5

To tak wygląda jakby Szczęsny tłumaczył Diego Kochenowi „ Słuchaj, Diego on jeszcze nie wie, że po tym meczu będzie grzał ławę do końca sezonu, bo ja będę grał w podstawowym składzie.
Na to Kochen: kiwa głową i przytakuje ; No tak, tak, Panie Wojtku.
Wygląda to komicznie, haha.

1

To jest świetna informacja!

2

@Hubert194 Najbardziej bawi mnie tłumaczenie chorwackiego sędziego Bruno Marić który mówi tam nie było faulu.
Argumentuje to iż Lewandowski pierwszy dobiegł do piłki i to w jego interesie jest żeby uważać.
Rozumiem przywiązanie do narodowych barw, ale nie rozumiem tego argumentu.
Livaković miał czas żeby delikatnie inaczej ułożyć nogę korygując ustawienie stopy.

0

W następnym sezonie musimy kupić nowego bramkarza np: Marcina Bułkę.

0

Musimy go podpisać i sprowadzić do siebie.
W następnym sezonie musimy podpisać J. Davida i Marcina Bułkę.

0

@olav tak dokładnie, lekkość. Dziękuję za poprawę.

9

@Kaioken88 Szczerze ?
Daje 3 lata i Vinicius Junior stoczy się tak samo jak Neymar.
Neymar w chwili transferu do P$G miał 27 lat, później wszyscy wiemy co się stało.
Vinicius ma tą samą mentalność co Neymar.
Neymar mógłby dzisiaj być w tej samej pozycji co Raphinha.
Mógłby być dzisiaj kapitanem, być przywódcą i dostawałby podziw.
Mógłby gdyby w swoim środowisku miał osobę która przemówiłaby mu głowy, żeby nie odchodził z Barcelony.
Niestety nie miał takiej osoby i posłuchał się ojca, który wiedział tylko pieniądze jakie za transfer syna, na koncie dostanie.
Nie oszukujmy się Vinicius to nie ta sama skala piłkarskich umiejętności i technicznego kunsztu.
Neymar miał coś z Ronaldinho, miał to coś, tą letkość, tą zabawę, tą magię i jego magiczność, Brazylijską sambę!

1

Pamiętam bramkę którą strzeliłeś z Chelsea, która dzisiaj w epoce Var’u nie zostałaby uznana.
Dziękujemy!
Na zawsze w naszych bordowo - granatowych sercach.
Leyenda

0

@JohnnySilverhandRozumiem, Dziękuję.

0

@JohnnySilverhand Jaka choroba ? szukałem o tym informacji w internecie i nie umiałem tego znaleźć.

3

Chciałabym, Marcina Bułkę w Barcelonie.

8

Długo nie docierało do mnie jak Robert Lewandowski trafił do Barcelony, spełniając moje kibicowskie marzenie o grze Polaka w moim ukochanym klubie, któremu kibicuje od 5 roku życia.
Nadal nie mogę w to uwierzyć, że zobaczę dwóch Polaków w podstawowym składzie Barcelony! ❤️

0

@slayer Hahahahaha, Zajebiste!

4

@Kamil689 Valles nie przyjdzie, bo ma umowę do 30 czerwca 2025 roku.
A jeśli nawet gdyby rozwiązał umowę to nie mógłby zostać zajestrowany jako nasz zawodnik.
Ponieważ, został zajestrowany na początku sezonu jako zawodnik Las Palmas

0

@novy1899 Ja bym go brał, tylko nie wiadomo jak u niego z formą.

0

@wodnik_szu Rozumiem

0

@filipo2002 Aktualne: Zawodnik Keyolr Navas jest bez umowy.

0

Chciałabym zobaczyć W następnych meczach jak dostaje szansę Darvich.

5

Gratulacje, Zasłużenie!

0

Vinicius, nie ty po prostu przefarbujesz się na biało.

0

@Lokusekpl Też tak myślę może to wyglądać. Pozdrawiam serdecznie

0

@nowy19pl Być może chcą powiększyć swoją markę.
Umówmy się nasz klub jest ogromną marką i Barcelona ma spore zainteresowanie na świecie.

0

@Cvzx Według Wikipedii, Aramark to amerykański dostawca usług gastronomicznych i obiektów dla klientów z takich dziedzin, jak edukacja, więzienia, opieka zdrowotna, biznes i wypoczynek. Działa w Ameryce Północnej i dodatkowych 14 krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Chile, Republice Irlandii i Hiszpanii.

0

@Ibunk Dziękuję, za komentarz.
Miłego dnia życzę!

0

Jak zagraliśmy w meczu z Manchesterem City ?
Bo nie oglądałem ponieważ rano na 6:00 musiałem iść do pracy.

0

@LinekMichal Być może masz rację.

0

@LinekMichal Prawda jest taka, że chłopak nie dostał tak naprawdę prawdziwej szansy.
Grał tylko ogony.

5

Nie ma to jak wywalić 40 milionów euro za napastnika, tak jakby to był kobiecy kaprys i sprzedać napastnika po niecałym roku.
BRAWO ???????? z taką polityką klubu to my nigdzie nie zajedziemy.

3

@Wiking88„ Marszczerano “ Szpakowski. Do dziś to pamiętam, haha

1

Powinniśmy postawić na Marca Guiu, a nie kupować nowego napastnika.
Chłopak ma olbrzymi talent co już nam pokazał i jest typową 9 jakiej wszyscy w La Masii od dekad próbowali wyszkolić w szkółce, a siedzi w rezerwach tylko dlatego, że kupiliśmy brazylijczyka Vitora Roque za 40 milionów.
I głupio by wyszło, że wychowanek wygryzł by ze składu gościa za którego zapłaciliśmy 40 milionów €uro, tak właśnie by było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?