5

Gole na MŚ:

Gonzalo Higuain: 5
Sergio Aguero: 2
Lautaro Martinez: 0

3

No i "Upadek królestwa" obejrzany. Wspaniały serial. Cóż można więcej powiedzieć. Trochę żal, że to już koniec.


9

Ale to był wariat.


2

@Xaviball
Ale fajnie, że TVP Sport zaczęło puszczać dawne mecze Ronaldinho!

8

@wojopancer
Tak, ale ambasada Argentyny musi sobie zrobić na czole napis "Kocham Cristiano Ronaldo, najwspanialszego piłkarza w historii".

A tak na poważnie, to wygranie meczu przez Barcelonę jest cenniejsze niż jakikolwiek triumf Messiego.

2

@michal26
No to jest kosztowny transfer. 20 mln brutto pensji co sezon. Do tego premia 10 mln za podpis dla ojca, agenta i samego Bernardo. Nie mówiąc już o innych bonusach, które pewnie są w kontrakcie. Drogi transfer, a nie uważam, by warto było pakować takie pieniądze w formację, która wygląda u nas bardzo dobrze.

0

@LeoMessiiBarcaPepa
Właśnie go opisałeś! :D

14

@Faro
No nie wiem. W mojej opinii co innego występ na jednym turnieju, a co innego konieczność gry w tym wieku regularnie co kilka dni na najwyższym poziomie w Europie. Dla mnie to nie jest to samo.

W PSG potrafił mieć słabsze okresy, chociażby dwumecze przeciwko Bayernowi czy Realowi w Lidze Mistrzów.

Nie mamy absolutnie pojęcia, jak jego organizm zareagowałby teraz, gdyby miał grać co kilka dni, gdzie jednak ta intensywność jest dużo większa niż w MLS. Nie mówiąc już o całym sezonie.

2

@Faro
Nie jesteśmy przereklamowani. Jesteśmy najlepszą drużyną w Hiszpanii, która regularnie klepie Real, pomimo tego, że ci drudzy wydają dużo więcej, a w Europie jesteśmy na poziomie ćwierćfinału, bo na więcej nie pozwala nam kadra. W momencie, gdy mamy jakiś lepszy dzień, to jesteśmy w stanie zrobić jakiś półfinał, jak to było chociażby dwa sezony temu.

0

@Faro
Co Ci ta Barcelona zrobiła, że tak źle jej życzysz?

25

Tak patrzę na tę sytuację faulu Messiego i nie wiem, jak tutaj można mieć wątpliwości. Bez wahania podyktowałbym rzut karny dla Realu Madryt,

7

@RoberDzik
Hiszpanii. Grają tam nasi i nie ma tam tak wielu buców jak Enzo, Martinez, Romero czy De Paul.

1

@Filipem
Moim zdaniem nie powinien dostać wtedy "Złotej Piłki". Jeżeli będzie miał świetny mundial, to od tego jest nagroda dla najlepszego zawodnika mistrzostw.

8

A ja mam jeszcze 2,5 miesiąca wolnego, trwają mistrzostwa świata, dziś sobie zrobię koktajl z truskawek, jeszcze dzisiaj nie piłem kawki, więc wspaniała chwila przede mną, a wy się kłóćcie o czerwoną Messiego.

Miłego dnia.

6

@clyde
I cyk. Real zainteresowany Messim.

0

@kubix05
Załatwiłem Ci :)

2

@SmoothCriminal
A pierdzielicie. Jeżeli Barcelona będzie wygrywała Ligę Mistrzów rok po roku to będę szczęśliwym kibicem.

1

Należał się ten gol Jordanii, oj należał.

4

@KujawiakA
Czyli widziałeś najważniejsze, czyli wypowiedzi naszych ekspertów.

0

@LAMC_10
No i pchasz się w gips, bo zaraz przyjdzie @Danny Gaucho i Ci napisze, że nie nie zgadzają.

7

Fakty.


12

Trzeba uważać, bo jak się tym Messim będziemy interesować, to jeszcze Real go kupi.

0

@mercurial2000
Przecież Raphinha zapierdziela w Barcelonie jak dzik.

3

@PatrychoO
A jeszcze znajdą się tacy, którzy zaczną ich bronić, pisząc, że nagranie zostało zmanipulowane i puszczone od tyłu…

1

@LAMC_10
I oczywiście bez słowa złośliwości z mojej strony ;) Bawmy się mundialem, a Ronaldo, nawet jak sobie strzeli, a niech strzela!

3

@LAMC_10
I widzisz, właśnie o tym piszę. Znowu próba odbicia piłeczki i przekształcenia tego w jakieś wygłupy, ale gdzieś tam podświadomie mam wrażenie, że mocno siedzi Ci w głowie ten Portugalczyk. A zupełnie niepotrzebnie.

3

@LAMC_10
Niepokojąco wiele o nim piszesz. Niby wszystko w formie sarkazmu, żartu, lekkiej drwiny, pstryczka, ale jednak ten Cristiano Ronaldo jest częstym gościem Twoich postów.

1

@DragonxNF @michal2007
Dziękuję :) Oby już niedługo :D

0

Odważnie!


1

@Safrani
Ja też :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?