NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Króciutko tam @Danny Gaucho z Flashscore. Piękna robota.
Jeszcze się tam chłop pruł w komentarzach, że bardziej wierzy Flashscore.
4
Ale finał Ligi Europy to mogli chociaż puścić na jakimś zwykłym Polsacie Sport (nie mówiąc już o otwartym), a nie na zakodowanym kanale.
1
@Marcelinho99
Robert Lewandowski zostaje okradziony ze Złotej Piłki.
5
@esem91
" przed po zrobieniu prania?"
Co?
0
@Kinginiesta
Ansu Fati, pakuj graty.
2
Tupac Shakur. Człowiek, który własnym ciałem zasłonił Janusza Laskowskiego. Przyjął na siebie kule, które były przeznaczone w polskiego artystę.
Dobrze, że zdążyli nagrać ten kawałek.
2
@MessiForeverTheBest
No dobra, ale jednak warto wziąć pod uwagę, że Cristiano Ronaldo nigdy nie przegrał finału mundialu.
2
@VegetaPolska
Tak, tylko pamiętaj, że to nie zawsze jest jedno i to samo. Co innego, gdy ludzie się przyjaźnią, spędzają ze sobą kupę czasu, traktują się jak przyjaciele tak naturalnie i nagle pojawia się uczucie, a co innego, gdy Ty chcesz coś od samego początku, a ona mówi, że jesteś dla niej tylko przyjacielem. A to, że partnerzy są dla siebie również przyjaciółmi to jeszcze co innego.
4
@sebasarna
No to, panie! Spędzasz z kimś prawie całe swoje życie, więc nic dziwnego, że taka osoba jest w Twojej głowie. Podpowiem Ci: będzie już zawsze, ale z czasem zaczniesz o niej coraz mniej myśleć, a z czasem nawet jak pójdziesz tą drogą, to pierwsze, co pomyślisz, to np. że bardzo mocno chce Ci się sikać.
Od rozstania, z tego, co pamiętam, nie minęło jakoś dużo, więc tym bardziej. Wbrew pozorom to dobrze o Tobie świadczy, bo to znaczy, że Ci na kimś zależało.
9
@sebasarna
Skoro spędziłeś z kimś jakiś okres życia, z tą osobą wiele Cię łączyło, to zupełnie naturalne, że wspomnienia wracają i co jakiś czas nas uderzają. Jeżeli ta osoba była dla Ciebie szczególnie ważna, takie rzeczy mogą się zdarzyć nawet za 10 lat, tylko już wtedy nie zrobi to na Tobie żadnego wrażenia. Nie da się całkowicie wykasować takich ludzi z naszego umysłu, ale to nie oznacza, że nie da się żyć. Daj sobie czas, nie katuj się tym, że coś takiego się wydarzyło (bo to zupełnie normalne), a przede wszystkim nie miej o to do siebie pretensji.
2
Z jednej strony tragedia, ale z drugiej cała trójka, która dopłynęła, była pod wpływem alkoholu. Nie mieli też na sobie kapoków.
0
@Hosh @Kidd A to nie tak, że Pululu najpierw wybrał Angolę, dopiero potem zdecydował się na Kongo, a trener postawił na tych zawodników, którzy grali w eliminacjach? On w tym Kongo to chyba nawet ani jednego meczu nie rozegrał.
3
@Kgorecki2500
No pan profesor był bezwzględny. Człowiek się tylko modlił, by na ćwiczeniach nie zadał Ci jednego pytania, bo nawet jeżeli nie umiałeś odpowiedzieć na ćwiczeniach na jedno małe pytanie, to potem musiałeś przychodzić na konsultacje, by zaliczać całą lekturę. I jeszcze ten jego tekst "Ale proszę nie przychodzić na te konsultacje, bo i tak pani ich nie zda" xD
5
@July_6_BcN
Pamiętam, gdy u nas z 15 lat temu był profesor, który był bezwzględny. Miał już ponad 70 lat, ale jeszcze gnębił biednych studentów. Raz jedna dziewczyna nie zdała, również na sesji poprawkowej, mimo że mówiła baaaardzo dużo, przez dobre 30 minut.
Ten ostatni dialog wyglądał mniej więcej tak:
– Niestety, to za mało. Będzie musiała pani wziąć warunek.
– Ale stracę stypendium socjalne! Utrzymuję się tylko z tego.
– Co mnie to obchodzi. Trzeba było się uczyć. Moje pokolenie nie było takie głupie. Proszę wyjść, bo nie mogę na panią patrzeć.
Tyran xD
7
@Kgorecki2500
"To tylko egzamin. Przecież Cię nie powieszą".
5
Piękne!
2
@Frimpong
No ja ich zawsze lubiłem ze względu na Cavaniego, Forlana, Godina, Lugano czy Egidio Arevalo (chłop był niski, ale niesamowicie zasuwał w drugiej linii). A teraz prowadzi ich jeszcze Bielsa, więc już w ogóle.
1
@Frimpong
Kibicujesz ze mną Urugwajowi na mistrzostwach świata?
4
@michal26
Od trzech lat podstawa jest możliwa tylko z matematyki, polskiego i języka obcego, a każdy dodatkowy przedmiot jest tylko na poziomie rozszerzonym :)
@Kgorecki2500 W tym roku faktycznie osoby piszące historię mocno zyskały, ale za to ci, którzy wybrali biologię, to się zdziwili jej poziomem. Od wielu, wielu lat zawsze na biologii były tak zwane "pewniaczki", czyli zadania, które rok w rok się na tej maturze pojawiały. Teraz ich nie było xD
8
@barteq
Antoine "Odejście z Atletico to był błąd. Byłem młody i głupi (mimo że miałem 28 lat)" Griezmann.
9
No i bardzo fajnie, że zostajesz w Interze.
5
To naprawdę nie jest czerwona kartka?
2
@macio_944
O Ty, diable!
8
No i kobita dała radę.
34
Przy okazji odejścia Roberta Lewandowskiego przypomnijmy, że brak "Złotej Piłki" dla niego w 2020 roku jest jednym z największych skandali i złodziejstw w historii futbolu.
3
@Faro
I bardzo dobrze, że mu się wiedzie. Na Barcelonę zbyt słaby i zbyt leniwy, ale niech sobie pyka we Francji i niech mu się układa.
5
@partymaker
Absolutnie nie bronię "Biedronki", bo sam tam nie kupuję i mam złe doświadczenie, ale pamiętaj, że to nie zawsze jest wina sklepu. Bardzo często ludzie coś biorą, wyciągają, chodzą z tym lodem przez godzinę po sklepie, a potem nagle go nie chcą, kładą gdzieś na lodówkę, on tam leży, a jakiś klient chce być miły i nagle stwierdza, że go schowa z powrotem do lodówki. Ludzie naprawdę potrafią robić cuda.
I ogólnie zawsze w takich sklepach mam najmniej pretensji do pracowników, bo ich tam zwyczajnie jest za mało i nie są w stanie tego ogarnąć.
Ale tak, ogólnie do Biedronki nie chodzę, bo mam złe doświadczenia xD
1
@directedbyfcb
On w ogóle wygląda młodziej niż 61 lat xD
1
@marcin62
Flick mówi: "Raphinha jest dla mnie kluczowym piłkarzem. Nie wyobrażam sobie drużyny bez niego".
Ja mówię: "Raphinha jest dla mnie kluczowym piłkarzem. Nie wyobrażam sobie drużyny bez niego"
4
O matulu, Flick ma marynarkę. Szarpnął się w końcu po tej kurteczce, którą miał już 20 lat. Ale tę marynarę to pewnie będzie miał już aż do trumny.