Po co nam Alvarez?! My potrzebujemy Osimhena!! Dalej tego nie rozumiem i nie mogę zrozumieć. Ten transfer to nie jest napastnik jakiego naprawdę potrzebujemy. Potrzebujemy klasyczną 9 w stylu Eto’o!
Czyli Rashford na 100 ???? procent zostaje w United skoro Gordon mówi Fabricio Romano na 95 % jest już klepnięty. Bardziej stylem gry pasowałby Elanga…pożyjemy zobaczymy.
@BIGCULES Mylisz pojęcia. Araujo to jest obrońca typowo fizyczny, który potrafi przepchnąć rywala czy wygrać główkę. Jego super mocą jest muskulatura. Kiwior, Bastoni czy Cubarsi to rodzaj inteligentnych obrońców, którzy nie boją się przetrzymywać piłki, rozgrywać czy posyłać długie pasy jak Bastoni czy Pau. I bronią jest to potrafią odpowiednio ustawić się ciałem, dlatego nie muszą mieć sylwetki pakera z siłowni, bo oni grają głową, mózgiem. Transfer Kiwiora to wcale nie jest głupi pomysł- rzekłbym idealnie do naszej taktyki i stylu gry Flick Football pasuje. Szukamy lewonożnego obrońcy, który nie boi się mieć piłki przy nodze, potrafi wyjść z presji kiedy przeciwnik na niego napiera, wygrać główkę czy posłać długi pas do napastnika czyli to czego szukamy, obrońce który kiedy nas przyciśnie takie Atletico, Athletic czy Getafe staje się atakującym obrońcą i pośle odpowiednią idealną piłkę do naszego środkowego napastnika, a on strzeli nam gola na 1:0 Kiwior, Miał kapitalny teraz sezon, 21 czystych kont i tracąc zaledwie 18 bramek w 34 meczach. Najlepsza defensywa w lidze w roku 2026. Najlepszy obrońca sezonu 2026. Najlepszy duet obrońców 2026 , Kiwior z Bednarkiem. Jakub Kiwior potwierdza to co pokazywał w Arsenalu tylko na jeszcze większą skalę. Nie bez powodu kibice The Gunner’s mieli pretensje do zarządu Arsenalu. Dlaczego sprzedali najlepszego obrońcę i nie rozumieli tej decyzji. Władze Arsenalu sprzedali Kiwiora do Porto tylko dla tego byli już dogadani z Pietro Hincapié. To są fakty!
Perspektywy czasu Griezmann nie był złym transferem, po prostu nie mieliśmy trenera który mógłby go dobrze wykorzystać. Najczęściej dublował się z Messim , wchodzili w te same przestrzenie na boisku i nawzajem siebie dublowali. Dlatego francuz u nas nie błyszczał. Quigien Setien nie umiał go wykorzystać i odpowiednio wkomponować w zespół. Myślę gdyby Flick przyszedł 2019 roku, wtedy kiedy był w Bayernie i budował swoją markę. Dzisiaj rozmawialiśmy wszyscy inaczej i Griez też. Petiet miał rację co do tego nie pasował do nas, bo Atleti grało zawsze pod Griezmanna a My graliśmy pod Messiego.
@mkl87Inter też gra wysoką obroną jednak nie aż tak wysoką jak my. U nich obrońcy w budowaniu akcji to są środkowi pomocnicy. Grają system 3-5-2. W meczu z nami w półfinale Ligi Mistrzów zeszłego sezonu postawili autobus dlatego z nimi nie wygraliśmy. Inter , Atletico to drużyny hyprydy gry obrannej i ataku. Kiedy my ich atakujemy 10 piłkarzy nagle stają się obrońcami. Dlatego z nimi tak trudno jest wygrać mecze. Podobnie grało w tym sezonie Bodo w Lidze Mistrzów. Ich system gry opierał się głównie tylko na obronie i atakowaniu wolnych przestrzeni przeciwnika.
Przeraża Mnie tutaj ignorancja i ślepota osób, które uważają 31 latek to już jest emeryt. Bernardo Silva to wciąż jest gracz światowej klasy mimo jest pod formą. Potrzebujemy zmiennika dla Pedri’ego. To widać w naszych meczach kiedy nie ma kanaryjczyka nasza gra leży. Barça musi mieć zawodnika który zastąpi naszą 8 i da jakość! Za Casado. Kontrakt 2 lata i 7 milionów pensji, przyjmuje sympatycznego Portugalczyka z pocałowaniem ręki. #VisçaElBarca ❤️
@Hadim Przeraża Mnie twoja ignorancja i ślepota. Bernardo Silva to gracz wciąż topowej klasy mimo w tym sezonie jest pod formą. Idealny zmiennik dla Pedri’ego. Brakuje nam takiego gracza ,który kiedy nie ma kanaryjczyka uspokoi gre, pokieruje swoimi kolegami i da w środku pola stabilność. Bernardo umie znaleźć tą lisią dziurę. Takich graczy właśnie potrzebujemy, którzy są Clue z krwi i kości. Bernardo Silva taki jest, myślę nawet zszedłby z pensji by do Nas trafić. #VamosBernardoSilva #VisçaElBarça #BernardoSilvaComeToBarça❤️
2
Po co nam Alvarez?!
My potrzebujemy Osimhena!!
Dalej tego nie rozumiem i nie mogę zrozumieć.
Ten transfer to nie jest napastnik jakiego naprawdę potrzebujemy.
Potrzebujemy klasyczną 9 w stylu Eto’o!
2
Czyli Rashford na 100 ???? procent zostaje w United skoro Gordon mówi Fabricio Romano na 95 % jest już klepnięty.
Bardziej stylem gry pasowałby Elanga…pożyjemy zobaczymy.
5
Jestem za!
Dawać go, potrzebujemy lewonożnego
Obrońcę który umie rozgrywać piłkę ❤️
3
@BIGCULES Mylisz pojęcia.
Araujo to jest obrońca typowo fizyczny, który potrafi przepchnąć rywala czy wygrać główkę.
Jego super mocą jest muskulatura.
Kiwior, Bastoni czy Cubarsi to rodzaj inteligentnych obrońców, którzy nie boją się przetrzymywać piłki, rozgrywać czy posyłać długie pasy jak Bastoni czy Pau.
I bronią jest to potrafią odpowiednio ustawić się ciałem, dlatego nie muszą mieć sylwetki pakera z siłowni, bo oni grają głową, mózgiem.
Transfer Kiwiora to wcale nie jest głupi pomysł- rzekłbym idealnie do naszej taktyki i stylu gry Flick Football pasuje.
Szukamy lewonożnego obrońcy, który nie boi się mieć piłki przy nodze, potrafi wyjść z presji kiedy przeciwnik na niego napiera, wygrać główkę czy posłać długi pas do napastnika czyli to czego szukamy, obrońce który kiedy nas przyciśnie takie Atletico, Athletic czy Getafe staje się atakującym obrońcą i pośle odpowiednią idealną piłkę do naszego środkowego napastnika, a on strzeli nam gola na 1:0
Kiwior, Miał kapitalny teraz sezon, 21 czystych kont i tracąc zaledwie 18 bramek w 34 meczach.
Najlepsza defensywa w lidze w roku 2026.
Najlepszy obrońca sezonu 2026.
Najlepszy duet obrońców 2026 , Kiwior z Bednarkiem.
Jakub Kiwior potwierdza to co pokazywał w Arsenalu tylko na jeszcze większą skalę.
Nie bez powodu kibice The Gunner’s mieli pretensje do zarządu Arsenalu.
Dlaczego sprzedali najlepszego obrońcę i nie rozumieli tej decyzji.
Władze Arsenalu sprzedali Kiwiora do Porto tylko dla tego byli już dogadani z Pietro Hincapié.
To są fakty!
1
@BORO_12 Podpisuje się pod tą opinią.
4
@PuszkinFan To by było coś!
Skoro nie chce być pierwszym trenerem Barcelony, nie powiedział nigdy nie chce zostać drugim trenerem, zastępcą trenera.
2
Coraz bardziej mam wrażenie skończy się na Vedadzie Murqi za 10 milionów euro.
Marnie to narazie wygląda…
3
Tomas Roncero - Hiszpański Jan Tomaszewski.
11
Fajnie się tam bawią w tym madrycie, Hahaha.
Nie mam pytań…
1
Perspektywy czasu Griezmann nie był złym transferem, po prostu nie mieliśmy trenera który mógłby go dobrze wykorzystać.
Najczęściej dublował się z Messim , wchodzili w te same przestrzenie na boisku i nawzajem siebie dublowali.
Dlatego francuz u nas nie błyszczał.
Quigien Setien nie umiał go wykorzystać i odpowiednio wkomponować w zespół.
Myślę gdyby Flick przyszedł 2019 roku, wtedy kiedy był w Bayernie i budował swoją markę.
Dzisiaj rozmawialiśmy wszyscy inaczej i Griez też.
Petiet miał rację co do tego nie pasował do nas, bo Atleti grało zawsze pod Griezmanna a My graliśmy pod Messiego.
11
Dziękujemy, Robert! ❤️❤️❤️
0
@Kubsoleon A to nawet nie wiedziałem.
4
@MILOSZ_F22 Nie obchodzi Mnie twoje zdanie.
20
Na zawsze pozostaniesz naszą legendą! ????????❤️
0
@Kubsoleon Np. Gabriel Jesus.
1
Coś czuję Paryż po pokonaniu Bayernu zdobędzie drugą Ligę Mistrzów w swojej historii.
Z klubu który był pośmiewiskiem staje się hiegiemonem, WoW!
7
Tak proszę! ❤️❤️❤️ Żaden Alvarez tylko Osimhen!
0
@mkl87Inter też gra wysoką obroną jednak nie aż tak wysoką jak my.
U nich obrońcy w budowaniu akcji to są środkowi pomocnicy.
Grają system 3-5-2.
W meczu z nami w półfinale Ligi Mistrzów zeszłego sezonu postawili autobus dlatego z nimi nie wygraliśmy.
Inter , Atletico to drużyny hyprydy gry obrannej i ataku.
Kiedy my ich atakujemy 10 piłkarzy nagle stają się obrońcami.
Dlatego z nimi tak trudno jest wygrać mecze.
Podobnie grało w tym sezonie Bodo w Lidze Mistrzów.
Ich system gry opierał się głównie tylko na obronie i atakowaniu wolnych przestrzeni przeciwnika.
3
„Klasę poznajesz po zachowaniu, obłudę i chamstwo poznajesz po tym co kto mówi“
1
Zobaczymy jak będzie wyglądać na żywo
1
@jeonek Zadaje sobie z tego sprawę, nie jestem odrealnionym marzycielem.
Myślę zszedłby z pensji by do nas trafić jak zrobił to Cancelo.
1
@FLYPPotrzebujemy graczy doświadczonych.
Możesz mieć najlepsze narzędzia, bez doświadczenia nie zrobisz nic.
13
Przeraża Mnie tutaj ignorancja i ślepota osób, które uważają 31 latek to już jest emeryt.
Bernardo Silva to wciąż jest gracz światowej klasy mimo jest pod formą.
Potrzebujemy zmiennika dla Pedri’ego.
To widać w naszych meczach kiedy nie ma kanaryjczyka nasza gra leży.
Barça musi mieć zawodnika który zastąpi naszą 8 i da jakość!
Za Casado.
Kontrakt 2 lata i 7 milionów pensji, przyjmuje sympatycznego Portugalczyka z pocałowaniem ręki.
#VisçaElBarca ❤️
1
Samą młodzieżą nie wygrasz Ligi Mistrzów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hadim Przeraża Mnie twoja ignorancja i ślepota.
Bernardo Silva to gracz wciąż topowej klasy mimo w tym sezonie jest pod formą.
Idealny zmiennik dla Pedri’ego.
Brakuje nam takiego gracza ,który kiedy nie ma kanaryjczyka uspokoi gre, pokieruje swoimi kolegami i da w środku pola stabilność.
Bernardo umie znaleźć tą lisią dziurę.
Takich graczy właśnie potrzebujemy, którzy są Clue z krwi i kości.
Bernardo Silva taki jest, myślę nawet zszedłby z pensji by do Nas trafić.
#VamosBernardoSilva
#VisçaElBarça
#BernardoSilvaComeToBarça❤️
0
@Messibestplayerintheworld +1
0
@Messibestplayerintheworld Tak,mówię tylko żeby nie lekceważyć Betisu,bo z nimi zawsze są ciężkie mecze.
0
@Messibestplayerintheworld Betis to zawsze jest trudny teren, nie zapominajmy to jest 5 najlepsza drużyna w Hiszpanii.
0
@Messibestplayerintheworld Zapomniałeś o Betisie.