NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Portugalia psim swędem po samych remisach wychodzi z grupy i zdobywa tytuł.
Trust the process.
2
Pięknie się starzeją opinie ekspertów, że powiększony mundial powinien być uzupełniany innymi drużynami z Europy.
1
Mam nadzieję, że Hansi Flick ogląda to spotkanie i właśnie zdał sobie sprawę, co może zrobić inny Araujo w decydującym meczu fazy pucharowej Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie.
8
Araujo z głupim faulem? Nazwisko przypadkowe :>
2
@kuz
Ale zostaw w spokoju tego Bruno, bo @Encore to czyta.
0
Coś czuję, że dzisiaj będę miał na koncie tyle goli, ile Cristiano Ronaldo. Po wielu latach starań w końcu mu dorównałem.
0
Gdy przerwa na nawodnienie jest ciekawsza niż sam mecz, to wiedz, że coś się dzieje.
4
Patrząc na takie mecze, to nie dziwię się, że @FcPortoFan1999 wybiera Ekstraklasę.
2
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Urugwaj zostanie mistrzem świata.
Zapisz to @Frimpong
1
@th@les
Bez urazy, ale ja już na tych mistrzostwach widzę chyba dziesiątą wypowiedź Ibrahimovicia. Mam wrażenie, że skomentował już wszystko i zawsze chwilę po wydarzeniu. Jestem ciekaw, ile tych wypowiedzi jest prawdziwych.
On nawet meczu Szwecji nie oglądał, bo był na UFC w tym czasie xD
5
Wyspy Zielonego Przylądka i Kongo po mistrzostwo!
4
I bardzo dobrze, że padł gol. Może to trochę nakręci ten mecz, bo stypa przeokrutna.
5
Tyle w sumie było narzekań na Ronaldo, ale MVP ligi angielskiej, Bruno Fernandes, tragicznie słaby.
5
@FabianekMrozek
A kogo na mistrza wskazują modele symulacyjne?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@macio_944
Właśnie chciałem napisać, że najlepsze, co do tej pory zrobił, to w zasadzie to, o co człowiek go nie podejrzewał w tym wieku, czyli współpraca z innymi.
0
@VamoSBarca88
Wszystko zależy od wydawnictwa, ale jeżeli uda się w tym, u których książka jest obecnie u recenzenta, to wtedy tak :D Niemniej dopóki nie mam żadnego potwierdzenia, to mogę sobie marzyć tylko haha :D
Ale jestem w dobrej myśli ;)
2
@esem91
"Kto zbyt szybko herbuje, ten potem żałuje".
2
@ViscaelBarca2007
Nowy Puyol. Tylko pozazdrościć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Araujo niczym Paździoch. Niedługo będzie w każdej reprezentacji świata.
0
@Destroyer_of_Worlds
Jeszcze dwie z Meksykiem w 2010 pod wodzą Maradony.
5
Gole na MŚ:
Gonzalo Higuain: 5
Sergio Aguero: 2
Lautaro Martinez: 0
3
No i "Upadek królestwa" obejrzany. Wspaniały serial. Cóż można więcej powiedzieć. Trochę żal, że to już koniec.
9
Ale to był wariat.
2
@Xaviball
Ale fajnie, że TVP Sport zaczęło puszczać dawne mecze Ronaldinho!
8
@wojopancer
Tak, ale ambasada Argentyny musi sobie zrobić na czole napis "Kocham Cristiano Ronaldo, najwspanialszego piłkarza w historii".
A tak na poważnie, to wygranie meczu przez Barcelonę jest cenniejsze niż jakikolwiek triumf Messiego.
2
@michal26
No to jest kosztowny transfer. 20 mln brutto pensji co sezon. Do tego premia 10 mln za podpis dla ojca, agenta i samego Bernardo. Nie mówiąc już o innych bonusach, które pewnie są w kontrakcie. Drogi transfer, a nie uważam, by warto było pakować takie pieniądze w formację, która wygląda u nas bardzo dobrze.
0
@LeoMessiiBarcaPepa
Właśnie go opisałeś! :D
14
@Faro
No nie wiem. W mojej opinii co innego występ na jednym turnieju, a co innego konieczność gry w tym wieku regularnie co kilka dni na najwyższym poziomie w Europie. Dla mnie to nie jest to samo.
W PSG potrafił mieć słabsze okresy, chociażby dwumecze przeciwko Bayernowi czy Realowi w Lidze Mistrzów.
Nie mamy absolutnie pojęcia, jak jego organizm zareagowałby teraz, gdyby miał grać co kilka dni, gdzie jednak ta intensywność jest dużo większa niż w MLS. Nie mówiąc już o całym sezonie.
2
@Faro
Nie jesteśmy przereklamowani. Jesteśmy najlepszą drużyną w Hiszpanii, która regularnie klepie Real, pomimo tego, że ci drudzy wydają dużo więcej, a w Europie jesteśmy na poziomie ćwierćfinału, bo na więcej nie pozwala nam kadra. W momencie, gdy mamy jakiś lepszy dzień, to jesteśmy w stanie zrobić jakiś półfinał, jak to było chociażby dwa sezony temu.