9

To bez sensu, powinno być na odwrót Gavi powinien być zgłoszony do głównej listy zawodników zgłoszonych do Ligi Mistrzów a Alex Balde i Pablo Torre powinni być na liście rezerwowej.
Gavi jest zawodnikiem podstawowej „ jedenastki “

1

@VamosFCB11 To zależy, Chelsea gra podobny ofensywny futbol do nas. Już dawno przestaliśmy grać Tiki- Taką.
Kante wniósłby trochę siły w naszej pomocy.
Jest niski jak na defensywnego pomocnika, tzw. pivota, 1,68 wzrostu.
Mamy Kessie'go, ale to bardziej OP - ofensywny pomocnik niż defensywny.
Z Kante nasza pomoc była by jedną z najlepszych na świecie.
Takie jest moje zdanie, pozdrawiam ;)

3

Ja na miejscu Laporty starałbym się w przyszłym roku o N’Golo Kante.
Kante w przyszłym roku kończy się umowa i był by wolnym agentem. Mogliśmy go ściągnąć za „ darmo “ jak Kessie płacą tylko agentowi i zawodnikowi.
Francuz ma 32 lata i ma jeszcze kilka lat gry przed sobą. Jest jednym z najlepszych defensywnych pomocników na świecie. To byłby idealny transfer za Busquets’a
Lewandowski nam wszystkim pokazał, że kariera piłkarza nie kończy się po trzydziestce.
A nie da się ukryć to by była okazja rynkowa.
Zapraszam do dyskusji :)

1

@tomekjd Tak właśnie Ajax dostał się do półfinału Ligi Mistrzów.

2

To może teraz spróbujmy odkupić Iker’a Bravo z Leverkusen . Każdy popełnia błędy a przydałby się nam taki młody talent .

1

To już wolałbym Milika niż Alvaro !
Po co nam napastnik który nie potrafi trafić do bramki ? My potrzebujemy napastnika który zagwarantuje minimum 10 goli w sezonie a nie gościa który jest przystojny i świecą mu się włosy jak dobrze wypastowane lakierki .

0

Komentarz usunięty

3

Super!, w końcu mamy środkowego napastnika z prawdziwego zdarzenia .

0

@Magicc89PL
Ndidi jest wyceniany na 50 milionów a Camavinga na 60 milionów .
Osobiście wolałbym Nigeryjczyka od Francuza .

0

Chciałbym , żeby Barça kupiła Ndidi’ego za Busquets’a

0

@JarekS Holendra też mogą zakontraktować . Depay i Aguero mogą się dzielić minutami na boisku między sobą ,zależy jakiego w danej chwili Koeman potrzebuje napastnika .
Kun może być Jokerem a Depay centralnym napastnikiem , podstawową 9 w jedenastce .
Pozdrawiam :)

0

@george321213 Dokładnie !

1

@george321213 Jordi Alba ( 1,70 )

1

@CatalanVeBFCB Dokładnie !, jak stawiać to tylko na wychowanków , Pozdrawiam

0

Ściągnięcie Augero nie było by wcale takie głupie raz to najlepszy przyjaciel Leo , Messi gdyby zobaczył taki ruch transferowy z strony klubu napewno by się mocno zastanowił nad pozostaniem w Barcelonie i przedłużył by swój kontrakt , Augero strzela minimum 20 goli w sezonie to wciąż dużo jedynie jego wiek trochę razi w oczy , ale Lewandowski nam pokazał że można być po 30 w światowej , topowej formie z Augero mogłoby być podobnie dodatkiwo to środkowy napastnik klasy światowej , Pozdramiam :D

0

Bayern
Barcelona
AJAX
P$G

4

Gracia 4
Ansu 17
Griezmann 7
Depay 9
Coutinho 14
Piuq 8
Thiago 6
Pjanić 22

0

Jeśli Messi odejdzie czego bardzo bym nie chciał to powinniśmy kupić Paulo Dybale to jedyny piłkarz który 1 do 1 przypomina stylem Leo Messiego

1

@sevs Portugalczyk jest ciekawą opcją ,Pozdrawiam

0

Wczorajszy mecz pokazał iż potrzebujemy prawdziwego prawego skrzydłowego napastnika niestety. Messi powoli już nie będzie strzelał tyle goli co kiedyś a raczej będzie starał się rozgrywać akcje tak jak dotychczas to robi tyle że ,stanie się pomocnikem już teraz widać że nie biega tyle co kiedyś , tylko chodzi po boisku . Ma 33 lata wiadomo nie jest jeszcze jakimś dziadkiem , ale moim zdanie powoli trzeba się rozglądać za prawym napastnikiem . Chętnie poznam opinie czy zdanie na temat mojej wypowiedzi , proszę bez wyzwisk . Miłego dnia życzę

2

@Bartex Prwadzą 2:0 z Alaves

3

@szymon351 Coś w tym jest :)

0

@stig20 Lacazette jest w wieku Grizmann'a czyli spokojnie zagrał by u nas 4 lata na światowym poziomie pozdrawiam serdecznie

2

@Vhaeraun Ja transfer Coutinho rozumiem bo miał zostać następcą Maestro Iniesty ale Transfer Mistrza Świata do dziś trochę nie rozumiem Pozdrawiam serdecznie

0

@noface Dokładnie tak, Pozdrawiam Serdecznie :)

3

Aubameyang wcale nie byłyby głupią opcją, Fakt ma 30 lat ale Henry też nie był młody jak do nas przychodził z Arsenalu miał 29 lat, Auba jest Najlepszym Przyjacielem Dembele więc miałby pozytywny wpływ na młodego Francuza dodatkowo mógłby Ousmane Motywować do jeszcze cięższej pracy na treningach oraz w meczach tym sposobem można by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu

0

@VenoM Zgadza się

1

Witamy Trenerze #ForcaBarca #ViscaElBarca #ViscaElCatalynia #VamosBarca #WelcomeToSetien ❤️

0

@Marjando Albo tygodni

0

@lukas10 za 20 to oni go kupili z Bayernu Monachium, Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?