La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 829 Culés

3

Bernardo do Realu złoty transfer . Brakowało tam rozgrywającego i prawego skrzydłowego a teraz mają ogarnięte.

Jestem ciekaw co nam się uda jeszcze ściągnąć do składu .

0

@ShawnC dodatkowo typ nie łapie kontuzji. Trzeba było gościa zakontraktować, ale jak widać...nie przeszło. Szkoda wielka. Ubolewam nad tym transferem

2

@michal26
No to jest kosztowny transfer. 20 mln brutto pensji co sezon. Do tego premia 10 mln za podpis dla ojca, agenta i samego Bernardo. Nie mówiąc już o innych bonusach, które pewnie są w kontrakcie. Drogi transfer, a nie uważam, by warto było pakować takie pieniądze w formację, która wygląda u nas bardzo dobrze.

1

@ShawnC Mysle, że sie zdziwicie i on furory w Realu nie zrobi. Jestem, byłem jednym z nielicznych, którzy nie widzą w nim już nic wielkiego, ale może się zdziwię.To co na pewno ma na wysokim poziomie to pressing.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?