0

Właśnie wygrał Mistrzostwa Europy U17 z reprezentacją Włoch

0

@Borneo Niby tak, ale mimo to uważam warto na niego postawić

0

Ja bym zostawił Ansu.
Hansi Flick ma zdolność do odbudowania piłkarzy.
Kinsley Coman też był natrapiony kontuzjami, a Hansi go odbudował w Bayernie Monachium i sprawił stał się jednym z najlepszych skrzydłowych w Bundeslidze.
Xavi nie miał pomysłu na Fatiego, dlatego odesłał go na wypożyczenie do Brighton.

0

@MaryNara Dokładnie

1

Trenerze, Xavi dziękujemy za wszystko, dziękujemy za Copa de La Liga w sezonie 2022/23 i za Copa de Rey w sezonie 2022/23.
Dziękujemy za ofiarność którą nam dałeś rzucając wszystko by uratować swój ukochany klub.
Dziękujemy za wyciągnięcie nas z dołka 7 miejsca w tabeli La Liga i dziękujemy za poukładanie składu, zbudowania podwalin by nowy trener miał podstawy by odbudować tę drużynę.
Trenerze, nóż nie udało się, tutaj kończymy naszą podróż, ale się jeszcze zobaczymy.
Jesteś naszą legendą, kapitanem.
Życzę Ci samych nowych sukcesów w nowym klubie.
Dziękuję, za 4 lata wspólnej podróży.
Dziękuję Xavi

1

@tomasthc Dziękuję, Miłego wieczoru życzę.
Pozdrawiam

18

Trzeba docenić pracę Xavi’ego, za to w jakim przybył do nas momencie.
Rzucił wszystko, bycie trenerem w Al Saad i poszedł ratować swój ukochany klub.
Ma Barçe w sercu, jest naszą legendą, kapitanem.
Zastał drużynę na 7 miejscu w Tabeli La Liga, może nie każdy to pamięta, bo był to trzy lata temu to trzeba pamiętać o tym wyniósł nasz klub z 7 miejsca w Tabeli po Mistrzostwo La Ligi i Superpuchar Hiszpanii.
Zastał klub po Messim, trzeba podziękować za to jak poukładał drużynę i docenić za całokształt.
Widać sobie nie radzi, nie umie już scalić szatni tak jak wcześniej, nie radzi sobie z krytyką.
Brakuje Xaviemu doświadczenia, wciąż uczy się bycia trenerem, był genialnym generałem naszego środka pola.
Jednak jako trener musi nabrać doświadczenia w innym klubie.
Przyjście Flicka dałoby powiew świeżości i nowe nadzieje.
Barcelona potrzebuje bardziej doświadczonego trenera, a Xavi nim nie jest.
Osobiście nie mogę się doczekać nowego sezonu jeśli Hansi Flick zostanie naszym nowym trenerem.
#ForcaBarça ❤️

5

Rozsądny ruch i to mi się podoba.
Teraz przydałoby się jaki młody doświadczony defensywny pomocnik, ale o to może być ciężko.
Z zawodników doświadczonych na poziomie europejskim marzy mi się Kimmich.
To jest narazie nie realne.

1

@thcmenel420 Przypominam mamy 1,2 miliarda euro długu, Hello ??
Jak na tak wielki jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych oraz najlepszy klub na świecie jakim jesteśmy, to i tak dobrze to jeszcze wygląda.
Potrzebujemy czasu by zregenerować rentowność i bezpieczeństwo finansowe klubu.
A to się nie dzieje od razu, to jest proces.
Pozdrawiam.

1

Powinniśmy postawić na Kupno Kimmicha gdyby była taka możliwość finansowa i na Pau Prima jako rezerwowego i sprzedać Oriola Romeu.
Potrzebujemy defensywnego pomocnika na topowym poziomie jakim jest Kimmich.

0

@David_Martin Ja bym chciał zobaczyć Pau Prima.

0

@borys27 W porządku.

0

@gg156Nie można trochę grzeczniej ?
Co o te nerwy, jakby tego nie rozumiem.
Masz rację, mogą grać w Półfinale drużyny z tego samego kraju.
Ja o tym zapomniałem.
Widzisz tylko różnica między mną, a tobą polega na tym, ja umiem zachować kulturę i spokój oraz przyznać się do błędu.
A ty działasz w emocjach.
To jest ta różnica.
Pozdrawiam.

0

@Thaarg Po pierwsze grzeczniej, po drugie nie zaatakowałem cię więc ostudź swoje zapędy i naucz się kultury.
Trochę więcej pokory, a przede wszystkim mniej emocji.
Po trzecie, zapomniałem, że od Półfinału mogą grać drużyny z tego samego kraju.
Nie można tak od razu ?
Więcej szacunku w życiu oraz pokory.
Pozdrawiam.

0

@slayer W lidze mistrzów nie może grać drużyna z drużyną tego samego kraju.
Pozdrawiam

4

Piękna bramka Antonio Sarabrii

0

Barça Musisz! ❤️

0

@barcowy1899 Tak, masz racje, ale mógłby dobrze na Lewandowskiego wpłynąć.
Lewandowskie wciąż jest wybitnym piłkarzem, nie zapominajmy o tym czego już dokonał.
To wciąż klasowej klasy napastnik.

3

Chciałabym, zobaczyć Hansa Flicka na naszej ławce trenerskiej.
Może Lewandowski by się odbudował, to właśnie za Hansa Flicka Robert miał w 2021 roku najlepszy sezon w barwach Bayernu Monachium.
Właśnie w sezonie 20/21 Lewandowski miał najlepszy sezon w karierze pod względem ilości strzelonych bramek najwięcej w sezonie.
Za Flicka Robert grał jak z nut i wtedy wskoczył na nieosiągalny przez innych zawodników Top.

4

Dajmy Lewandowskiemu czas, jest dopiero od roku w drużynie, a wszyscy kibice chcą go sprzedać, bo nie strzela goli.
Cała drużyna gra źle to jak ma strzelać bramki skoro dobrych sytuacji jest 1- 2 na mecz.
A nasi skrzydłowi, Raphinha gra pod siebie i Ferran tak samo.
Napastnik żyje z podań.
Robert Lewandowski nigdy nie był magikiem jeśli chodzi o drybling, tylko był magikiem w wykończeniu akcji bramkowych.
Nie został tutaj sprowadzony z myślą, że będzie wymijał na treningu czy meczu wszystkich.
Został sprowadzony, bo potrzebowaliśmy klasycznego napastnika, mentora, przywódce, doświadczonego zawodnika.
Może zamiast oczekiwać rzeczy nie stworzonych, zaczniemy wspierać naszego napastnika.
Mówimy tutaj o Polaku.
Powinniśmy być dumni, polak gra w Barcelonie, taka sytuacja może się już nie powtórzyć.
Nie wiadomo czy nie kiedyś jeszcze polak zagra w FC Barcelonie.
Mam świadomość tego zostanę teraz w komentarzach zganiony i zlinczowany, nie obchodzi mnie to, gdyż nie ma to nic wspólnego subiektywną krytyką czy opinią.

0

Ndidi powinien być dla nas priorytetem, bez względu na Bayern.
Powinniśmy pozyskać go za wszelką cenę.

0

@mich_l To wszystko tłumaczy

2

@mich_l Jesteś kibicem realu ?

2

Za takie zagranie sędzia powinien pokazać zawodnikowi od razu czerwoną kartkę, a nie żółtą.
Przecież tu jest jawny atak na nogi, nie w piłkę.
Przeciwnik nie chciał odebrać piłki tylko zrobić Vitor’ wi krzywdę.
Zdecydowanie błędna decyzja arbitra tego meczu.
Kto też tak uważa zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam.

0

@suszini Dlatego trzeba wszystkich wywalić tzw: trzeciej ręki i zatrudnić odpowiednie osoby rządzące w PZPNie. Tym powinien zając się minister sportu tylko tutaj pojawia się problem, bo nie ma do tego narzędzi oraz uprawnień.
Ponieważ PZPN jest osobną samo rządzącą instytucją która sama wyznacza sobie standardy prawne.
Polski związek powinien piłki nożnej być instytucją państwową, a nie prywatną i to trzeba koniecznie jak najszybciej zmienić!

2

Zwalnianie i zmienianie trenerów jak rękawiczki tu nic nie da.
Tu trzeba grubej reformy systemu zarządzania i reformy szkolnictwa od u12 aż po dorosłą reprezentację.
Przede wszystkim potrzeba czasu, musimy się pogodzić, że ta drużyna reprezentacja Polski nie istnieje, trzeba jak najbardziej wykorzystać ostatnie lata kariery Lewandowskiego i zbudować podwaliny nowej reprezentacji Polski.
Dlaczego w innych reprezentacjach np: Niemiec czy Holandii trenerzy od najmłodszych trampkarzy aż po dorosłą kadrę konsultują się, rozmawiają między sobą, wymieniają się spostrzyrleniami oraz zawodnikami promując im trenerom z starszych reprezentacji, a u nas nie ?
Dlaczego inne reprezentacje odnoszą większy - mniejszy sukces międzynarodowy w piłce nożnej , a my nie ?
Bo nasz system szkolnictwa w ogóle istocie nie istnieje.
Tu potrzeba szkolenia trenerów, zmiany oraz metody myślenia iż jesteśmy małym narodem.
Przestańmy się nad sobą użalać dawając łatkę narodu mniejszości.
Polska może być istotnym graczem w piłce nożnej tylko musi się zmieć, zmienić metodę myślenia, przeprowadzić reformę restrukturyzacji Polskiego szkolenia.

1

Gdzie można zobaczyć mecz Portugalia : Słowacja ??

2

Manuel Neuer nie lubi tego.

0

Marzy mi się Kimmich.

0

@Faro Dokładnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?