3

@MichuZ44
Dla mnie Turcja. Nie dość, że straciła już szansę na wyjście z grupy, nie strzeliła żadnego gola i nie ma nawet punktu, to na dodatek całą drugą połowę z Paragwajem grała z przewagą zawodnika, a i tak nie potrafiła tego wykorzystać.

3

@AmigoBlancos
Ferran ma dwa gole, tyle co Robercik ;)

PS żeby nie było. Jestem uczciwy: sprawdziłem w necie :D

4

@Dari0G
Mefedron Light

7

Świetnie wydane publiczne pieniądze. Gratulacje z powodu ogromnego sukcesu.

Narodowe Centrum Badania i Rozwoju dofinansowało kwotą ponad 38 mln zł projekt polegający na "opracowaniu nowego rodzaju piwa o ustandaryzowanej strukturze profilu cukrowego i niskiej zawartości alkoholu (3,4%)". Rezultatem projektu jest piwo Perła Fit. NCBR tłumaczy, że został on "poddany merytorycznej ocenie niezależnych ekspertów i na podstawie ich rekomendacji został wybrany do dofinansowania".

3

@Faro
Ja też wolę Ronaldo od Messiego. Brazylijczyk to mój idol z dzieciństwa.

0

@Eto'o9 R10
Wspaniali byli. Joga Bonito w całej okazałości.

1

@derus
Pewnie, że szkoda, ale z drugiej strony jest to piłkarz z gatunku tych, który zdobył wszystko, a jednocześnie przeżył futbol na własnych zasadach.

Chociaż z drugiej strony on miał dobry sezon 2009/2010 i jak dla mnie zasłużył na mundial. W Milanie zrobił 15 goli i 17 asyst, miał 30 lat, ale tutaj niestety wyszedł upór Dungi, który po prostu nie lubił Ronaldinho. Może to była zemsta za to, gdy go kiedyś ośmieszał w lidze brazylijskiej. A o braku sympatii Dungi do Ronaldinho było już głośno kilka lat wcześniej...

4

Przez ten mecz nie poszedłem na zakończenie roku szkolnego, ale dla tego gola warto było zostać w domu. Dobrze, że mama się zgodziła.


0

@ranger3120
O ty, diable. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

A w Paryżu na horyzoncie temperatury powyżej 40 stopni Celsjusza.


3

@ViscaelBarca2007
Ten sezon był wybitny w ich wykonaniu. 69 pkt. Mniej mieli tylko w 2011 roku, gdy Simeone objął kadrę w trakcie sezonu... :]

6

@Giwera
Czyli w przyszłym sezonie utrzymują się wszyscy beniaminkowie, a spadają Espanyol, Getafe i Real.

2

Laporta tłumaczący Deco jak łatwy jest powrót do zasady 1:1.


1

@AssisMoreira
No ja też upalnego lata nie lubię, że tak powiem :D

0

@DonCarletto
Oczywiście, dlatego ja uważam, że wszystko jest dla ludzi. Może kiedyś wyjdzie technologia rodem z Czarnego Lustra, że każdy będzie w promieniu 10-15 metrów odczuwał tylko taką pogodę, jaką on chce :D

2

@JBgomeS
O, proszę, to trochę zazdroszczę. Też sobie kiedyś marzyłem o wschodzie na Babią, ale z racji tego, że jesteśmy z Gliwic, no to sam dojazd trochę zajmuje. Z noclegiem też już braliśmy opcje i wchodziliśmy zarówno na Babią, jak i na Pilsko. Babia Góra to zdecydowanie moje TOP wycieczek górskich w życiu.

Minus taki, że musieliśmy wchodzić słowackiej strony, bo od polskiej nie można z psem :D

Chociaż w ostatnim czasie trochę zmniejszyliśmy częstotliwość górskich wypraw ze względu na moje kolana. Kiedyś potrafiliśmy jechać na tydzień do jakiejś Węgierskiej Górki czy Rajczy i codziennie walić po 20 km :D

4

@DonCarletto
Myślę, że koledze chodziło raczej o to, że wiele osób cieszy się z takiej pogody, a nie dostrzega negatywów, które z niej płyną.

To trochę jak moja znajoma, która mówi, że oddałaby wszystko, gdyby 30 stopni i upały były przez cały rok bez deszczów, a gdy zapytaliśmy ją, jak sobie wyobraża świat bez deszczu, to powiedziała, że jej nie jest potrzebny xD

PS żeby nie było, nie zakazuję ludziom cieszenia się z takiej pogody xD

9

@JBgomeS
Bo 22-23 stopnie to najprzyjemniejsza pogoda. Jest ciepło, przewiewnie, można upajać się słońcem, chodzić w letnich ubraniach, ale jednocześnie człowiek, gdy wychodzi na zewnątrz, to nie kapią z niego hektolitry potu, nie ma duchoty, która sprawia, że nie da się oddychać oraz nie jest zatkany, jeżeli męczy Cię alergia. Dodatkowo w niższej temperaturze nie ma całego paskudztwa w postaci komarów i innego dziadostwa, które kąsa jak szalone.

Jako człowiek, który lubi aktywny tryb życia, lubię takie 20-21 stopni, bo można wtedy jechać w góry, a przy 33 stopniach to już męczarnia.

6

Ale ekipa.


3

@Marusek
Skarżypyta na kopyta! Język lata jak łopata!

0

@aldewir
W sensie któryś Gikiewicz jest jako ekspert do komentatora.

7

@mekston
Nigdy nie wiem, który Gikiewicz komentuje i który jest w studiu.

7

Pomijając już całkowicie kwestię Ronaldo, to o czym ten Gikiewicz mówi, że gdy wszyscy grali na Lewego, to było mu łatwiej bronić, skoro on w tym meczu puścił pięć goli? xD


0

Mam złą wiadomość dla wszystkich kibiców Argentyny...


1

@MessiForeverTheBest
Ostatnio wyjaśnił Yamala w strzelaniu do logo Maka, więc będzie dobrze.

2

@LAMC_10
Oglądałem mecz, a potem zastanawiałem, co sobie kupię, bo przed mundialem postawiłem kasę na triumf Argentyny i wygrałem jakieś 1200 czy 1300 zł.

4

@AmigoBlancos
Tak, Turcja wtedy skradła moje serce, bo oni wszystkie mecze rozstrzygali zawsze w końcówkach. Nawet jak Chorwaci im strzelili w 119 minucie, to zdążyli wyrównać xD

O ironio, decydującego gola z Niemcami stracili... w końcówce.

4

@MessiForeverTheBest
Przypominam, że odkąd Ronaldinho spotkał się z Raphinhą, temu coś przeskoczyło i zaczął grać świetnie. Trochę się boję...

A co do tej statystyki, to jeżeli ktoś widział mundial Ronaldinho w 2002 roku, to wie, że liczby to nie wszystko :D

2

@AmigoBlancos
Potem mieli jeszcze fajną drużynę na EURO 2008, gdzie zrobili półfinał, przegrywając z Niemcami 3:2 w samej końcówce. Arda Turan, Rustu, Volkan, Tuncay, Nihat, Semih Senturk - fajna to była drużyna.

0

@AmigoBlancos
Pamiętam tamtą drużynę. Napsuli sporo krwi Brazylijczykom w półfinale. Chyba najtrudniejsza przeprawa przyszłych mistrzów świata.

Nie licząc tego turnieju, to oni na MŚ w XXI wieku byli raz, ale za to zrobili 3 miejsce. My w tym samym okresie byliśmy 4. I w sumie zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby być raz, ale a to np. mieć taki sukces jak oni :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?