NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@lajcior
Dziękuję i uszanowanko.
@gumaz
Czyli Portugalia z mistrzostwem świata?
@misterio
Sprytny ruch, panie kierowniku!
65
Dzień dobry.
Jest mi niezmiernie miło poinformować, że rozpoczynam trzymiesięczny urlop, co mam zamiar wykorzystać m. in. na obserwowanie poczynań potężnego Deco.
Życzę miłego dnia i smacznej kawusi oraz herbatusi.
2
Żeby w tym gąszczu dobrych informacji nagle nie umyślało się Fatiemu, że on chce zostać xD
1
@Hosh
Czarny broni białych.
4
@D10SLEO
To nie jest wrażenie. Napoli będzie mogło skreślić piątego trenera xD
0
@lithotripter
Oj tam, czepiasz się. Przepisy są po to, by były, a nie po to, by były jasne czy sensowne.
To tak jak masz zaległość w podatku w wysokości 1 zł, to wysyłają Ci upomnienie, a koszt wysłania tego listu jest z pewnością większy xD
4
@Hosh
Chciał oszukać państwo na całe 6 zł. Dobrze, że go złapali. Ufff!!!
1
Błędnie nabity podatek od pizzy kosztował restauratora z Gdańska 2,5 tysiąca złotych. Taką karę nałożył urząd skarbowy po przeprowadzeniu zakupu testowego.
Błąd polegał na nieświadomym zastosowaniu błędnej stawki VAT. Pizza w Polsce co do zasady jest opodatkowana stawką 8 procent jako gotowy posiłek. Nie wiedzieliśmy jednak, że owoce morza (w tym krewetki) są w polskim prawie traktowane jako towar luksusowy i wymagają pełnej stawki 23 procent VAT, nawet jeśli stanowią jedynie dodatek do pizzy - tłumaczy Grzegorz Klein, właściciel pizzerii Sabroso w Gdańsku, na którą nałożono mandat.
Kontrola skarbowa miała znaleźć ten błąd, wykonując zamówienie testowe, czyli tzw. zakup kontrolowany. Mandat w wysokości 2500 zł został wystawiony przez urzędników z Urzędu Skarbowego w Sopocie za naruszenie przepisów karno-skarbowych poprzez zaniżenie stawki podatkowej.
2
@macio_944
To ustalone. Teraz tylko obstawiać z kim wygramy w finale.
6
MŚ 2010
Kibice Barcelony oglądają grę Davida Villi, który jeszcze przed rozpoczęciem mistrzostw świata podpisał kontrakt z Barceloną. W nowym sezonie Villa przyczyni się do mistrzostwa Hiszpanii i triumfu w Lidze Mistrzów.
MŚ 2026
Kibice Barcelony oglądają grę Anthonego Gordona, który jeszcze przed rozpoczęciem mistrzostw świata podpisał kontrakt z Barceloną. W nowym sezonie Gordon przyczyni się do mistrzostwa Hiszpanii i triumfu w Lidze Mistrzów.
7
@Herato
W tamtym dniu coś we mnie pękło i każdy kolejny wpierdziel nie robił na mnie już większego wrażenia.
6
Pięknie!
3
@Eto'o9 R10 @Encore
No niestety budowanie kadry na sentymencie źle się kończy. Najpierw Ancelotti nie powołał Neymara, ale potem się ugiął, bo presja była zbyt wielka.
4
Neymar przeszedł wczoraj rezonans magnetyczny i wyszedł z kliniki z opuszczoną głową, wyraźnie bardzo przybity.
Sztab Carlo Ancelottiego podejrzewa, że Santos ukrywał przed CBF prawdziwą powagę kontuzji, wspominając jedynie o lekkim obrzęku w łydce.
Na tę chwilę Neymar wypadł z meczów towarzyskich przeciwko Panamie i Egiptowi.
5
O matulu.
4
@MirusAmisz
Don Laportone
6
Przykro mi panie Xavi, ale SZWAGRY to potęga.
6
Niech Deco dzwoni jeszcze do tego United, czy nadal są zainteresowani tym Fatim za 150 mln. Jak tak wszystko się udaje, to może to też przejdzie.
3
@Kessie
Piękny ruch.
9
@Jakchcesz
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14447659#comment-14447659
10
@FabianekMrozek
Może jednak modele symulacyjne dają nadzieję na te wrzutki?
2
Barcelona na rynku transferowym.
18
@Kgorecki2500
Ale od pań kasjerek, zwłaszcza w tym Lidlu, do którego ja chodzę, to proszę się odpierdzielić. Tak dobrych i miłych pań to dawno nie spotkałem, a ich praca jest niezwykle pożyteczna, bo dzięki nim mogę sobie wejść do sklepu, mam wszystko na półkach, a moje zakupy trwają chwilę. Wspaniałe panie!
21
Kiedyś: Panuje optymizm
Dziś: Sprawy toczą się szybko
3
@Lionel_Messi10
Będę trzymał kciuki, by zgarnął pichichi :D
12
Coś tam marudziłeś, Helmucie? Że niby nie mamy pieniędzy?
Cichutko tam i módlcie się, by nas w przyszłym roku nie wylosować, bo pan Hansi Flick nie będzie miał litości.
9
Mam tylko nadzieję, że jednoczesne przyjście Alvareza i Gordona nie odbędzie się kosztem Raphinhi, bo wtedy powstanie nowe trio Gordon, Alvarez, Yamal (GAY).
1
@gumaz
W gimnazjum była to siatkówka. W technikum częściej się grało w piłeczkę, chociaż ja akurat lubiłem iść na tenisa stołowego, bo też po lekcjach trenowałem ten sport.
11
No i jak ten człowiek chce zaistnieć w reprezentacji? A potem zdziwienie, że go nie powołali.
4
Już współczuję rywalom, gdy Raphinha i Gordon się na nich rzucą.