante nasza pomoc była by jedną z najlepszych na świecie. Takie jest moje zdanie, pozdrawiam ;)
Ja na miejscu Laporty starałbym się w przyszłym roku o N’Golo Kante. Kante w przyszłym roku kończy się umowa i był by wolnym agentem. Mogliśmy go ściągnąć za „ darmo “ jak Kessie płacą tylko agentowi i zawodnikowi. Francuz ma 32 lata i ma jeszcze kilka lat gry przed sobą. Jest jednym z najlepszych defensywnych pomocników na świecie. To byłby idealny transfer za Busquets’a Lewandowski nam wszystkim pokazał, że kariera piłkarza nie kończy się po trzydziestce. A nie da się ukryć to by była okazja rynkowa. Zapraszam do dyskusji :)
To już wolałbym Milika niż Alvaro ! Po co nam napastnik który nie potrafi trafić do bramki ? My potrzebujemy napastnika który zagwarantuje minimum 10 goli w sezonie a nie gościa który jest przystojny i świecą mu się włosy jak dobrze wypastowane lakierki .
@JarekS Holendra też mogą zakontraktować . Depay i Aguero mogą się dzielić minutami na boisku między sobą ,zależy jakiego w danej chwili Koeman potrzebuje napastnika . Kun może być Jokerem a Depay centralnym napastnikiem , podstawową 9 w jedenastce . Pozdrawiam :)
Ściągnięcie Augero nie było by wcale takie głupie raz to najlepszy przyjaciel Leo , Messi gdyby zobaczył taki ruch transferowy z strony klubu napewno by się mocno zastanowił nad pozostaniem w Barcelonie i przedłużył by swój kontrakt , Augero strzela minimum 20 goli w sezonie to wciąż dużo jedynie jego wiek trochę razi w oczy , ale Lewandowski nam pokazał że można być po 30 w światowej , topowej formie z Augero mogłoby być podobnie dodatkiwo to środkowy napastnik klasy światowej , Pozdramiam :D
Wczorajszy mecz pokazał iż potrzebujemy prawdziwego prawego skrzydłowego napastnika niestety. Messi powoli już nie będzie strzelał tyle goli co kiedyś a raczej będzie starał się rozgrywać akcje tak jak dotychczas to robi tyle że ,stanie się pomocnikem już teraz widać że nie biega tyle co kiedyś , tylko chodzi po boisku . Ma 33 lata wiadomo nie jest jeszcze jakimś dziadkiem , ale moim zdanie powoli trzeba się rozglądać za prawym napastnikiem . Chętnie poznam opinie czy zdanie na temat mojej wypowiedzi , proszę bez wyzwisk . Miłego dnia życzę
@Vhaeraun Ja transfer Coutinho rozumiem bo miał zostać następcą Maestro Iniesty ale Transfer Mistrza Świata do dziś trochę nie rozumiem Pozdrawiam serdecznie
Aubameyang wcale nie byłyby głupią opcją, Fakt ma 30 lat ale Henry też nie był młody jak do nas przychodził z Arsenalu miał 29 lat, Auba jest Najlepszym Przyjacielem Dembele więc miałby pozytywny wpływ na młodego Francuza dodatkowo mógłby Ousmane Motywować do jeszcze cięższej pracy na treningach oraz w meczach tym sposobem można by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu
9
To bez sensu, powinno być na odwrót Gavi powinien być zgłoszony do głównej listy zawodników zgłoszonych do Ligi Mistrzów a Alex Balde i Pablo Torre powinni być na liście rezerwowej.
Gavi jest zawodnikiem podstawowej „ jedenastki “
1
@VamosFCB11 To zależy, Chelsea gra podobny ofensywny futbol do nas. Już dawno przestaliśmy grać Tiki- Taką.
Kante wniósłby trochę siły w naszej pomocy.
Jest niski jak na defensywnego pomocnika, tzw. pivota, 1,68 wzrostu.
Mamy Kessie'go, ale to bardziej OP - ofensywny pomocnik niż defensywny.
Z Kante nasza pomoc była by jedną z najlepszych na świecie.
Takie jest moje zdanie, pozdrawiam ;)
3
Ja na miejscu Laporty starałbym się w przyszłym roku o N’Golo Kante.
Kante w przyszłym roku kończy się umowa i był by wolnym agentem. Mogliśmy go ściągnąć za „ darmo “ jak Kessie płacą tylko agentowi i zawodnikowi.
Francuz ma 32 lata i ma jeszcze kilka lat gry przed sobą. Jest jednym z najlepszych defensywnych pomocników na świecie. To byłby idealny transfer za Busquets’a
Lewandowski nam wszystkim pokazał, że kariera piłkarza nie kończy się po trzydziestce.
A nie da się ukryć to by była okazja rynkowa.
Zapraszam do dyskusji :)
1
@tomekjd Tak właśnie Ajax dostał się do półfinału Ligi Mistrzów.
2
To może teraz spróbujmy odkupić Iker’a Bravo z Leverkusen . Każdy popełnia błędy a przydałby się nam taki młody talent .
1
To już wolałbym Milika niż Alvaro !
Po co nam napastnik który nie potrafi trafić do bramki ? My potrzebujemy napastnika który zagwarantuje minimum 10 goli w sezonie a nie gościa który jest przystojny i świecą mu się włosy jak dobrze wypastowane lakierki .
0
Komentarz usunięty
3
Super!, w końcu mamy środkowego napastnika z prawdziwego zdarzenia .
0
@Magicc89PL
Ndidi jest wyceniany na 50 milionów a Camavinga na 60 milionów .
Osobiście wolałbym Nigeryjczyka od Francuza .
0
Chciałbym , żeby Barça kupiła Ndidi’ego za Busquets’a
0
@JarekS Holendra też mogą zakontraktować . Depay i Aguero mogą się dzielić minutami na boisku między sobą ,zależy jakiego w danej chwili Koeman potrzebuje napastnika .
Kun może być Jokerem a Depay centralnym napastnikiem , podstawową 9 w jedenastce .
Pozdrawiam :)
0
@george321213 Dokładnie !
1
@george321213 Jordi Alba ( 1,70 )
1
@CatalanVeBFCB Dokładnie !, jak stawiać to tylko na wychowanków , Pozdrawiam
0
Ściągnięcie Augero nie było by wcale takie głupie raz to najlepszy przyjaciel Leo , Messi gdyby zobaczył taki ruch transferowy z strony klubu napewno by się mocno zastanowił nad pozostaniem w Barcelonie i przedłużył by swój kontrakt , Augero strzela minimum 20 goli w sezonie to wciąż dużo jedynie jego wiek trochę razi w oczy , ale Lewandowski nam pokazał że można być po 30 w światowej , topowej formie z Augero mogłoby być podobnie dodatkiwo to środkowy napastnik klasy światowej , Pozdramiam :D
0
Bayern
Barcelona
AJAX
P$G
4
Gracia 4
Ansu 17
Griezmann 7
Depay 9
Coutinho 14
Piuq 8
Thiago 6
Pjanić 22
0
Jeśli Messi odejdzie czego bardzo bym nie chciał to powinniśmy kupić Paulo Dybale to jedyny piłkarz który 1 do 1 przypomina stylem Leo Messiego
1
@sevs Portugalczyk jest ciekawą opcją ,Pozdrawiam
0
Wczorajszy mecz pokazał iż potrzebujemy prawdziwego prawego skrzydłowego napastnika niestety. Messi powoli już nie będzie strzelał tyle goli co kiedyś a raczej będzie starał się rozgrywać akcje tak jak dotychczas to robi tyle że ,stanie się pomocnikem już teraz widać że nie biega tyle co kiedyś , tylko chodzi po boisku . Ma 33 lata wiadomo nie jest jeszcze jakimś dziadkiem , ale moim zdanie powoli trzeba się rozglądać za prawym napastnikiem . Chętnie poznam opinie czy zdanie na temat mojej wypowiedzi , proszę bez wyzwisk . Miłego dnia życzę
2
@Bartex Prwadzą 2:0 z Alaves
3
@szymon351 Coś w tym jest :)
0
@stig20 Lacazette jest w wieku Grizmann'a czyli spokojnie zagrał by u nas 4 lata na światowym poziomie pozdrawiam serdecznie
2
@Vhaeraun Ja transfer Coutinho rozumiem bo miał zostać następcą Maestro Iniesty ale Transfer Mistrza Świata do dziś trochę nie rozumiem Pozdrawiam serdecznie
0
@noface Dokładnie tak, Pozdrawiam Serdecznie :)
3
Aubameyang wcale nie byłyby głupią opcją, Fakt ma 30 lat ale Henry też nie był młody jak do nas przychodził z Arsenalu miał 29 lat, Auba jest Najlepszym Przyjacielem Dembele więc miałby pozytywny wpływ na młodego Francuza dodatkowo mógłby Ousmane Motywować do jeszcze cięższej pracy na treningach oraz w meczach tym sposobem można by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu
0
@VenoM Zgadza się
1
Witamy Trenerze #ForcaBarca #ViscaElBarca #ViscaElCatalynia #VamosBarca #WelcomeToSetien ❤️
0
@Marjando Albo tygodni
0
@lukas10 za 20 to oni go kupili z Bayernu Monachium, Pozdrawiam