0

Ja bym dał mu szansę na pozycji defensywnego pomocnika.

3

Zdecydowanie, tak!

0

@th@les Między czasie miał bardzo poważną kontuzje i to wyhamowało jego karierę.

0

Dobra pierwsza połowa, VAMOS!!

1

Ja, bym zostawił Abde i Nico, a resztę sprzedałbym bez żalu. Dałbym szansę Nico, potrzebujemy defensywnego pomocnika a on grał kiedyś na tej pozycji w rezerwach.

1

W takim razie, ja bym podziękował i poszukał prawego obrońcy z prawdziwego zdarzenia albo dałbym szanse wychowankowi z szkółki na tą pozycje.
Alternatywę lewego obrońcy Jordiego Albe, Balde znaleźliśmy w szkółce kiedy byliśmy w mega dołku zarówno finansowym jak i projekcie sportowym.
Mamy La Masie jedną z trzech najlepszych szkółek piłkarskich na świecie.
A utalentowanej młodzieży z dużym potencjałem nie brakuje, wystarczy dać szansę.
Jeśli nie to, to mam kolejny pomysł, skupmy się na zawodnikach którym w czerwcu wygasają kontrakty, tam szukajmy gracza na tą pozycje.
Pozdrawiam

0

@wiksxd Ja bym postawił na Lamine albo sprowadził z wypożyczenia Ez Abde.
Yamal mógłby grać z słabszymi zespołami typu Rayo Vallecano, Valladolid, Elche, Mallorca.

0

@Greenalley Tak, jest coś takiego jak umowa, ale umowy przecież można skracać. Barcelona jest jego macierzystym klubem i ma prawo skrócić wypożyczenie swojego zawodnika na wypożyczeniu, w tym wypadku z Osasuny. Inne kluby tak robią np. Liverpool, nie ma nic w tym złego.
Pozdrawiam

1

Ja bym ściągnął Ez Abde z wypożyczenia, z Osasuny.

0

@Mario96w Trafiłeś idealnie, właśnie zagramy z Athletic Club de Bilbao.

2

@Elvisek Niech zostanie i tak nie możemy nikogo kupić za niego.
To, że zdarzają mu się gorsze mecze jest prawdą, ale jest naszą legendą i zasługuje na szacunek oraz godne pożegnanie.
Pozdrawiam

2

Redakcjo można by częściej o taki przegląd polskiej i hiszpańskiej sportowej prasy. Bardzo podoba mi się taki format.
Kto za ?

0

@Striker Też tak sądze.

0

Dziękujemy Legendo za wszystko.
Trzymaj się ❤️

0

Dziękujemy legendo!
Geri na zawsze pozostaniesz naszą legendą ❤️.
#VisçaElBarça #VisçaElCatalyuna

0

@S_E_B_A Na wydawanie pieniędzy transferów za 150 milionów na przykład.

0

@Faro Odpowiedź jest prosta, bo nie mamy na to pieniędzy.
Rozumiesz ?

0

@Commando Też tego bym chciał.

0

@Wossi61FCBNie widzę sensu żeby sprowadzić zarówno Gaye jak Grimaldo skoro mamy Balde.
Dajmy mu się rozwijać i nie hamujmy jego rozwoju.

0

Starajmy się o Kante

1

Wolałbym N'Golo Kanté

3

Czekałem na ten moment!
Mamy to! #Gavi2026

1

W końcu coś w tej sprawie ruszyło!
Gavi już dawno powinien mieć nową podpisaną umowę.

0

@AlexDark00 Marzy mi się Kanté.

0

@Kgorecki2500 Na przykład N’Golo Kanté

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@El dominatore On nie jest Polakiem, tylko niemcem. Poczytaj o tym sobie. Pozdrawiam????

0

@mateusz395 ja też, oby.

2

@KrwawiaceoczyVEB Nie wiedziałem, dziękuję, że mi o tym powiedziałeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?