Ja, bym zostawił Abde i Nico, a resztę sprzedałbym bez żalu. Dałbym szansę Nico, potrzebujemy defensywnego pomocnika a on grał kiedyś na tej pozycji w rezerwach.
W takim razie, ja bym podziękował i poszukał prawego obrońcy z prawdziwego zdarzenia albo dałbym szanse wychowankowi z szkółki na tą pozycje. Alternatywę lewego obrońcy Jordiego Albe, Balde znaleźliśmy w szkółce kiedy byliśmy w mega dołku zarówno finansowym jak i projekcie sportowym. Mamy La Masie jedną z trzech najlepszych szkółek piłkarskich na świecie. A utalentowanej młodzieży z dużym potencjałem nie brakuje, wystarczy dać szansę. Jeśli nie to, to mam kolejny pomysł, skupmy się na zawodnikach którym w czerwcu wygasają kontrakty, tam szukajmy gracza na tą pozycje. Pozdrawiam
@wiksxd Ja bym postawił na Lamine albo sprowadził z wypożyczenia Ez Abde. Yamal mógłby grać z słabszymi zespołami typu Rayo Vallecano, Valladolid, Elche, Mallorca.
@Greenalley Tak, jest coś takiego jak umowa, ale umowy przecież można skracać. Barcelona jest jego macierzystym klubem i ma prawo skrócić wypożyczenie swojego zawodnika na wypożyczeniu, w tym wypadku z Osasuny. Inne kluby tak robią np. Liverpool, nie ma nic w tym złego. Pozdrawiam
@Elvisek Niech zostanie i tak nie możemy nikogo kupić za niego. To, że zdarzają mu się gorsze mecze jest prawdą, ale jest naszą legendą i zasługuje na szacunek oraz godne pożegnanie. Pozdrawiam
0
Ja bym dał mu szansę na pozycji defensywnego pomocnika.
3
Zdecydowanie, tak!
0
@th@les Między czasie miał bardzo poważną kontuzje i to wyhamowało jego karierę.
0
Dobra pierwsza połowa, VAMOS!!
1
Ja, bym zostawił Abde i Nico, a resztę sprzedałbym bez żalu. Dałbym szansę Nico, potrzebujemy defensywnego pomocnika a on grał kiedyś na tej pozycji w rezerwach.
1
W takim razie, ja bym podziękował i poszukał prawego obrońcy z prawdziwego zdarzenia albo dałbym szanse wychowankowi z szkółki na tą pozycje.
Alternatywę lewego obrońcy Jordiego Albe, Balde znaleźliśmy w szkółce kiedy byliśmy w mega dołku zarówno finansowym jak i projekcie sportowym.
Mamy La Masie jedną z trzech najlepszych szkółek piłkarskich na świecie.
A utalentowanej młodzieży z dużym potencjałem nie brakuje, wystarczy dać szansę.
Jeśli nie to, to mam kolejny pomysł, skupmy się na zawodnikach którym w czerwcu wygasają kontrakty, tam szukajmy gracza na tą pozycje.
Pozdrawiam
0
@wiksxd Ja bym postawił na Lamine albo sprowadził z wypożyczenia Ez Abde.
Yamal mógłby grać z słabszymi zespołami typu Rayo Vallecano, Valladolid, Elche, Mallorca.
0
@Greenalley Tak, jest coś takiego jak umowa, ale umowy przecież można skracać. Barcelona jest jego macierzystym klubem i ma prawo skrócić wypożyczenie swojego zawodnika na wypożyczeniu, w tym wypadku z Osasuny. Inne kluby tak robią np. Liverpool, nie ma nic w tym złego.
Pozdrawiam
1
Ja bym ściągnął Ez Abde z wypożyczenia, z Osasuny.
0
@Mario96w Trafiłeś idealnie, właśnie zagramy z Athletic Club de Bilbao.
2
@Elvisek Niech zostanie i tak nie możemy nikogo kupić za niego.
To, że zdarzają mu się gorsze mecze jest prawdą, ale jest naszą legendą i zasługuje na szacunek oraz godne pożegnanie.
Pozdrawiam
2
Redakcjo można by częściej o taki przegląd polskiej i hiszpańskiej sportowej prasy. Bardzo podoba mi się taki format.
Kto za ?
0
@Striker Też tak sądze.
0
Dziękujemy Legendo za wszystko.
Trzymaj się ❤️
0
Dziękujemy legendo!
Geri na zawsze pozostaniesz naszą legendą ❤️.
#VisçaElBarça #VisçaElCatalyuna
0
@S_E_B_A Na wydawanie pieniędzy transferów za 150 milionów na przykład.
0
@Faro Odpowiedź jest prosta, bo nie mamy na to pieniędzy.
Rozumiesz ?
0
@Commando Też tego bym chciał.
0
@Wossi61FCBNie widzę sensu żeby sprowadzić zarówno Gaye jak Grimaldo skoro mamy Balde.
Dajmy mu się rozwijać i nie hamujmy jego rozwoju.
0
Starajmy się o Kante
1
Wolałbym N'Golo Kanté
3
Czekałem na ten moment!
Mamy to! #Gavi2026
1
W końcu coś w tej sprawie ruszyło!
Gavi już dawno powinien mieć nową podpisaną umowę.
0
@AlexDark00 Marzy mi się Kanté.
0
@Kgorecki2500 Na przykład N’Golo Kanté
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@El dominatore On nie jest Polakiem, tylko niemcem. Poczytaj o tym sobie. Pozdrawiam????
0
@mateusz395 ja też, oby.
2
@KrwawiaceoczyVEB Nie wiedziałem, dziękuję, że mi o tym powiedziałeś.