To tak wygląda jakby Szczęsny tłumaczył Diego Kochenowi „ Słuchaj, Diego on jeszcze nie wie, że po tym meczu będzie grzał ławę do końca sezonu, bo ja będę grał w podstawowym składzie. Na to Kochen: kiwa głową i przytakuje ; No tak, tak, Panie Wojtku. Wygląda to komicznie, haha.
@Hubert194 Najbardziej bawi mnie tłumaczenie chorwackiego sędziego Bruno Marić który mówi tam nie było faulu. Argumentuje to iż Lewandowski pierwszy dobiegł do piłki i to w jego interesie jest żeby uważać. Rozumiem przywiązanie do narodowych barw, ale nie rozumiem tego argumentu. Livaković miał czas żeby delikatnie inaczej ułożyć nogę korygując ustawienie stopy.
@Kaioken88 Szczerze ? Daje 3 lata i Vinicius Junior stoczy się tak samo jak Neymar. Neymar w chwili transferu do P$G miał 27 lat, później wszyscy wiemy co się stało. Vinicius ma tą samą mentalność co Neymar. Neymar mógłby dzisiaj być w tej samej pozycji co Raphinha. Mógłby być dzisiaj kapitanem, być przywódcą i dostawałby podziw. Mógłby gdyby w swoim środowisku miał osobę która przemówiłaby mu głowy, żeby nie odchodził z Barcelony. Niestety nie miał takiej osoby i posłuchał się ojca, który wiedział tylko pieniądze jakie za transfer syna, na koncie dostanie. Nie oszukujmy się Vinicius to nie ta sama skala piłkarskich umiejętności i technicznego kunsztu. Neymar miał coś z Ronaldinho, miał to coś, tą letkość, tą zabawę, tą magię i jego magiczność, Brazylijską sambę!
Pamiętam bramkę którą strzeliłeś z Chelsea, która dzisiaj w epoce Var’u nie zostałaby uznana. Dziękujemy! Na zawsze w naszych bordowo - granatowych sercach. Leyenda
Długo nie docierało do mnie jak Robert Lewandowski trafił do Barcelony, spełniając moje kibicowskie marzenie o grze Polaka w moim ukochanym klubie, któremu kibicuje od 5 roku życia. Nadal nie mogę w to uwierzyć, że zobaczę dwóch Polaków w podstawowym składzie Barcelony! ❤️
@Kamil689 Valles nie przyjdzie, bo ma umowę do 30 czerwca 2025 roku. A jeśli nawet gdyby rozwiązał umowę to nie mógłby zostać zajestrowany jako nasz zawodnik. Ponieważ, został zajestrowany na początku sezonu jako zawodnik Las Palmas
@Cvzx Według Wikipedii, Aramark to amerykański dostawca usług gastronomicznych i obiektów dla klientów z takich dziedzin, jak edukacja, więzienia, opieka zdrowotna, biznes i wypoczynek. Działa w Ameryce Północnej i dodatkowych 14 krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Chile, Republice Irlandii i Hiszpanii.
Nie ma to jak wywalić 40 milionów euro za napastnika, tak jakby to był kobiecy kaprys i sprzedać napastnika po niecałym roku. BRAWO ???????? z taką polityką klubu to my nigdzie nie zajedziemy.
Powinniśmy postawić na Marca Guiu, a nie kupować nowego napastnika. Chłopak ma olbrzymi talent co już nam pokazał i jest typową 9 jakiej wszyscy w La Masii od dekad próbowali wyszkolić w szkółce, a siedzi w rezerwach tylko dlatego, że kupiliśmy brazylijczyka Vitora Roque za 40 milionów. I głupio by wyszło, że wychowanek wygryzł by ze składu gościa za którego zapłaciliśmy 40 milionów €uro, tak właśnie by było.
5
To tak wygląda jakby Szczęsny tłumaczył Diego Kochenowi „ Słuchaj, Diego on jeszcze nie wie, że po tym meczu będzie grzał ławę do końca sezonu, bo ja będę grał w podstawowym składzie.
Na to Kochen: kiwa głową i przytakuje ; No tak, tak, Panie Wojtku.
Wygląda to komicznie, haha.
1
To jest świetna informacja!
2
@Hubert194 Najbardziej bawi mnie tłumaczenie chorwackiego sędziego Bruno Marić który mówi tam nie było faulu.
Argumentuje to iż Lewandowski pierwszy dobiegł do piłki i to w jego interesie jest żeby uważać.
Rozumiem przywiązanie do narodowych barw, ale nie rozumiem tego argumentu.
Livaković miał czas żeby delikatnie inaczej ułożyć nogę korygując ustawienie stopy.
0
W następnym sezonie musimy kupić nowego bramkarza np: Marcina Bułkę.
0
Musimy go podpisać i sprowadzić do siebie.
W następnym sezonie musimy podpisać J. Davida i Marcina Bułkę.
0
@olav tak dokładnie, lekkość. Dziękuję za poprawę.
9
@Kaioken88 Szczerze ?
Daje 3 lata i Vinicius Junior stoczy się tak samo jak Neymar.
Neymar w chwili transferu do P$G miał 27 lat, później wszyscy wiemy co się stało.
Vinicius ma tą samą mentalność co Neymar.
Neymar mógłby dzisiaj być w tej samej pozycji co Raphinha.
Mógłby być dzisiaj kapitanem, być przywódcą i dostawałby podziw.
Mógłby gdyby w swoim środowisku miał osobę która przemówiłaby mu głowy, żeby nie odchodził z Barcelony.
Niestety nie miał takiej osoby i posłuchał się ojca, który wiedział tylko pieniądze jakie za transfer syna, na koncie dostanie.
Nie oszukujmy się Vinicius to nie ta sama skala piłkarskich umiejętności i technicznego kunsztu.
Neymar miał coś z Ronaldinho, miał to coś, tą letkość, tą zabawę, tą magię i jego magiczność, Brazylijską sambę!
1
Pamiętam bramkę którą strzeliłeś z Chelsea, która dzisiaj w epoce Var’u nie zostałaby uznana.
Dziękujemy!
Na zawsze w naszych bordowo - granatowych sercach.
Leyenda
0
@JohnnySilverhandRozumiem, Dziękuję.
0
@JohnnySilverhand Jaka choroba ? szukałem o tym informacji w internecie i nie umiałem tego znaleźć.
3
Chciałabym, Marcina Bułkę w Barcelonie.
8
Długo nie docierało do mnie jak Robert Lewandowski trafił do Barcelony, spełniając moje kibicowskie marzenie o grze Polaka w moim ukochanym klubie, któremu kibicuje od 5 roku życia.
Nadal nie mogę w to uwierzyć, że zobaczę dwóch Polaków w podstawowym składzie Barcelony! ❤️
0
@slayer Hahahahaha, Zajebiste!
4
@Kamil689 Valles nie przyjdzie, bo ma umowę do 30 czerwca 2025 roku.
A jeśli nawet gdyby rozwiązał umowę to nie mógłby zostać zajestrowany jako nasz zawodnik.
Ponieważ, został zajestrowany na początku sezonu jako zawodnik Las Palmas
0
@novy1899 Ja bym go brał, tylko nie wiadomo jak u niego z formą.
0
@wodnik_szu Rozumiem
0
@filipo2002 Aktualne: Zawodnik Keyolr Navas jest bez umowy.
0
Chciałabym zobaczyć W następnych meczach jak dostaje szansę Darvich.
5
Gratulacje, Zasłużenie!
0
Vinicius, nie ty po prostu przefarbujesz się na biało.
0
@Lokusekpl Też tak myślę może to wyglądać. Pozdrawiam serdecznie
0
@nowy19pl Być może chcą powiększyć swoją markę.
Umówmy się nasz klub jest ogromną marką i Barcelona ma spore zainteresowanie na świecie.
0
@Cvzx Według Wikipedii, Aramark to amerykański dostawca usług gastronomicznych i obiektów dla klientów z takich dziedzin, jak edukacja, więzienia, opieka zdrowotna, biznes i wypoczynek. Działa w Ameryce Północnej i dodatkowych 14 krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Chile, Republice Irlandii i Hiszpanii.
0
@Ibunk Dziękuję, za komentarz.
Miłego dnia życzę!
0
Jak zagraliśmy w meczu z Manchesterem City ?
Bo nie oglądałem ponieważ rano na 6:00 musiałem iść do pracy.
0
@LinekMichal Być może masz rację.
0
@LinekMichal Prawda jest taka, że chłopak nie dostał tak naprawdę prawdziwej szansy.
Grał tylko ogony.
5
Nie ma to jak wywalić 40 milionów euro za napastnika, tak jakby to był kobiecy kaprys i sprzedać napastnika po niecałym roku.
BRAWO ???????? z taką polityką klubu to my nigdzie nie zajedziemy.
3
@Wiking88„ Marszczerano “ Szpakowski. Do dziś to pamiętam, haha
1
Powinniśmy postawić na Marca Guiu, a nie kupować nowego napastnika.
Chłopak ma olbrzymi talent co już nam pokazał i jest typową 9 jakiej wszyscy w La Masii od dekad próbowali wyszkolić w szkółce, a siedzi w rezerwach tylko dlatego, że kupiliśmy brazylijczyka Vitora Roque za 40 milionów.
I głupio by wyszło, że wychowanek wygryzł by ze składu gościa za którego zapłaciliśmy 40 milionów €uro, tak właśnie by było.