0

@Wojtek84 My potrzebujemy napastnika w stylu Eto’o ❤️❤️❤️

6

Tak! ❤️❤️❤️ Dawać Osimhena!
My potrzebujemy napastnika w stylu Eto’o!

0

Real - Benficka to trzeba zobaczyć! Haha

2

Coś czuję, że wróci Mou

1

@maciekofcb Ebrima Turkana , rocznik 2010 + 2026 =15 lat, rocznikowo ma już 16 lat więc chyba może już podpisać pierwszy swój profesjonalny kontrakt w karierze.
Nie znam dokładnie przepisów FiFa, może niech ktoś się wypowie ?
16 lat skończy 10 marca :)

0

@Slawek1999 Hahaha

0

@kamillek88 I jeszcze Chelsea

0

@slayer Inigo sam podjął taką decyzję, miał ponoć taką umowę.

0

Ocenę daje dobrą, w końcu nauczamy się sprzedawać piłkarzy po rynkowej cenie.

16

Kiedy patrzyłem na mecz miałem wrażenie, że oglądam Neuer’a z jego najlepszych sezonów.
Co to był za mecz naszego bramkarza i ten olimpijski spokój jak u Niemca.
Czapki z głów, Brawo!

1

Swoją postawą i posturą strasznie bardzo przypomina mi Petera Croucha :)
Bardzo szczupły, wysoki prawie 2,0 metry wzrostu.
Nie będzie pewnie zbyt szybki, nawet Haaland jest niższy od niego, a to ma znaczenie.
Mogę się mylić, Zobaczymy!

2

Nie ma się co chłopu dziwić, u nas nie miałby szans na grę , a chce się rozwijać.
I chwała mu za to, w jego wieku piłkarze muszą grać i dostawać minuty.
#GoodluckJan!

0

@SirChuck potrzebujemy lewonożnego stopera. Badé ma kapitalne wyprowadzenie piłki, świetny przegląd pola jak na obrońcę.
Jest twardy jak w obronie i waleczny jak Puyol, nie odstawia nogi i gra do końca. Nie tak jak Araujo który myślami jest poza klubem.
To jest okazja rynkowa jak z Koundé.
Mamy szansę sprowadzić świetnego obrońcę za rozsądne pieniądze. Teraz będzie kosztował 30 milionów, ale za rok zapłaciliśmy by za niego 60 milionów. Mamy obecnie 4 obrońców w linie obrony. Tutaj nie ma dyskusji my musimy sprowadzić nowego obrońcę.
Löic Badé ma 24 lata, jest po nie udanym sezonie, ale pamiętajmy o tym Jules też nie był od razu kotem, potrzebował zaufania i Löic też potrzebuje zaufania by pokazać swój talent, bo potencjał to on ma spory.
A Flick potrafi rozwijać i wzrastać zawodników na światowy poziom.

0

@SirChuck 30 milionów ? Damy radę, skoro za 60 milionów kupiliśmy Daniego :)

1

Powinniśmy ruszyć po Löica Badé!!

3

@siael Ja też! I jestem ciekaw tego transferu. Rashord nas potrzebował, a my potrzebowaliśmy skrzydłowego.
Mega ciekawy transfer.

0

@DonCarletto Może grać też na skrzydle.
Gdyby nie reprezentował poziomu zarząd nie przedłużyłby kontraktu Michała i nie podpisałby swojej pierwszej profesjonalnej umowy kontraktowej.

0

Dlaczego nikt nie wspomniał w artykule o Michale Żuku ?

0

Nie ma jaj dlatego w świecie futbolu będzie nikim!

0

Nie są złe.
Chyba jednak wolę kupić sobie starszą Koszulkę z poprzednich sezonów.

2

@qba Finlandię to oni wypiją na odwagę przed meczem, haha

1

To już nie aktualne, na dniach ma podpisać kontrakt z Arsenalem :(

3

Tak wróci silniejszy, ale kurwa Ronald bez ciebie!

1

@domin1515 Z kim przystajesz takim się stajesz.
Chociaż tutaj by bardziej pasowało „ Komu kibicujesz tak się zachowujesz “

0

@waletpl Hahaha

0

Co Barcelona musi zrobić, żeby wrócić do finału Ligi Mistrzów?
Sprzedam Araujo !!!

3

@nowy19pl Onana ;)

1

Nadal nie wieżę w to że wygraliśmy.
Visça El Barça! ❤️

2

Nie pokojące jest to jak wypowiada się o własnym synie.
Powinien to usłyszeć i zastanowić się czy powinien być w jego otoczeniu.

3

@xavi890 Nie do końca, już zrobił ogromny postęp, jeśli oglądasz mecze to sam to widzisz.
Wszystko da się wypracować.
A Ferran właśnie to robi, on idzie do przodu z meczu na mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?