NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@MichuZ44
Przedłużenie kontraktu Roberto, pobycie się Lewego i ściągnięcie Moraty - wybitne pomysły wybitnego trenera xD
5
Cannavaro teraz przerywa. No i Totti, zobaczmy. Gilardino, to będzie dwa czy też poczeka? Gilardino. Indywidualna akcja Gilardino, aj będzie Del Piero! Dwa, dwa! Nokautujące uderzenie! Wreszcie wielki Del Piero! Italia! Nie będzie arrivederci! Forza Italia do Berlina!
Jeden z najlepiej skomentowanych goli w historii futbolu. Prime Szpakowskiego. Darłem mordę tak głośno, jakby to Polska strzeliła.
2
@Frimpong
Pierwszy raz w grupie, a drugi w finale?
1
@Batys
I po to wchodzę na La Ramblę. Dziękuję Ci, dobry człowieku.
1
@Pawlak1992
Podobało mi się zakończenie „Lucyfera”. Z najgorszych to zdecydowanie „Gra o tron”.
6
Od najlepszego do najgorszego okienka w historii Barcelony. Od bohatera Laporty do zera prezesa. Od niesamowitego dyrektora sportowego do nieudacznika. Od trypletu do przegranego mistrzostwa z Realem.
Ileż się zmieniło przez te 10 dni.
5
Niesamowite zasięgi zbiera ten fejur.
40
Trzeba przyznać, że Bernardo Silva będzie sporym wzmocnieniem Atletico. Myślę, że jego przyjście może pomóc im w walce o trzecie miejsce w lidze.
3
@MessiForeverTheBest
Oho, widzę, że kolega pragnie rozkręcić La Ramblę.
2
@buglikos
Kibicuję Urugwajowi, a potem Brazylii i Hiszpanii. Pewnie też będę trzymał kciuki za jakichś kopciuszków.
Nie potrafię kibicować Argentynie, bo przesiąknięta jest burakami, bucami i gośćmi, którzy pajacują. A szkoda, bo w 2006 roku to była piękna drużyna.
4
@Ivan90
Nie zamieniłbym, ale nie da się ukryć, że Ancelotti to historyczna topka. Raz rekordowa liczba wygranych Lig Mistrzów, a dwa, że jest jedynym trenerem w historii, który zdobył mistrzostwo krajowe w każdej z TOP5 lig.
1
@escarabajo
Ja tam jestem w stanie uwierzyć, że Ronaldinho za bardzo nic nie wiedział i zdawał się na swojego brata. No ale ten jego brat… to mam wrażenie, że taki cwaniaczek. U Ronniego czuć taką dobroć, szczerość. Mam wrażenie, że jego brat to już taki niezły gagatek i jakoś nie potrafię mu wierzyć… Nie wzbudził mojego zaufania ;D
1
@misterio
Nie, bo byłem leniem. Zamiast starać się o dobre oceny, wolałem czytać książki i oglądać mecze.
2
@Frimpong
"Darwin Nunez!!! Niemożliwe, niemożliwe!!! Urugwaj mistrzem świata!!! Na minutę przed końcem Darwin Nunez strzela gola! Wyszydzany, wyśmiewany, przez niektórych określany mianem tego, który wypisał się z prawdziwego futbolu, teraz staje się bohaterem. Teraz staje się tym, który daje Urugwajowi trzeci tytuł mistrza świata".
5
@mrboom
Stanowski pięknie go wyjaśnił i konkretnie pocisnął. Nie mam linka do oryginalnej produkcji. To chyba jakieś zreuploadowane.
6
@mrboom
Tak jest. Powiedział w wywiadzie jakimś, że to była luksusowa prostytutka i on nie czuje więzi z córką. Do tego warto dodać, że notorycznie zdradzał swoje partnerki.
7
@Ivan90
Maciek padł trochę ofiarą zbyt wielkich ambicji. Jeżeli po 7 miejscu na igrzyskach olimpijskich biczujesz się i mówisz o sobie tak, jakbyś był ostatni, no to niestety. Niemniej było w jego karierze wiele fajnych momentów, a też warto pamiętać, że to był silny punkt drużyny.
13
@gumaz
Akurat pal licho z tymi kobitami, bo faktycznie same sobie wybierały takiego gamonia, ale jedynie dziecka szkoda, bo on potrafił w wywiadzie o ogromnych zasięgach powiedzieć, że nie czuje więzi z córką, bo jej matka jest prostytutką.
15
Nie ma obecnie bardziej nieśmiesznego i żenującego sportowca niż Jakub Rzeźniczak.
3
@Zoker
"Tylko nie po nazwisku, Gołąbek"
0
@clyde
Z azjatyckich polecam serial "Karma" i film "Pętla".
0
@Roobo
Pod kątem sentymentu i klimaciku to Korea 2002. Tak jak napisał @LeoMessiiBarcaPepa, zbieranie trójwymiarowych kart, itd. Pod kątem piłkarskim to najbardziej podobały mi się Niemcy 2006.
10
Robercik złapał luz.
3
Widzę, że już nawet polscy kibice reprezentacji Francji mają dość Mbappe xD
4
@Czajka90 @July_6_BcN
Widziałeś moje zdjęcie z czasów jak ważyłem 56 kilo? Nie. Nigdy nie pokazywałeś mi zdjęć ze żłobka
3
@AmigoBlancos
A ja myślę, że bierzesz to za poważnie, bo ewidentnie widać, że filmik nagrany na dużym luzie i dystansie.
2
Wybacz, młody, ale starego mistrza nie pokonasz. On się z tym urodził.
5
I pomyśleć, że gdybyśmy awansowali na MŚ, to bylibyśmy w gronie tych, którzy mają formalne szanse na zwycięstwo.
6
@damianex10
Nadal jestem w szoku, że z kadrą, gdzie największą gwiazdą był Ebi Smolarek, a w obronie biegał Golański, Jop i Bronowicki, Beenhakker awansował na to EURO, gdzie było tylko 14 wolnych miejsc, robiąc przy okazji 4 pkt z Portugalią. Wspaniały selekcjoner.
A Euro 2008 zapamiętam przede wszystkim z kapitalnego turnieju Artura Boruca.
1
@VamoSBarca88 będę dawał znać, gdy znajdzie wydawcę, bo właśnie szuka.
Dziękuję, dobry człowieku!