1

@th@les
Bez urazy, ale ja już na tych mistrzostwach widzę chyba dziesiątą wypowiedź Ibrahimovicia. Mam wrażenie, że skomentował już wszystko i zawsze chwilę po wydarzeniu. Jestem ciekaw, ile tych wypowiedzi jest prawdziwych.

On nawet meczu Szwecji nie oglądał, bo był na UFC w tym czasie xD

5

Wyspy Zielonego Przylądka i Kongo po mistrzostwo!

4

I bardzo dobrze, że padł gol. Może to trochę nakręci ten mecz, bo stypa przeokrutna.

5

Tyle w sumie było narzekań na Ronaldo, ale MVP ligi angielskiej, Bruno Fernandes, tragicznie słaby.

5

@FabianekMrozek
A kogo na mistrza wskazują modele symulacyjne?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@macio_944
Właśnie chciałem napisać, że najlepsze, co do tej pory zrobił, to w zasadzie to, o co człowiek go nie podejrzewał w tym wieku, czyli współpraca z innymi.

0

@VamoSBarca88
Wszystko zależy od wydawnictwa, ale jeżeli uda się w tym, u których książka jest obecnie u recenzenta, to wtedy tak :D Niemniej dopóki nie mam żadnego potwierdzenia, to mogę sobie marzyć tylko haha :D

Ale jestem w dobrej myśli ;)

2

@esem91
"Kto zbyt szybko herbuje, ten potem żałuje".

2

@ViscaelBarca2007
Nowy Puyol. Tylko pozazdrościć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Araujo niczym Paździoch. Niedługo będzie w każdej reprezentacji świata.

0

@Destroyer_of_Worlds
Jeszcze dwie z Meksykiem w 2010 pod wodzą Maradony.

5

Gole na MŚ:

Gonzalo Higuain: 5
Sergio Aguero: 2
Lautaro Martinez: 0

3

No i "Upadek królestwa" obejrzany. Wspaniały serial. Cóż można więcej powiedzieć. Trochę żal, że to już koniec.


9

Ale to był wariat.


2

@Xaviball
Ale fajnie, że TVP Sport zaczęło puszczać dawne mecze Ronaldinho!

8

@wojopancer
Tak, ale ambasada Argentyny musi sobie zrobić na czole napis "Kocham Cristiano Ronaldo, najwspanialszego piłkarza w historii".

A tak na poważnie, to wygranie meczu przez Barcelonę jest cenniejsze niż jakikolwiek triumf Messiego.

2

@michal26
No to jest kosztowny transfer. 20 mln brutto pensji co sezon. Do tego premia 10 mln za podpis dla ojca, agenta i samego Bernardo. Nie mówiąc już o innych bonusach, które pewnie są w kontrakcie. Drogi transfer, a nie uważam, by warto było pakować takie pieniądze w formację, która wygląda u nas bardzo dobrze.

0

@LeoMessiiBarcaPepa
Właśnie go opisałeś! :D

14

@Faro
No nie wiem. W mojej opinii co innego występ na jednym turnieju, a co innego konieczność gry w tym wieku regularnie co kilka dni na najwyższym poziomie w Europie. Dla mnie to nie jest to samo.

W PSG potrafił mieć słabsze okresy, chociażby dwumecze przeciwko Bayernowi czy Realowi w Lidze Mistrzów.

Nie mamy absolutnie pojęcia, jak jego organizm zareagowałby teraz, gdyby miał grać co kilka dni, gdzie jednak ta intensywność jest dużo większa niż w MLS. Nie mówiąc już o całym sezonie.

2

@Faro
Nie jesteśmy przereklamowani. Jesteśmy najlepszą drużyną w Hiszpanii, która regularnie klepie Real, pomimo tego, że ci drudzy wydają dużo więcej, a w Europie jesteśmy na poziomie ćwierćfinału, bo na więcej nie pozwala nam kadra. W momencie, gdy mamy jakiś lepszy dzień, to jesteśmy w stanie zrobić jakiś półfinał, jak to było chociażby dwa sezony temu.

0

@Faro
Co Ci ta Barcelona zrobiła, że tak źle jej życzysz?

25

Tak patrzę na tę sytuację faulu Messiego i nie wiem, jak tutaj można mieć wątpliwości. Bez wahania podyktowałbym rzut karny dla Realu Madryt,

7

@RoberDzik
Hiszpanii. Grają tam nasi i nie ma tam tak wielu buców jak Enzo, Martinez, Romero czy De Paul.

1

@Filipem
Moim zdaniem nie powinien dostać wtedy "Złotej Piłki". Jeżeli będzie miał świetny mundial, to od tego jest nagroda dla najlepszego zawodnika mistrzostw.

8

A ja mam jeszcze 2,5 miesiąca wolnego, trwają mistrzostwa świata, dziś sobie zrobię koktajl z truskawek, jeszcze dzisiaj nie piłem kawki, więc wspaniała chwila przede mną, a wy się kłóćcie o czerwoną Messiego.

Miłego dnia.

6

@clyde
I cyk. Real zainteresowany Messim.

0

@kubix05
Załatwiłem Ci :)

2

@SmoothCriminal
A pierdzielicie. Jeżeli Barcelona będzie wygrywała Ligę Mistrzów rok po roku to będę szczęśliwym kibicem.

1

Należał się ten gol Jordanii, oj należał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?