6

Portugalia psim swędem po samych remisach wychodzi z grupy i zdobywa tytuł.

Trust the process.

2

Pięknie się starzeją opinie ekspertów, że powiększony mundial powinien być uzupełniany innymi drużynami z Europy.

1

Mam nadzieję, że Hansi Flick ogląda to spotkanie i właśnie zdał sobie sprawę, co może zrobić inny Araujo w decydującym meczu fazy pucharowej Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie.

8

Araujo z głupim faulem? Nazwisko przypadkowe :>

2

@kuz
Ale zostaw w spokoju tego Bruno, bo @Encore to czyta.

0

Coś czuję, że dzisiaj będę miał na koncie tyle goli, ile Cristiano Ronaldo. Po wielu latach starań w końcu mu dorównałem.

0

Gdy przerwa na nawodnienie jest ciekawsza niż sam mecz, to wiedz, że coś się dzieje.

4

Patrząc na takie mecze, to nie dziwię się, że @FcPortoFan1999 wybiera Ekstraklasę.

2

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Urugwaj zostanie mistrzem świata.

Zapisz to @Frimpong

1

@th@les
Bez urazy, ale ja już na tych mistrzostwach widzę chyba dziesiątą wypowiedź Ibrahimovicia. Mam wrażenie, że skomentował już wszystko i zawsze chwilę po wydarzeniu. Jestem ciekaw, ile tych wypowiedzi jest prawdziwych.

On nawet meczu Szwecji nie oglądał, bo był na UFC w tym czasie xD

5

Wyspy Zielonego Przylądka i Kongo po mistrzostwo!

4

I bardzo dobrze, że padł gol. Może to trochę nakręci ten mecz, bo stypa przeokrutna.

5

Tyle w sumie było narzekań na Ronaldo, ale MVP ligi angielskiej, Bruno Fernandes, tragicznie słaby.

5

@FabianekMrozek
A kogo na mistrza wskazują modele symulacyjne?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@macio_944
Właśnie chciałem napisać, że najlepsze, co do tej pory zrobił, to w zasadzie to, o co człowiek go nie podejrzewał w tym wieku, czyli współpraca z innymi.

0

@VamoSBarca88
Wszystko zależy od wydawnictwa, ale jeżeli uda się w tym, u których książka jest obecnie u recenzenta, to wtedy tak :D Niemniej dopóki nie mam żadnego potwierdzenia, to mogę sobie marzyć tylko haha :D

Ale jestem w dobrej myśli ;)

2

@esem91
"Kto zbyt szybko herbuje, ten potem żałuje".

2

@ViscaelBarca2007
Nowy Puyol. Tylko pozazdrościć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Araujo niczym Paździoch. Niedługo będzie w każdej reprezentacji świata.

0

@Destroyer_of_Worlds
Jeszcze dwie z Meksykiem w 2010 pod wodzą Maradony.

5

Gole na MŚ:

Gonzalo Higuain: 5
Sergio Aguero: 2
Lautaro Martinez: 0

3

No i "Upadek królestwa" obejrzany. Wspaniały serial. Cóż można więcej powiedzieć. Trochę żal, że to już koniec.


9

Ale to był wariat.


2

@Xaviball
Ale fajnie, że TVP Sport zaczęło puszczać dawne mecze Ronaldinho!

8

@wojopancer
Tak, ale ambasada Argentyny musi sobie zrobić na czole napis "Kocham Cristiano Ronaldo, najwspanialszego piłkarza w historii".

A tak na poważnie, to wygranie meczu przez Barcelonę jest cenniejsze niż jakikolwiek triumf Messiego.

2

@michal26
No to jest kosztowny transfer. 20 mln brutto pensji co sezon. Do tego premia 10 mln za podpis dla ojca, agenta i samego Bernardo. Nie mówiąc już o innych bonusach, które pewnie są w kontrakcie. Drogi transfer, a nie uważam, by warto było pakować takie pieniądze w formację, która wygląda u nas bardzo dobrze.

0

@LeoMessiiBarcaPepa
Właśnie go opisałeś! :D

14

@Faro
No nie wiem. W mojej opinii co innego występ na jednym turnieju, a co innego konieczność gry w tym wieku regularnie co kilka dni na najwyższym poziomie w Europie. Dla mnie to nie jest to samo.

W PSG potrafił mieć słabsze okresy, chociażby dwumecze przeciwko Bayernowi czy Realowi w Lidze Mistrzów.

Nie mamy absolutnie pojęcia, jak jego organizm zareagowałby teraz, gdyby miał grać co kilka dni, gdzie jednak ta intensywność jest dużo większa niż w MLS. Nie mówiąc już o całym sezonie.

2

@Faro
Nie jesteśmy przereklamowani. Jesteśmy najlepszą drużyną w Hiszpanii, która regularnie klepie Real, pomimo tego, że ci drudzy wydają dużo więcej, a w Europie jesteśmy na poziomie ćwierćfinału, bo na więcej nie pozwala nam kadra. W momencie, gdy mamy jakiś lepszy dzień, to jesteśmy w stanie zrobić jakiś półfinał, jak to było chociażby dwa sezony temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?