NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Groźnie. Do takich dwóch byków aż strach podejść.
3
@KamQiX
Roman Kurski pseudonim "Argentyńczyk"
1
@RozowaPantera
Były zawodnik Barcelony
7
@Encore
Bo Popitek to dobry człowiek, tylko czasem trochę pogubiony.
8
@Lanosss
Prawda jest taka, że trenerem Barcelony został wyłącznie dlatego, że był jej legendą jako piłkarz. W przeciwnym razie, gdyby kierować się warsztatem trenerskim, nigdy by tutaj nie wylądował.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@escarabajo
"To ja pójdę z nim, bo jeszcze po drodze zemdleje" :D
2
@MessiForeverTheBest
Mam problem z Draganem. Z jednej strony dobrze się go słucha, ale z drugiej nie mogę tego człowieka jakoś polubić i to znów mnie odrzuca od niego.
1
@escarabajo
Idziemy do higienistki???
1
@Kgorecki2500
Tak, automaty, w których były puszki z colą, pepsi oraz batoniki. Niestety to była trochę rosyjska ruletka, bo czasem wrzuciłeś pieniądze, automat je sobie zjadł, a coli nie otrzymałeś. W takich przypadkach pomagała metoda "Z BUTA".
2
@Kgorecki2500
Kiedyś to był hit szkolnych automatów. Wrzucałeś złotówkę i dostawałeś zimną Cherry Coke.
1
@escarabajo
JESTEŚMY!!! MISTRZAMI!! EUROPY!!!!
Oby Lewy dociągnął do tego tytułu. Nawet jak wejdzie na minutę jak Grosicki z Japonią.
1
@escarabajo
I jako kopciuszek wygrał całe Euro!
2
@escarabajo
"Zespoły z rankingu UEFA z miejsc 37-54 będą mieć swoje eliminacje i zapewnione łącznie 2 miejsca. "
To bardziej się będzie opłacało być na 37 miejscu niż na 30, bo będziesz miał łatwiej awansować na EURO. Już widzę, jak drużyny będą celowo przegrywać w meczach towarzyskich, żeby spaść niżej w rankingu.
Czy czasem w turnieju takim nie chodzi o to, by jechały najlepsze drużyny?
9
@Giwera
To ja jeszcze dorzucę pewien nieoczywisty wybór, czyli Claudio Giraldez:
– Pierwsze 10 meczów to utrzymanie Celty w La Liga po burdelu Beniteza;
– Pierwszy pełny sezon w Celcie 7 miejsce i awans do Ligi Europy;
– Drugi sezon to faza pucharowa Ligi Europy, prawdopodobnie 6 miejsce w La Liga i trener, u którego zadebiutowało najwięcej wychowanków w całej lidze.
2
@Bilon87
Ale to już pewnik, że wzrosną? Czy nadal to dociekania?
22
Panie Gavi, Robert ma żonę i dzieci. Proszę przestać.
4
@Comentateiro
Chyba że po raz 10000 przeczytam "Lalkę".
22
@Comentateiro
Nie mam pewności, ale skoro ona się do tego przyznała, to wyrażam swoje oburzenie wobec niej. To trochę tak jakby powiedzieć, że skąd mam pewność, że wszyscy ludzie na tej planecie nie kradną?
"Trochę mi przypominasz z tym zdaniem jury skoków narciarskich, które wmawiało swego czasu ludziom, że styl V jest koszmarny wizualnie i odejmowali za to dużo punktów. Po kilku latach, był to już standard".
Nie uważam, by to było trafne porównanie. Przytoczyłeś przykład, w którym uderzyłeś w kwestie wizualne, gdzie jury wmawiało, że to brzydkie. Ja natomiast uderzam w kwestie niesamodzielności, bo jeżeli ktoś rzuci pomysł sztucznej inteligencji, ona mu zaproponuje, jak to prowadzić, a ta osoba tego użyje i powie, że to jej, to uważam, że nie jest to do końca uczciwe. Z prostego powodu: nie ona to wymyśliła. Żeby nie było, teraz już odnoszę się od ogółu pomysłu korzystania z AI przy pisaniu, nie bezpośrednio do Tokarczuk.
Jeżeli opowiedziałbyś komuś cały pomysł na książkę, film lub serial, a on by to tylko spisał i wydał jako swoje, mimo że to nie był jego pomysł, to byłoby to w porządku? No moim zdaniem nie.
A na zakończenie przytoczę słowa Szczepana Twardocha:
- Musiałbym rozum postradać by w tym godnym i szlachetnym zajęciu, jakim jest literatura, wspomagać się współpracą z modelem językowym. Gdybym tak czynił, to przypominałbym sam sobie znanego z popularnego memu rowerzystę, pakującego sobie własnoręcznie kij w szprychy.
38
@misterio
No dla mnie kompromitacją jest to, że Olga Tokarczuk prosi sztuczną inteligencję o to, by rozwinęła jej pomysł na jakąś postać lub wątek (bo tak rozumiem słowa "Kochana, jak moglibyśmy to pięknie rozwinąć?"). W takim aspekcie jak pisanie książek, gdzie w moim odczuciu, to od samego pisarza powinien wychodzić aspekt tworzenia fabuły, postaci.
Nie widzę problemu, by wykorzystywać sztuczną inteligencję do tego, by zweryfikować jakąś wiedzę, by dowiedzieć się, czy tak jest naprawdę, by traktować ją jako taką wyszukiwarkę Google, która może odpowiedzieć nam na jakieś pytania.
Ale by prosić o rozwinięcie pomysłu na jakiś wątek? W moim odczuciu pisarstwo powinno być tym, że to od nas wypływa pomysł na książkę, fabułę, na wątki, na rozwijanie ich, bo to jest właśnie sztuka tego zawodu, by to wszystko umieć.
23
Piękna kompromitacja pani Olgi Tokarczuk.
1
W taki sposób przed piłkarzami Middlesbrough cieszył się Taylor Harwood-Bellis, jeden z zawodników Southampton. Teraz to Southampton wyleciał, a Middlesbrough gra w finale baraży.
Pięknie wróciło :D
1
– Roznegliżowana Doda śpiewa z Fagatą na Narodowym;
– Steczkowska nagrywa utwór ze Skolimem:
– Arsenal zdobywa mistrzostwo Anglii.
Co się porobiło w tych ostatnich dniach, to dajcie spokój.
2
@July_6_BcN
Odkąd widziałem, jak pani pod Żabką kuca, pali papierosa, łapie klamkę z drzwi, którą obmacują wszyscy, na czele z menelami, a potem prosto z tego dworu tymi dłońmi łapie bułkę z hot-doga, to zacząłem współczuć ludziom, którzy te hot-dogi jedzą xD
Ogólnie nie jestem fanem Żabki, choćby dlatego, że jest tam drogo i jakoś nieestetycznie. W ostateczności kupię tam jakąś wodę, gdy innego sklepu nie ma w pobliżu, ale nigdy w życiu bym tam nie zjadł.
26
Króciutko tam @Danny Gaucho z Flashscore. Piękna robota.
Jeszcze się tam chłop pruł w komentarzach, że bardziej wierzy Flashscore.
4
Ale finał Ligi Europy to mogli chociaż puścić na jakimś zwykłym Polsacie Sport (nie mówiąc już o otwartym), a nie na zakodowanym kanale.
1
@Marcelinho99
Robert Lewandowski zostaje okradziony ze Złotej Piłki.
5
@esem91
" przed po zrobieniu prania?"
Co?
0
@Kinginiesta
Ansu Fati, pakuj graty.
2
Tupac Shakur. Człowiek, który własnym ciałem zasłonił Janusza Laskowskiego. Przyjął na siebie kule, które były przeznaczone w polskiego artystę.
Dobrze, że zdążyli nagrać ten kawałek.