NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Bidnie wygląda atak Urugwaju. W 2010 roku brylowało trio Cavani, Forlan, Suarez, teraz w tej linii jest chyba najgorzej.
Bramkarze:
Sergio Rochet (SC Internacional), Fernando Muslera (Club Estudiantes de la Plata), Santiago Mele (CF Monterrey).
Obrońcy:
Guillermo Varela (Flamengo), Ronald Araujo (FC Barcelona), José María Giménez (Atlético Madryt), Santiago Bueno (Wolverhampton Wanderers), Sebastian Cáceres (CF América), Mathías Olivera (Napoli), Joaquín Piquerez (Palmeiras), Matías Viña (River Plate).
Pomocnicy/skrzydłowi:
Manuel Ugarte (Manchester United), Emiliano Martínez (Palmeiras), Rodrigo Bentancur (Tottenham Hotspur), Federico Valverde (Real Madryt), Augustín Canobbio (Fluminense), Juan Manuel Sanabria (Real Salt Lake City), Giorgian De Arrascaeta (Fluminense), Nicolás De La Cruz (Fluminense), Rodrigo Zalazar (SC Braga), Facundo Pellistri (Benfica), Maximiliano Araujo (Sporting CP), Brian Rodríguez (CF América).
Napastnicy:
Rodrigo Aguirre (Tigres UANL), Federico Viñas (Real Oviedo), Darwin Núñez (Al-Hilal).
4
Trudno tu cokolwiek dodać. Obecnie Iga nie jest zawodniczką TOP10.
2
@Faro
W moim przypadku można powiedzieć, że moje nazwisko jest nie z tego świata.
4
W przegranych meczach Iga w ostatnim secie praktycznie nie podejmuje walki.
1
@BulaKG
U mnie się mówiło, że jeżeli ktoś nas przekroczy, to nie urośniemy. I musiał przejść z powrotem.
No i babcia straszyła Bebokiem :D
15
Iga odstąpiła koleżance miejsce w hotelu, bo ta nie miała się, gdzie podziać, a hejterzy i tak powiedzą, że była słaba.
22
Ousmane Dembele i Kylian Mbappe to zawodnicy, którzy łącznie mają:
– Złota Piłka (1 raz)
– Mistrzostwo Hiszpanii (3 razy)
– Liga Mistrzów (2 razy)
9
Mam wrażenie, że o ile kiedyś zawodniczki czuły respekt i na myśl o Idze (patrz kiedyś Coco) uginały im się nogi i paraliżowało je trochę, tak teraz z Igą już zwyczajnie nikt nie boi się grać. Na tę chwilę jest średnią zawodniczką, którą jeżeli trochę przyciśniesz, to się całkowicie gubi i nie ma awaryjnego planu.
2
A co jeżeli z Igą będzie jak z Primożem Peterką i już nigdy nie wróci do wybitnej formy?
1
Zupełnie nie rozumiem Igi. Od tak długiego czasu nie ma już żadnego progresu, a ona cały czas trenuje pod okiem tej samej osoby. Przecież tu się prosi o zmianę, bo widać, że to nie działa. Tyle już lat.
3
@Lionel_Messi10
A niech się uda!
1
@FcPortoFan1999
Myślisz, że Anglia ma potencjał dojść do finału MŚ?
8
Bukayo Saka:
Przegrany finał Euro 2020
Przegrany finał Euro 2024
Przegrany finał Ligi Mistrzów
No nie jest to talizman na zwycięstwa.
4
No cóż.
0
@clyde
Przede wszystkim Lucho spędził mniej czasu w klubowej piłce niż Pep. W przypadku Enrique jest to osiem sezonów (w tym Roma i Celta). U Pepa jest to 17 sezonów.
Różnica jest, chociaż jeżeli brać europejskie puchary, to Lucho robi na mnie większe wrażenie.
Pod kątem warsztatu trenerskiego nie uważam, by Enrique w czymś ustępował Guardioli.
0
@clyde
Oczywiście, że tak. Lucho na przestrzeni ostatnich lat niesamowicie się rozwinął trenersko i mam wrażenie, że to nie jest jeszcze jego sufit, jeśli chodzi o trofea.
2
Wyglądają trochę jak oponiarze.
2
Luis Enrique po odejściu Mbappe:
– Po odejściu Kyliana będziemy mieli lepszą drużynę. Wolę mieć czterech graczy, którzy strzelą po 12 goli niż jednego gracza, który strzeli 40 goli.
13
No, trzeba przyznać, że niesamowita klasa Marquinhosa. Gdyby celebrował, nikt nie miałby do niego pretensji, a tutaj taki ładny gest.
9
@Faro
Ludzie piszą o niezwykłym Lucho przede wszystkim dlatego, że do tej pory PSG było pośmiewiskiem, wydawało kolejne miliony, ściągały gwiazdy, a i tak nie potrafili zrobić niczego ciekawego w Lidze Mistrzów.
Enrique w trzy lata zrobił z nimi jeden półfinał i dwa triumfy. To robi wrażenie.
1
@FcPortoFan1999
Włosi mistrzami świata!
2
Trenerzy, którzy najwięcej razy wygrali Ligę Mistrzów/Puchar Europy:
Carlo Ancelotti - 5 razy
Bob Paisley, Zinedine Zidane, Pep Guardiola, Luis Enrique - 3 razy.
Nie zdziwię się, jeżeli Lucho łyknie kiedyś Ancelottiego.
8
24,7% - Średnie posiadanie piłki Arsenalu (24,7%) było najniższe ze wszystkich zespołów w finale Ligi Mistrzów UEFA według dostępnych danych (od sezonu 2003-04), a także najniższe w jakimkolwiek meczu pod wodzą Mikela Artety, w którym przez cały czas mieli 11 zawodników na boisku.
[OPTA]
8
226 - Arsenal pozostaje zespołem z największą liczbą meczów w historii Pucharu Europy/Ligi Mistrzów UEFA, który nigdy nie wzniósł tego trofeum.
6
I to są emocjonujące pojedynki, a nie jakieś Ligi Mistrzów.
3
@Antimadridista~
Wybaczamy. W ramach pokuty pocałuj plakat Kyliana Mbappe. Musisz wiedzieć, że zrobiłeś źle.
0
@mekston
Sprytnie.
17
Jak dla mnie, to jeśli mowa o Lidze Mistrzów, to dokonania Luisa Enrique robią większe wrażenie niż to, co zrobił Pep.
25
Przypomnę tylko, że Kylian Mbappe odszedł do Realu Madryt, by w końcu wygrać Ligę Mistrzów, a bez niego w składzie PSG właśnie obroniło Ligę Mistrzów.
1
@Jakchcesz
Panie, nie zgapiaj pan.