NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@clyde
Jeżeli dyplomatyczne działania nie pomagają, udokumentuj to, zbierz na to jakieś dowody, a potem na policję. Możesz też zadzwonić, gdy kot będzie bezpośrednio u Ciebie w mieszkaniu.
Kodeks Wykroczeń
Art. 77. [Niezachowanie ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia]
§ 1. Kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1000 złotych albo karze nagany.
§ 2. Kto dopuszcza się czynu określonego w § 1 przy trzymaniu zwierzęcia, które swoim zachowaniem stwarza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia człowieka,
podlega karze ograniczenia wolności, grzywny albo karze nagany.
Może grzywna lub inna kara ich czegoś nauczy.
0
Grób posła Łukasza Litewki na cmentarzu w Sosnowcu został zniszczony przez ogień. Prawdopodobną przyczyną było nieostrożne ustawienie wiązanki zbyt blisko zapalonego znicza.
Ogień rozprzestrzenił się błyskawicznie, pozostawiając ślady nie tylko na grobie społecznika, ale także na sąsiednich mogiłach.
2
Śmierdzi to odejściem Fatiego.
2
@Lionel_Messi10
Transfer w ogóle nie w stylu Barcelony. Zawsze się klepie pół roku o zawodniku, a tu od pierwszej plotki do podpisania minie kilka dni :D
1
@Lionel_Messi10
To już chyba klepnięte, bo aż dziwne, że tyle by się o tym mówiło.
2
@mekston
No i masz! Iga najpierw nie przegra z Ostapenko, a potem nie przegra z Rybakiną!
3
@Lionel_Messi10
Dobrą robotę robisz, bo przez to nie muszę wchodzić na Twittera, tylko wystarczy mi La Rambla. Dziękuję!
12
W kwestii transferu Gordona:
1. Hansi Flick ma zawsze rację.
2. Jeśli jej nie ma, patrz punkt pierwszy.
1
@Derean
I to jest piękny sposób na to, jak być ekspertem w każdej dziedzinie. Brawo!
0
@Faro
Prawie w ogóle. Tylko jak lekkoatletyka, skoki czy jakiś inny sport jest w TV, a tak to nic. Telewizor to w sumie służy mi głównie jako ekran do aplikacji.
11
Teraz narzekania i wyśmiewanie, a potem jak Gordon będzie bestią pod skrzydłami Hansiego Flicka i zostanie nominowany do "Złotej Piłki", to będziecie pisać, że zawsze w niego wierzyliście i dobrze, że przyszedł.
11
Patrząc na pesymizm kibiców w kwestii poczynań Barcelony na rynku transferowym proponuję się poddać i trofeum za mistrzostwo w Hiszpanii wręczyć Realowi, a Flicka, Deco i Laportę wywieźć na taczkach.
13
@Luciano99
Panie Luciano, nieeee!
2
Polka w 4. rundzie Roland Garros!
5
Gdy było mówione, że Dembele jest lepszy od Mbappe, a Real straci na przyjściu Kyliana, to też wiele osób pukało się w głowę. Tak samo jest teraz w przypadku transferu Gordona.
Szwagry jak zwykle kilka kroków przed konkurencją. Lecimy.
3
@Zoker
Dokładnie nie wiem, bo cześć księgarni rozlicza się z wydawnictwem dopiero po roku od premiery (a oni potem ze mną), ale pierwszy nakład (500 egzemplarzy) zszedł cały, dodruk trzeba było robić, więc na pewno więcej niż 500. Dokładnie jednak nie wiem. Muszę napisać do wydawnictwa, żeby się dowiedzieć, ile z tego drugiego zostało.
7
@Dari0G
Gdyby tak się przyjrzeć, to są pewne cechy wspólne, bo na swój sposób jestem teraz dymany.
10
@Jakchcesz
A ja jak frajer rozliczam się z każdej sprzedanej książki i jeszcze płacę składki ZUS na JDG.
1
@Kidd
Dobry człowiek z Ciebie. Wszystkiego dobrego.
3
@Lionel_Messi10
Spoczko, zdarza się najlepszym!
6
@Lionel_Messi10
To AI. Felix nie jest sponsorowany przez Adidasa, więc zgodnie z kontraktami reklamowymi, nie może nosić koszulek innych marek.
3
@arsenallondyn0
120 w meczach oficjalnych. Pewnie te cztery to z towarzyskich.
1
@lithotripter
To jeszcze gorzej niż Ronaldo xD
16
@ViscaelBarca2007
Flick jeździ Passatem, a oczekuje się od niego, że będzie wygrywał wyścigi Formuły 1.
1
@Majkel34
Dziękuję!
1
@Vegeta88
Zdecydowanie! Wtedy twierdziłem, że się nie zna i mnie nie rozumie, ale potem stwierdziłem, że jednak sporo racji miała :D
8
Jedna z najbardziej pamiętnych fryzur w historii futbolu.
Też taką chciałem mieć, ale dobrze, że miałem mądrą mamę, która wybiła mi z głowy ten pomysł.
4
Twitterowy profil Barcelony idzie chyba na jakiś rekord postów o Lewym, bo ciągle tylko wpis o Roberciku.
Milutko, że doceniają.
14
Włoskie bingo.
0
@Encore
Jego przyszły zięć na poziomie teścia.