NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Miałem plany, by wstawać na nocne i poranne mecze, bo w końcu to mistrzostwa świata. Tym bardziej, że mam trzy miesiące wolnego, więc jest kiedy odespać.
No i na planach się skończyło. Chyba się starzeję :D
20
Coś w tym jest. Na te nocne/poranne mecze nie mam motywacji, by wstać, ale gdyby o tej porze grała Polska, to byłaby mobilizacja jak na Małysza, gdy skakał w Sapporo.
1
@misterio
Z aksa. Byłem knajtem.
0
Kto był kiedyś Tibijczykiem? Przyznaję się.
1
@AssisMoreira
W punkt, panie kolego. Futbolem zacząłem interesować się w 1998 roku. Niewiele z tego pamiętam, ale moje pierwsze wspomnienie to przegrany finał Brazylii z Francją i widok smutnego Rivaldo. W zasadzie przez ten mecz i przez Rivaldo zacząłem kibicować Barcelonie. W 2002 roku było pięknie. W 2006 roku gwiazdy miały już chyba dość i były trochę przesycone. Niemniej to nadal była Brazylia z namiastką magii, bo do samego końca miałem nadzieję, że wygrają z Francuzami. A potem to już w zasadzie było coraz gorzej...
2
@marcin62
Kiedyś na bokach obrony Dani Alves, Cafu czy Roberto Carlos, a teraz Danilo i Alex Sandro podstawowymi bocznymi obrońcami. Strasznie to wygląda xD
3
Piękne trio.
1
@Arden
Tylko czasem.
5
@Arden
Ja myślę o pięknym Niemcu, Hansie Flicku.
1
@Kgorecki2500
Nie będzie niczego!
1
@Conradxc
I właśnie dlatego to wrzuciłem.
6
Ale się ciężko na to patrzy. Masakra.
10
Król ciągle na salonach.
37
Ja bym dał jeszcze Argentynę i Francję.
3
@Nazio_87
To z tych Sissoko? Mam wrażenie, że we Francji wszyscy się tak nazywają.
5
Ale bym sobie obejrzał Polskę na mistrzostwach świata i posłuchał jak Mateusz Borek mówi „Niestety”.
16
Z powodu kontuzji Neymar prawdopodobnie opuści wszystkie mecze fazy grupowej.
Niesamowite, że z powodu nacisku Ancelotti osłabił swoją kadrę, biorąc na mistrzostwa jednego zawodnika mniej.
2
Dwa mecze, jeden doskonały, drugi 100 razy słabszy, ale mundial doskonały xD
0
@Koni8M
No jeżeli będzie chciał za dużo, to Barcelona go nie podpisze. Jednak co innego wydawanie pieniędzy na transfer z rozsądną pensją, a co innego pensja, która zaburza drabinkę płacową. Wyobrażasz sobie, jak czuliby Pedri, Raphinha, Yamal i cała drużyna, gdyby Konate przyszedł i z miejsca byłby najlepiej opłacanym zawodnikiem z pensją na poziomie Lewego?
3
@malicinho
Bardziej miałem na myśli to, że ludzie tutaj krytykują Barcelonę, że nie zainteresowała się Konate, a chwalą Real, zapominając jednocześnie, że Konate będzie miał pensję 24 mln brutto i 20 mln za sam podpis, co byłoby samobójstwem ze strony Barcy.
9
Widzę, że w przypadku obecnych transferów Realu wśród części tutejszych użytkowników jest odrobina strachu, a zarazem podziw wobec działań klubu ze stolicy. Od razu przypomina mi się moment, gdy podobne nastroje panowały przy przyjściu Mbappe.
Reszta to historia. Pozdrawiam.
17
Amerykanie z hołdem dla naszego kraju.
1
@nightwishygt
A Wojciech Szczęsny siedzi na ławce, pali fajki z Laportą i zgarnia kolejne trofea, świetnie się przy tym bawiąc.
Szczęsny > Ronaldo + Messi.
3
@Blantozaur
No właśnie to jest to, o czym mówisz. Podobno Liverpool odpuścił Konate nie dlatego, że go nie chciał, ale dlatego, że nie był w stanie spełnić jego chorych wymogów. A fakt, że Konate miał kartę zawodnika, sprawił, że mógł sobie negocjonować, co tylko zechce. I hiszpańskie media, i angielskie piszą o tym, że ma zarabiać 24 mln brutto i dostać 20 mln za podpis. Aż strach pomyśleć, jakie tam mogą być bonusy. Rozumiem, że to jest świetny obrońca, ale na takich warunkach to byłoby samobójstwo. I finansowe, i atmosferowe, bo skoro Konate przyszedłby i z miejsca stał się jednym z najlepiej zarabiających zawodników w Barcelonie to coś byłoby nie tak...
14
@FCB24
Nie wiem, co będzie z obroną, ale uważam, że płacenie 24 mln brutto rocznie za Konate w sytuacji, gdy Yamal i Raphinha zarabiają po 16, a Pedri zarabia 12, jest chore. Konate zarabiałby więcej niż Lewy. Przecież to absurd xD
13
@FCB24
No tak, 24 mln brutto rocznie dla Konate i 20 mln za sam podpis. Faktycznie, promocja za zawodnika, którego Liverpool odpuścił, bo nie chciał spełnić jego wygórowanych żądań.
7
Niepowtarzalni.
4
No jeżeli De La Fuente tak to ustawi, to oni tego mundialu nie wygrają!
19
„Odwróć się. Jednak seksbomba jest”.
Kiedyś Jacek Gmoch z pierdyknięciem otwierał mundial.
0
Panie Silva, za to, że wybrałeś Real, będziesz musiał za karę grać z Ronaldo na mundialu, a to i tak nic wobec tego, co Cię czeka w Madrycie.