Tej naszej reprezentacji przyda się wstrząs i kubeł zimnej lodowatej wody na twarz. To jak oni grają i za taką grę powinni grać dla ojczyzny za darmo. A nie za nasze pieniądze z podatków. Bardzo dobrze, że Robert powiedział prawdę. Lewandowski nie jest wszystkiemu winny, a wszystko jest zarzucane jemu. Kadra liczy 50 osób w tym tych pięćdziesięciu, dwudziestu sześciu piłkarzy. Nie jest sam w tej reprezentacji. Reszta piłkarzy nic z tego nie robi, bo tylko Robertowi zależy na tej kadrze, taka jest prawda.
Cieszy mnie ta informacja, bo nie możemy dopuścić do tego by taki talent od nas odszedł. Tylko co z kontraktem Balde i Yamal’a ? Jest koniec prawie okienka, a oficjalnego potwierdzenia przedłużenia kontraktów jak nie było tak dalej nie ma.
Szkoda, że nie Lewy został czwartym kapitanem zamiast De Jonga. Bardziej nadaje się mentalnie i ma posłuch w szatni, czyli jeden element z kilku elementów, które powinien mieć kapitan. Zobaczymy jak Roberto sobie poradzi w roli Capitana Barçy. Jestem jednak zadowolony, musimy myśleć o sezonie pozytywnie i nie mieć wygórowanych oczekiwań w nowym sezonie. Ta drużyna nie jest jeszcze drużyną gotową by zdobywać sekstet, to drużyna w budowie. Wspierajmy naszą drużynę, a nie denerwujmy się na naszych zawodników, grają źle tak będzie przez kilka następnych lat. Ta drużyna musi się zgrać, do tego nie wystarczy jeden czy dwa sezony potrzeba na to więcej czasu. Obecnie jesteśmy jak Fenix, pamiętajmy fenix zawsze wychodzi z popiołu. Pozdrawiam
Szczerze ? Nie wierzyłem w Transfer Lewandowskiego. Nie wierzyłem, że to się może udać, tym bardziej kiedy Kahn powiedział słynne „ Robert Lewandowski zostaje w Bayernie Monachium , Basta ! “ Szanse tego transferu oceniam 50/50. Kimmich w Bayernie tak jak Lewandowski wygrał wszystko. Razem z Lewym wygrał z Bayernem Ligę Mistrzów w 2020 roku. Pokonując w Finale rozgrywek P$G. Joshua, może podążyć drogą naszego polaka i wcale nie zdziwiłbym się gdyby tak było. Piłkarz tak utytułowany, który zdobył w jednym klubie wszystkie tytuły, które są do zdobycia w Wielkiej piłce. Może czuć znudzony, brak poczucia nowego wyzwania. Nowych bodźców, chęci oraz zaangażowania. Niemiecki defensywny pomocnik Gwiazdy Południa oraz Reprezentacji Niemiec może poczuć chęć nowego wyzwania i wyjścia z swojej strefy komfortu. Projekt Xaviego „ Xavineta“ To bardzo przyszłościowy projekt zapowiadający na świetlaną przyszłość. W projekcie tym jest wiele młodych, wartościowych mega utalentowanych zawodników, takich jak Gavi, Pedri, Alejandro Balde, Araujo, Ferran Torres, Ansu Fati, Lamine, Eric Garcia. Kimmich byłby idealnym zastąpieniem odchodzącego Busquets’a na „ Emeryturę “ europejskiej piłki. Idealnie wkomponował by się w zespuł, mógłby podzielić z młodym zawodnikami swoim wielkim doświadczeniem w klubowej na arenie międzynarodowej arenie i stać się tak jak Lewandowski z czasem liderem zespołu. Pomoc w systemie 4-3-3. Gavi- Kimmich- Pedri lub w systemie 4-4-2. Gavi- De Jong- Kimmich- Pedri. Tworzyła by najlepszą pomoc na świecie, każdy zespół z Topu zazdrościł by Barcelonie takiej lini pomocy. Dodatkowo Niemiec może grać na PO( Prawej obronie. Pozycji na której Barça ma bolączki i której spędza sen z powiek od czasu odejścia Legendy Klubowej Daniego Alvesa. O ironio wszystko się zmieniło kiedy w 2021 roku wrócił do Klubu Brazylijczyk. Dalsze losy kariery wszyscy już znamy, najpierw Meksyk, transfer do PUMAS potem rozwiązanie umowy z tym zespołem a potem więzienie. Osobiście uważam ten transfer może się udać i jak w transfer Lewandowskiego nie wierzyłem od samego początku, bo sam Bayern mówił, Lewandowski nie jest na sprzedać oraz jest nietykalny, bezcenny. Tak uważam, iż ten transfer jest realny pod warunkiem chęci obu stron. Niemiec musiałby bardzo się nasilić by władze Bayernu zmienili zdanie, ale kto mówi to nie jest możliwe ? Sam zawodnik mówił kiedyś wzorował się na Xavim oraz bardzo go podziwia. Xavi też wypowiadał się o tym zawodniku bardzo pochlebnie. Mówił szanuje, podziwia tego zawodnika. Laporta nie raz mnie zaskoczył swoją błyskotliwością czy też nieszablonowymi decyzjami. Zapowiada się ciekawe emocjonujące okienko. Zobaczymy co wymyśli zespuł Laporty, z Mateu Alemany, Deco na czele. Zobaczymy jak będzie tym razem. Zapraszam do dyskusji.
Ja na naszym miejscu zainteresowałbym się po sezonie sytuacją Piotrka Zielińskiego i go podpisał. Brakuje nam zawodnika z dobrą techniką na zmiennika Pedri’ego. Gdy nie ma Pedri’ego nasza pomoc i gra ofensywna leży. Brakuje nam takiego zawodnika. Kontrakt Zielińskiego kończy się 30 czerwca 2024 roku. Zieliński mógłby być rezerwowym, ale też spokojnie mógłby powalczyć o pierwszy skład. Piotr to wszystko ma, on idealnie pasuje do Barcelony. Poza tym kto , nie chciałby widzieć dwóch polaków w wyjściowej 11 swojej ukochanej drużyny ? Pozdrawiam.
1
Tej naszej reprezentacji przyda się wstrząs i kubeł zimnej lodowatej wody na twarz.
To jak oni grają i za taką grę powinni grać dla ojczyzny za darmo.
A nie za nasze pieniądze z podatków.
Bardzo dobrze, że Robert powiedział prawdę.
Lewandowski nie jest wszystkiemu winny, a wszystko jest zarzucane jemu.
Kadra liczy 50 osób w tym tych pięćdziesięciu, dwudziestu sześciu piłkarzy.
Nie jest sam w tej reprezentacji.
Reszta piłkarzy nic z tego nie robi, bo tylko Robertowi zależy na tej kadrze, taka jest prawda.
2
W końcu jest.
MAMY TO!!!
4
Cieszy mnie ta informacja, bo nie możemy dopuścić do tego by taki talent od nas odszedł.
Tylko co z kontraktem Balde i Yamal’a ?
Jest koniec prawie okienka, a oficjalnego potwierdzenia przedłużenia kontraktów jak nie było tak dalej nie ma.
1
@Mavcin1980 16 lat.
W wieku 16 lat można podpisać zawodowy kontrakt z tym, że nie może on być dłuższy niż 4 lata.
1
I to jest jedyna odpowiednie rozwiązanie.
7
@liz4 Jest początek nowego sezonu, a Ty chcesz sprzedać jedynego środkowego napastnika jakiego mamy.
0
@BordowyPtak Jest z realu madryt.
0
@matt121 O, tego nie wiedziałem.
O co chodziło z tym faxem ?
0
@KondiCules Dokładnie, tak.
0
@Michal1975 To byłby skandal De Gea jest wychowankiem Atletico Madryt.
Wywołało by to ogromne poruszenie wśród kibiców „ Atleti “
1
@daniel32778 Dokładnie tak, my potrzebujemy dobrego młodego prawego obrońcy, a nie niedojrzałego faceta który nie wie czego chce od życia.
0
@MroQ Koniecznie!
0
Nie lepiej postawić na Fermina Lopeza ?
2
Szkoda, że nie Lewy został czwartym kapitanem zamiast De Jonga.
Bardziej nadaje się mentalnie i ma posłuch w szatni, czyli jeden element z kilku elementów, które powinien mieć kapitan.
Zobaczymy jak Roberto sobie poradzi w roli Capitana Barçy.
Jestem jednak zadowolony, musimy myśleć o sezonie pozytywnie i nie mieć wygórowanych oczekiwań w nowym sezonie.
Ta drużyna nie jest jeszcze drużyną gotową by zdobywać sekstet, to drużyna w budowie.
Wspierajmy naszą drużynę, a nie denerwujmy się na naszych zawodników, grają źle tak będzie przez kilka następnych lat.
Ta drużyna musi się zgrać, do tego nie wystarczy jeden czy dwa sezony potrzeba na to więcej czasu.
Obecnie jesteśmy jak Fenix, pamiętajmy fenix zawsze wychodzi z popiołu.
Pozdrawiam
0
@Rewolucja123 Pewnie tak, zwłaszcza że Deco jest Portugalczykiem.
8
To był świetny obrońca.
Dziękuję, Sam za wszystko co zrobiłeś dla naszego klubu.
1
Jest przepiękna!
1
Szkoda chłopaka :(
8
Wciąż nie mogę w to uwierzyć, że Polak gra w Barcelonie.
DUMA!
0
@PatrychoO Pewnych rzeczy nie da się wybaczyć.
5
Wciąż nie mogę w to uwierzyć, że mamy Polaka w moim ukochanym klubie.
DUMA!!!
4
@Patry10 Z dawnym swoim numerem 8, coś pięknego.
0
@PietrasCoelho Rozumiem.
2
Szczerze ? Nie wierzyłem w Transfer Lewandowskiego.
Nie wierzyłem, że to się może udać, tym bardziej kiedy Kahn powiedział słynne „ Robert Lewandowski zostaje w Bayernie Monachium , Basta ! “
Szanse tego transferu oceniam 50/50.
Kimmich w Bayernie tak jak Lewandowski wygrał wszystko.
Razem z Lewym wygrał z Bayernem Ligę Mistrzów w 2020 roku.
Pokonując w Finale rozgrywek P$G.
Joshua, może podążyć drogą naszego polaka i wcale nie zdziwiłbym się gdyby tak było.
Piłkarz tak utytułowany, który zdobył w jednym klubie wszystkie tytuły, które są do zdobycia w Wielkiej piłce.
Może czuć znudzony, brak poczucia nowego wyzwania.
Nowych bodźców, chęci oraz zaangażowania.
Niemiecki defensywny pomocnik Gwiazdy Południa oraz Reprezentacji Niemiec może poczuć chęć nowego wyzwania i wyjścia z swojej strefy komfortu.
Projekt Xaviego „ Xavineta“
To bardzo przyszłościowy projekt zapowiadający na świetlaną przyszłość.
W projekcie tym jest wiele młodych, wartościowych mega utalentowanych zawodników, takich jak Gavi, Pedri, Alejandro Balde, Araujo, Ferran Torres, Ansu Fati, Lamine, Eric Garcia.
Kimmich byłby idealnym zastąpieniem odchodzącego Busquets’a na „ Emeryturę “ europejskiej piłki.
Idealnie wkomponował by się w zespuł, mógłby podzielić z młodym zawodnikami swoim wielkim doświadczeniem w klubowej na arenie międzynarodowej arenie i stać się tak jak Lewandowski z czasem liderem zespołu.
Pomoc w systemie 4-3-3.
Gavi- Kimmich- Pedri lub w systemie 4-4-2.
Gavi- De Jong- Kimmich- Pedri.
Tworzyła by najlepszą pomoc na świecie, każdy zespół z Topu zazdrościł by Barcelonie takiej lini pomocy.
Dodatkowo Niemiec może grać na PO( Prawej obronie.
Pozycji na której Barça ma bolączki i której spędza sen z powiek od czasu odejścia Legendy Klubowej Daniego Alvesa.
O ironio wszystko się zmieniło kiedy w 2021 roku wrócił do Klubu Brazylijczyk.
Dalsze losy kariery wszyscy już znamy, najpierw Meksyk, transfer do PUMAS potem rozwiązanie umowy z tym zespołem a potem więzienie.
Osobiście uważam ten transfer może się udać i jak w transfer Lewandowskiego nie wierzyłem od samego początku, bo sam Bayern mówił, Lewandowski nie jest na sprzedać oraz jest nietykalny, bezcenny.
Tak uważam, iż ten transfer jest realny pod warunkiem chęci obu stron.
Niemiec musiałby bardzo się nasilić by władze Bayernu zmienili zdanie, ale kto mówi to nie jest możliwe ?
Sam zawodnik mówił kiedyś wzorował się na Xavim oraz bardzo go podziwia.
Xavi też wypowiadał się o tym zawodniku bardzo pochlebnie.
Mówił szanuje, podziwia tego zawodnika.
Laporta nie raz mnie zaskoczył swoją błyskotliwością czy też nieszablonowymi decyzjami.
Zapowiada się ciekawe emocjonujące okienko.
Zobaczymy co wymyśli zespuł Laporty, z Mateu Alemany, Deco na czele.
Zobaczymy jak będzie tym razem.
Zapraszam do dyskusji.
0
Ten klub jest niepoważny!
0
@PietrasCoelho Pewnie chodzi o Daichiego Kamade.
Ofensywnego pomocnika Eintrachtu Frankfurt.
30 czerwca kończy mu się kontrakt.
Pozdrawiam
1
To było by piękne, jeśli istnieje chociaż cień szansy, że to może się uda to trzeba spróbować.
#LaportaMusisz !
1
Ja na naszym miejscu zainteresowałbym się po sezonie sytuacją Piotrka Zielińskiego i go podpisał.
Brakuje nam zawodnika z dobrą techniką na zmiennika Pedri’ego.
Gdy nie ma Pedri’ego nasza pomoc i gra ofensywna leży.
Brakuje nam takiego zawodnika.
Kontrakt Zielińskiego kończy się 30 czerwca 2024 roku.
Zieliński mógłby być rezerwowym, ale też spokojnie mógłby powalczyć o pierwszy skład.
Piotr to wszystko ma, on idealnie pasuje do Barcelony.
Poza tym kto , nie chciałby widzieć dwóch polaków w wyjściowej 11 swojej ukochanej drużyny ?
Pozdrawiam.
0
Dziękujemy za wszystko Legendo.
4
Szkoda Osasuny :(