NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@th@les
Bez urazy, ale ja już na tych mistrzostwach widzę chyba dziesiątą wypowiedź Ibrahimovicia. Mam wrażenie, że skomentował już wszystko i zawsze chwilę po wydarzeniu. Jestem ciekaw, ile tych wypowiedzi jest prawdziwych.
On nawet meczu Szwecji nie oglądał, bo był na UFC w tym czasie xD
5
Wyspy Zielonego Przylądka i Kongo po mistrzostwo!
4
I bardzo dobrze, że padł gol. Może to trochę nakręci ten mecz, bo stypa przeokrutna.
5
Tyle w sumie było narzekań na Ronaldo, ale MVP ligi angielskiej, Bruno Fernandes, tragicznie słaby.
5
@FabianekMrozek
A kogo na mistrza wskazują modele symulacyjne?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@macio_944
Właśnie chciałem napisać, że najlepsze, co do tej pory zrobił, to w zasadzie to, o co człowiek go nie podejrzewał w tym wieku, czyli współpraca z innymi.
0
@VamoSBarca88
Wszystko zależy od wydawnictwa, ale jeżeli uda się w tym, u których książka jest obecnie u recenzenta, to wtedy tak :D Niemniej dopóki nie mam żadnego potwierdzenia, to mogę sobie marzyć tylko haha :D
Ale jestem w dobrej myśli ;)
2
@esem91
"Kto zbyt szybko herbuje, ten potem żałuje".
2
@ViscaelBarca2007
Nowy Puyol. Tylko pozazdrościć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Araujo niczym Paździoch. Niedługo będzie w każdej reprezentacji świata.
0
@Destroyer_of_Worlds
Jeszcze dwie z Meksykiem w 2010 pod wodzą Maradony.
5
Gole na MŚ:
Gonzalo Higuain: 5
Sergio Aguero: 2
Lautaro Martinez: 0
3
No i "Upadek królestwa" obejrzany. Wspaniały serial. Cóż można więcej powiedzieć. Trochę żal, że to już koniec.
9
Ale to był wariat.
2
@Xaviball
Ale fajnie, że TVP Sport zaczęło puszczać dawne mecze Ronaldinho!
8
@wojopancer
Tak, ale ambasada Argentyny musi sobie zrobić na czole napis "Kocham Cristiano Ronaldo, najwspanialszego piłkarza w historii".
A tak na poważnie, to wygranie meczu przez Barcelonę jest cenniejsze niż jakikolwiek triumf Messiego.
2
@michal26
No to jest kosztowny transfer. 20 mln brutto pensji co sezon. Do tego premia 10 mln za podpis dla ojca, agenta i samego Bernardo. Nie mówiąc już o innych bonusach, które pewnie są w kontrakcie. Drogi transfer, a nie uważam, by warto było pakować takie pieniądze w formację, która wygląda u nas bardzo dobrze.
0
@LeoMessiiBarcaPepa
Właśnie go opisałeś! :D
14
@Faro
No nie wiem. W mojej opinii co innego występ na jednym turnieju, a co innego konieczność gry w tym wieku regularnie co kilka dni na najwyższym poziomie w Europie. Dla mnie to nie jest to samo.
W PSG potrafił mieć słabsze okresy, chociażby dwumecze przeciwko Bayernowi czy Realowi w Lidze Mistrzów.
Nie mamy absolutnie pojęcia, jak jego organizm zareagowałby teraz, gdyby miał grać co kilka dni, gdzie jednak ta intensywność jest dużo większa niż w MLS. Nie mówiąc już o całym sezonie.
2
@Faro
Nie jesteśmy przereklamowani. Jesteśmy najlepszą drużyną w Hiszpanii, która regularnie klepie Real, pomimo tego, że ci drudzy wydają dużo więcej, a w Europie jesteśmy na poziomie ćwierćfinału, bo na więcej nie pozwala nam kadra. W momencie, gdy mamy jakiś lepszy dzień, to jesteśmy w stanie zrobić jakiś półfinał, jak to było chociażby dwa sezony temu.
0
@Faro
Co Ci ta Barcelona zrobiła, że tak źle jej życzysz?
25
Tak patrzę na tę sytuację faulu Messiego i nie wiem, jak tutaj można mieć wątpliwości. Bez wahania podyktowałbym rzut karny dla Realu Madryt,
7
@RoberDzik
Hiszpanii. Grają tam nasi i nie ma tam tak wielu buców jak Enzo, Martinez, Romero czy De Paul.
1
@Filipem
Moim zdaniem nie powinien dostać wtedy "Złotej Piłki". Jeżeli będzie miał świetny mundial, to od tego jest nagroda dla najlepszego zawodnika mistrzostw.
8
A ja mam jeszcze 2,5 miesiąca wolnego, trwają mistrzostwa świata, dziś sobie zrobię koktajl z truskawek, jeszcze dzisiaj nie piłem kawki, więc wspaniała chwila przede mną, a wy się kłóćcie o czerwoną Messiego.
Miłego dnia.
6
@clyde
I cyk. Real zainteresowany Messim.
0
@kubix05
Załatwiłem Ci :)
2
@SmoothCriminal
A pierdzielicie. Jeżeli Barcelona będzie wygrywała Ligę Mistrzów rok po roku to będę szczęśliwym kibicem.
1
Należał się ten gol Jordanii, oj należał.