NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Gole na MŚ:
Gonzalo Higuain: 5
Sergio Aguero: 2
Lautaro Martinez: 0
3
No i "Upadek królestwa" obejrzany. Wspaniały serial. Cóż można więcej powiedzieć. Trochę żal, że to już koniec.
9
Ale to był wariat.
2
@Xaviball
Ale fajnie, że TVP Sport zaczęło puszczać dawne mecze Ronaldinho!
8
@wojopancer
Tak, ale ambasada Argentyny musi sobie zrobić na czole napis "Kocham Cristiano Ronaldo, najwspanialszego piłkarza w historii".
A tak na poważnie, to wygranie meczu przez Barcelonę jest cenniejsze niż jakikolwiek triumf Messiego.
2
@michal26
No to jest kosztowny transfer. 20 mln brutto pensji co sezon. Do tego premia 10 mln za podpis dla ojca, agenta i samego Bernardo. Nie mówiąc już o innych bonusach, które pewnie są w kontrakcie. Drogi transfer, a nie uważam, by warto było pakować takie pieniądze w formację, która wygląda u nas bardzo dobrze.
0
@LeoMessiiBarcaPepa
Właśnie go opisałeś! :D
14
@Faro
No nie wiem. W mojej opinii co innego występ na jednym turnieju, a co innego konieczność gry w tym wieku regularnie co kilka dni na najwyższym poziomie w Europie. Dla mnie to nie jest to samo.
W PSG potrafił mieć słabsze okresy, chociażby dwumecze przeciwko Bayernowi czy Realowi w Lidze Mistrzów.
Nie mamy absolutnie pojęcia, jak jego organizm zareagowałby teraz, gdyby miał grać co kilka dni, gdzie jednak ta intensywność jest dużo większa niż w MLS. Nie mówiąc już o całym sezonie.
2
@Faro
Nie jesteśmy przereklamowani. Jesteśmy najlepszą drużyną w Hiszpanii, która regularnie klepie Real, pomimo tego, że ci drudzy wydają dużo więcej, a w Europie jesteśmy na poziomie ćwierćfinału, bo na więcej nie pozwala nam kadra. W momencie, gdy mamy jakiś lepszy dzień, to jesteśmy w stanie zrobić jakiś półfinał, jak to było chociażby dwa sezony temu.
0
@Faro
Co Ci ta Barcelona zrobiła, że tak źle jej życzysz?
25
Tak patrzę na tę sytuację faulu Messiego i nie wiem, jak tutaj można mieć wątpliwości. Bez wahania podyktowałbym rzut karny dla Realu Madryt,
7
@RoberDzik
Hiszpanii. Grają tam nasi i nie ma tam tak wielu buców jak Enzo, Martinez, Romero czy De Paul.
1
@Filipem
Moim zdaniem nie powinien dostać wtedy "Złotej Piłki". Jeżeli będzie miał świetny mundial, to od tego jest nagroda dla najlepszego zawodnika mistrzostw.
8
A ja mam jeszcze 2,5 miesiąca wolnego, trwają mistrzostwa świata, dziś sobie zrobię koktajl z truskawek, jeszcze dzisiaj nie piłem kawki, więc wspaniała chwila przede mną, a wy się kłóćcie o czerwoną Messiego.
Miłego dnia.
6
@clyde
I cyk. Real zainteresowany Messim.
0
@kubix05
Załatwiłem Ci :)
2
@SmoothCriminal
A pierdzielicie. Jeżeli Barcelona będzie wygrywała Ligę Mistrzów rok po roku to będę szczęśliwym kibicem.
1
Należał się ten gol Jordanii, oj należał.
4
@KujawiakA
Czyli widziałeś najważniejsze, czyli wypowiedzi naszych ekspertów.
0
@LAMC_10
No i pchasz się w gips, bo zaraz przyjdzie @Danny Gaucho i Ci napisze, że nie nie zgadzają.
7
Fakty.
12
Trzeba uważać, bo jak się tym Messim będziemy interesować, to jeszcze Real go kupi.
0
@mercurial2000
Przecież Raphinha zapierdziela w Barcelonie jak dzik.
3
@PatrychoO
A jeszcze znajdą się tacy, którzy zaczną ich bronić, pisząc, że nagranie zostało zmanipulowane i puszczone od tyłu…
1
@LAMC_10
I oczywiście bez słowa złośliwości z mojej strony ;) Bawmy się mundialem, a Ronaldo, nawet jak sobie strzeli, a niech strzela!
3
@LAMC_10
I widzisz, właśnie o tym piszę. Znowu próba odbicia piłeczki i przekształcenia tego w jakieś wygłupy, ale gdzieś tam podświadomie mam wrażenie, że mocno siedzi Ci w głowie ten Portugalczyk. A zupełnie niepotrzebnie.
3
@LAMC_10
Niepokojąco wiele o nim piszesz. Niby wszystko w formie sarkazmu, żartu, lekkiej drwiny, pstryczka, ale jednak ten Cristiano Ronaldo jest częstym gościem Twoich postów.
1
@DragonxNF @michal2007
Dziękuję :) Oby już niedługo :D
0
Odważnie!
1
@Safrani
Ja też :D