10

On go nawet nie rozbił. Ten puchar sam się rozsypał. Rosyjska jakość xD


1

@Roobo
W Gliwicach to raczej retoryka powtarzana przez radnych PiS. Nie będzie referendum, a nawet jeżeli już się pojawi, to Budka ma wysokie noty, bo ludzie są zadowoleni. To nie Zabrze.

3

@ricardo0705
Przed przyjściem Pepa byli 4-2-1-2-1-3.

1

@QQL5
Bardzo przyjemnie. W ogóle to był bardzo miły dzień. Najpierw śniadanie, kawa, potem długi spacer, teraz niedzielne lenistwo (w międzyczasie jeszcze jedna kawa). A znakomitego humoru dopełnia fakt, że przede mną trzy miesiące urlopu :D

1

@kubix05
Nasza niepowtarzalna pani Irena. Swoją drogą jej były rekord Polski jest niesamowitym wynikiem, gdy weźmie się pod uwagę fakt, że wtedy nie było tak szybkich bieżni i specjalnych karbonowych butów. Myślę jednak, że gdzieś tam czuje radość i dumę, że Natalia pobiła ten wynik ;)

4

80 lat temu urodziła się Irena Szewińska, jedna z najwybitniejszych lekkoatletek w historii, określana mianem "Pierwszej Damy Polskiego Sportu".

◉ Siedmiokrotna medalistka olimpijska (3 złote, 2 srebrne i 2 brązowe medale)
◉ Dziesięciokrotna medalistka mistrzostw Europy (5 złotych, 1 srebrny i 4 brązowe medale)
◉ Zdobywała medale na czterech igrzyskach olimpijskich z rzędu (Tokio 64, Meksyk 68, Monachium 72, Montreal 76)
◉ Zdobywała medale olimpijskich w pięciu różnych konkurencjach (4x100, 100 metrów, 200 metrów, 400 metrów, skok w dal)
◉ Podczas swojej kariery dziesięciokrotnie biła rekord świata;
◉ Jedna z dwóch osób w całej historii lekkoatletyki, która zdobyła medal olimpijskich na dystansie wszystkich biegów sprinterskich!


6

A teraz wyobraźcie sobie, że Ferran Torres pudłuje w takiej sytuacji na wagę awansu do finału Ligi Mistrzów.

Co robicie?


2

Niesamowite. Naprawdę ci "dziennikarze" nie mają w sobie na tyle inteligencji, by zdać sobie sprawę z tego, że w dobie internetu takie praktyki prędzej czy później wyjdą?

Uważam, że takie złodziejstwo powinno być jakoś bardziej piętnowane w środowisku. No bo czym to się różni od wejścia do sklepu i wzięciu czegoś bez płacenia? Tu złodziej i tam złodziej.

Swoją drogą niesamowicie stoczył się "Przegląd Sportowy". Za dzieciaka to było obowiązkowa gazeta dla fana sportu, niemalże wyrocznia, gdzie można było przeczytać fajne felietony, a teraz to serwis z kiepskiej jakości materiałami.


3

@Arkon
Ja pamiętam grę Zlatana i ten zawodnik, zwłaszcza przez pierwsze pół roku, naprawdę bardzo mi się podobał. Tak jak mówiłem, potem nie wiadomo czemu Pep zmienił pozycję Zlatanowi.

Ronaldo też nie wygrał nigdy Ligi Mistrzów, a druga sprawa moim zdaniem konflikt Eto'o z Pepem był dużo ostrzejszy niż ten Zlatana.

Czy Ibra był transferem marzeń? Oczywiście, że nie. Czy na tym straciliśmy? Pewnie tak.

Moim zdaniem przypadek Griezmanna czy Coutinho już dużo cięższy, bo zwłaszcza ten drugi nie dał drużynie absolutnie nic, a jednak Szwed był drugim strzelcem w drużynie (chociażby w lidze), mimo że nie wykonywał jedenastek, strzelał w istotnych meczach (jak chociażby dwa gole z Arsenalem czy gol z Realem w El Clasico), a przy okazji dorzucił kilka trofeów do gabloty.

7

@Arkon
Dla mnie Ibra nie będzie w TOP3. On miał 33 G/A w 46 spotkaniach czy strzelał chociażby Realowi w El Clasico na wagę zwyciestwa. To są dobre wyniki. Ten transfer w dużej mierze nie wypalił przez to, że Guardiola z czasem zmienił pozycję Szwedowi, no i przy okazji, gdy ten wszedł z nim w konflikt, to nie umiał go rozwiązać, tylko wolał unikać tematu.

Zresztą Guardiola miał sporo spięć. Czy to Zlatan, czy Eto'o czy Yaya Toure.

1

@marcin62
Mam nadzieję, że za X lat bycie influencerem będzie postrzegane jako powód do wstydu.

1

@Bogan
To też :D

8

Za te dwie asysty w finale LM będę go wielbił po wsze czasy.


1

@Bogan
Jeżeli wiąże się to z tym, że zrobi dwie asysty w finale LM i tym samym przyczyni się do tego trofeum, to jestem na tak.

10

Getafe – 32 gole i awans do europejskich pucharów
Lechia – 62 gole i spadek do 1 ligi.

Na dodatek Getafe rozegrało cztery spotkania więcej.

9

Dzień dobry.

7

Legia jest w europejskich pucharach do doliczonego czasy gry, wtedy właśnie Pogoń łapie czerwoną kartkę, w bramce musi grać zawodnik z pola, a chwilę później GKS Katowice strzela gola na wagę europejskich pucharów.

Trzeba przyznać, że tego nie ma w żadnej innej lidze.

11

Legia zrezygnowała z europejskich pucharów, by móc skupić się na lidze.

1

Ciekawe, ile niewinnych drzwi z kibla dzisiaj oberwie.

2

Co się dzieje tu, co się dzieje w Katowicach, co się dzieje w domach tych, którzy kochają piłkarskich bogów.

1

Czerwona kartka w meczu Pogoni i zawodnik z pola, który musi grać jako bramkarz, to coś, co idealnie puentuję ten sezon Ekstraklasy.

To jest godne zakończenie.

1

@KrychaFCB
Helenko, nie potrząsaj nim tak, bo ludzik wyleci, ludzika jeszcze nie przykleiłem!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@dingoDingo
Zdecydowanie lepiej poczekać niż zrobić to dla samego zrobienia i mieć potem z tego powodu jakieś negatywne odczucia, co może wpłynąć na kolejne zbliżenia.

Żyj w zgodzie ze sobą. Nie wierz w to, co pokazują filmy, które zaburzają postrzeganie stosunku seksualnego. Nie słuchaj głupot i opowiadań kolegów, którzy twierdzą, że oni to po 5 razy dziennie przez kilka godzin, bo to zwyczajne bajki.

Ale tez nie odkładaj tego na nie wiadomo kiedy, czekając na coraz lepszy i dogodniejszy moment, bo niepotrzebnie zapętlisz się w myślenie w stylu "E, może poczekam jeszcze, bo następnym razem będzie lepiej". Czasem nie warto kombinować, tylko dać się ponieść uczuciu.

Jeżeli będziesz czuł, to po prostu zrób to. Pamiętaj, pierwszy raz nie musi być idealny :)

1

@maroon
Tak na poważnie, to nie wiem. Trochę sobie zażartowałem, ale w sumie utrwalałem w jakiś sposób muzykę, której nie kupiłem w żaden sposób. Nie wiem, czy to pod coś podpada :D

6

@Transu96
Co do podobnych liczb strzeleckich, to nie są one do końca podobne. W przypadku samych goli, to jednak mamy tutaj deklasację Lewego. Robercik ma 697 goli i żadnego gola w lidze emerytów. Wszystkie na najwyższym poziomie. Suarez ma 603 gole, a jak mu wywalisz gole w ligach emerytów, to wychodzi 521.

W dodatku Lewy w jednym sezonie Ligi Mistrzów strzelił 15 goli w 10 meczach, Suarez 27 goli w całej karierze.

Mnie to tam nie obchodzi, kto sobie kogo uważa za lepszego. Nie moja bajka. Ale jeżeli ktoś mówi, że na przestrzeni całej kariery Lewandowski nie ma żadnego podjazdu do Suareza, to jednak ociera się o to bzdurę.

1

@Starrk
Z Popitkiem bardzo chętnie obejrzałbym MŚ w lekkoatletyce, bo chłopak się na tym zna, ale aż tak to nie.

7

Na początku uprzedzę, że to nie jest pasta xD

Gdy mama mówiła, że kuzyn ma fioła na punkcie siłowni, to byłem przekonany, że przesadza. Wczoraj odwiedziłem ciotkę i przekonałem się, że jednak miała rację, nie przesadza.

W zasadzie, gdy tylko wszedłem, usiedliśmy do stołu, ciotka zaparzyła kawę, dała ciasto, to się zaczęło. Prawie wszyscy wzięli sobie po kawałku szarlotki (a muszę przyznać, że o ile nie jest to najukochańsza przeze mnie ciocia, to ciasto robi kozackie). Prawie wszyscy, bo kuzyn jeden nie jadł. No i pal licho, bo ma prawo, ale w zasadzie przez 5 minut zaczął toczyć wywód, jak bardzo się trujemy, jak cukier, który ciocia dała jest niezdrowy i że będziemy kiedyś tego żałować. Do tego on jej kuchni nie będzie jadał i zamawia sobie boxy, bo kumple z siłownik tak jadają.

Potem w zasadzie działo się dalej, bo temat był jeden: siłownia. Najpierw padło na mnie, że jak ja mogę nie ćwiczyć i nie chodzić siłownię. Powiedziałem mu, że miałem kilka podejść, ale zwyczajnie mnie to nie kręci i zdecydowanie wolę spacery czy chodzenie po górach. Tym bardziej, że mam normalną sylwetkę. Nie zadowoliło go to. Zaczął opowiadać, ile tracę, pokazywać mi jakieś swoje zdjęcia i filmiki z treningów. Z grzeczności obejrzałem.

Gdy wujek powiedział, że go boli trochę kręgosłup (chłop zasuwa fizycznie), to przeniosło się na niego. Kuzyn zaczął mówić, że powinien dać sobie z lekarzami i chodzić z nim na siłownię, to on mu ten kręgosłup naprawi i nic go już nie będzie bolało.

Skończyło się na tym, że kuzyn ulotnił się, gdy wujek powiedział coś w stylu, że zamiast latać tyle po tej siłowni i pieprzyć trzy po trzy, to by trochę pomógł przy chałupie. Nadąsał się, odburknął i poszedł, bo powiedział, że musi przygotować nowy plan treningowy.

No i żeby było jasne, nie mam nic do tego. Chłop realizuje pasję za swoje pieniądze, więc to nie moja sprawa, ale i tak zawsze mnie śmieszy, jak ktoś na siłę próbuje czymś zarazić innych xD

8

Od obrobionego karnego Messiego do popalania fajek z Laportą i zgarniania kolejnych trofeów.

Panie Wojtku, bądź tutaj jak najdłużej.


4

@Zoker
Sęk w tym, że to typowo radiowy utwór :D

Słuchałem radia za dzieciaka, gdy miałem jedynie magnetofon, który nie miał niczego poza wejściem na kasety. Jak leciał jakiś kultowy kawałek, to nagrywałem (przepraszam za piractwo). Niestety teraz obecnie radio to dramat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?